PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571188}

Kolonia

The Colony
5,2 18 498
ocen
5,2 10 1 18498
Kolonia
powrót do forum filmu Kolonia
ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Zombie to nie ma. PS: po co oglądać gatunek jakiego się nie lubi? Recka dość obszernie opisująca temat filmu.

ocenił(a) film na 3
masterboodah

Ludzie jedzą ludzi mają dziwne zęby - chyba coś ominąłem bo zacząłem nudzić się w momencie, kiedy próbowali przeskakiwać dziury w moście idąc na pomoc kolonii, a obok dziury było żelazne przejście podbudowy mostu. Niech mi ktoś znajdzie logikę. Od tego czasu ciągle doszukiwałem się bzdur i dziur logicznych :D

Unibet_78

Ludzie jedzący ludzi to nie zombie a kanibale...

ocenił(a) film na 7
kamyy

Dokładnie a tamci kanibale tak zdziczeli, że przypominali zombie.
A zęby hmmm może od jedzenia ludzi mu się takie zrobiły.

ocenił(a) film na 4
Blue1

Ja bym obstawiał że zęby mogli sobie sami np. piłować, bo we fragmencie podczas którego ekipa ratunkowa bada bunkier tej Kolonii 5 (już po spotkaniu z tym ocalałym) i pierwszy raz spotyka kanibali, w jednym z kilku króciutkich ujęć obrazujących sytuację, jeden z nich jakby piłuje sobie zęby ;p

W każdym razie też mnie dziwił kształ ich zębów i gdybym miał na siłe bronić filmu, udaje mi sie jedynie znaleźć ten argument ;p

Gdyby nie reklamówka tego filmu puszczana na Canal+ to pewnie nie obejrzałbym go nigdy, raczej nic nie tracąc... a szkoda bo wydaje mi się że sam pomysł na film nawet ciekawy.

ocenił(a) film na 5
Unibet_78

Ehhhh już w tytule psujesz oglądalność psując odbiór tym co jeszcze nie widzieli.

Jak trzeba być ograniczonym aby wszystko sprowadzać do jednego.

ocenił(a) film na 5
Unibet_78

to kanibale byli, mózgi im zlasowało od jedzenia mięsa ludzkiego przez wiele lat :P a dziwne zęby miał tylko jeden, w sumie nie wiem dlaczego, może sobie spiłował dla draki?

ocenił(a) film na 3
talulah92

mnie tylko zastanowiły ich zęby.... przyjrzyjcie się... poza tym film beznadziejny.

Unibet_78

Wydaje mi się, że w kolonii 5 jeden z tych gości piłował sobie zęby. Generalnie ok (praktyczne :) )
Zastanawiam się tylko jak to się stało, że po całonocnej zawierusze śnieg nie przysypał śladów.

ocenił(a) film na 5
860lacov

i jak przeszli jak most wyjebało

ocenił(a) film na 7
Burbon2009

W innym temacie pisałem pewnie poszli przez zamarzniętą rzekę ?

talulah92

Jeśli dość uważnie oglądałam, to wydaje mi się, że w scenie kiedy koloniści spotykają kanibali jeden ćwiartuje tuszę na obiad, drugi juz pałaszuje golonko a trzeci pokazany jest jak spiłowuje sobie zęby.
Przedstawieni są jak wybitne bezmózgi- nie mówią a ryczą, a wpadli na to, że płaskimi zębami ciężko jeść sąsiada.

I jeszcze wrzucę przyczepkę- uwielbiam sceny, kiedy w pościgu za ofiarami banda biegnie, boss idzie dostojnym krokiem a i tak zawsze jako pierwszy wpada na miejsce rozróby :-)

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

jak o zombie jak przywódca kanibali odezwał się raz do głównego bohatera.Tak to jest jak nie ogląda się filmu a potem pisze głupoty..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones