PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571188}

Kolonia

The Colony
5,2 18 497
ocen
5,2 10 1 18497
Kolonia
powrót do forum filmu Kolonia

z każdą minutą coraz gorzej, fabuła mierna, brak pomysłu oprócz bezmyślnej nawalanki. Nawet
efekty specjalne kiepskie.

ocenił(a) film na 4
luk_ko

akcja przewidywalna, a scenariusz mógłby wystarczyć jedynie na jakąś grę komputerową, w sumie ani to sensacja, ani horror trochę tylko SF.

ocenił(a) film na 4
luk_ko

Wg mnie efekty specjalne to jedyna rzecz jaka była dobra. No, może jeszcze obsada. W każdym razie zgadzam się z tym, że tylko pierwsza połowa filmu była dobra, potem już tragedia ;<

ocenił(a) film na 6
luk_ko

Zgadzam się, mniej więcej od momentu w którym zginął Briggs robi się kino klasy B. Film zaczyna się nieźle, dobre zdjęcia, klimatyczna muzyka, następnie narastający nastrój niepokoju (sygnał pomocy z sąsiedniej kolonii, świrujący lekko Mason), przechodzący w grozę (pustki i ślady krwi w kolonii 7, postać Lelanda na skraju obłąkania ze strachu itd. No i od konfrontacji z dzikimi kanibalami czar pryska, robi się jakaś głupia ganianka i slasher. Ktoś miał przyzwoity pomysł, ale zabrakło weny na ciekawy finał historii.

ocenił(a) film na 6
mi3tek

Mam podobne odczucia. Gdy zobaczyłem kanibali śpiących na trupach byłem zawiedziony. Jeszcze ucieczka do detonacji na mieście trzymała w napięciu, później z górki na łeb poleciała fabuła. Końcówka nijaka.

ocenił(a) film na 5
luk_ko

Efekty nie były takie złe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones