PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313720}

Komórka

Cell
4,4 8 953
oceny
4,4 10 1 8953
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Książkę czytałem już dawno temu, więc może się mylę, ale... czy Tom przypadkiem nie był białym, niskim, nieco ciapowatym (przynajmniej na początku) grubaskiem? Jeśli mam rację, to Jackson nie pasuje mi ani pod względem wyglądu, ani charakteru, bo już jakoś tak się utarło, że kojarzy się z rolami twardych skurczybyków. Jako Tom sprawdziłby się w moim odczuciu Denny De Vito (czy jakkolwiek tam się pisze jego nazwisko). Jackson natomiast mógłby zagrać tego przywódcę telefonicznych zombie-telepatów, Harvarda, tym bardziej, że chyba tamten antagonista był właśnie czarny.

ocenił(a) film na 6
Krzesimirus

Tom był w dodatku gejem, heh.
Wygląda na to że trochę pozmieniali.Clay był młodym twórcą komiksów, tu jest w średnim wieku.
Przynajmniej Alice będzie niezła.

ocenił(a) film na 4
Krzesimirus

jak się nazywał główny "czarny" charakter? bo mi w trakcie czytania właśnie SLJ chodził po głowie w jego roli..

ocenił(a) film na 2
bbk

Jeśli dobrze kojarzę, to w książce nazywali go Harvard, bo miał taki napis na swojej bluzie. Ale jako, że już sporo czasu minęło odkąd ją przeczytałem, to coś mogło mi się pokręcić.

ocenił(a) film na 3
Krzesimirus

Nazywali go Rektor Harvardu albo Łachmaniarz - zależy, która grupa bohaterów :)

Krzesimirus

Witam,
na plakacie jak byk napisane jest że obraz POWSTAŁ NA MOTYWACH POWIEŚCI a nie że jest jego wierną kopią. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

ocenił(a) film na 2
a_wlodarczyk87

Oczywiście, że reżyser może wprowadzać takie zmiany, jakie tylko chce (i w tym filmie to robił nader często), wykorzystując jedynie zarys fabularny książki. Miło byłoby jednak z jego strony, jeśli starałby się odzwierciedlić takie sprawy, jak wygląd bohatera, o ile rzecz jasna jest on w powieści opisany, a w tym przypadku był. Równie dobrze reżyser mógłby zmienić imiona bohaterów, ale skoro są takie same jak w książce, to fajnie jeśliby te postacie nieco pokrywały się z pierwowzorami. Takie moje odczucie, chociaż nie uważam zmiany w wyglądzie i charakterze za jakiś wielki dramat. Akurat to jest najmniejszy problem tego filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Krzesimirus

Polityczna poprawnosc, od jakiegos czasu kazdy film musi miec "odpowiednie nasycenie czerni" to samo bylo w skazani na Shawshank, postac ktora gra Freeman, w ksiazce to rudy Irlandczyk, sama ksywa o tm mowi "Red" jeszcze troche porzadzi lewactwo i Hitlera bedzie gral Edi Merfi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_Master_of_Disaster_

Jesli jestes taki uwazny to powinienes zauwazc glabie ze w kongresie USwiekszosc maja demokraci a ich trodno nazwac "prawakami" o 4 wladzy nie ma nawet co wspominac, a z nazi -kup, cokolwiek to jest, chyba twoja dieta sie sklada i jak widze nie sluzy za dobrze przynajmniej na glowke

Szon_1972

Drogi szympansie, głąbem jestes ty, skoro nie potrafisz odroznic Kongresu od Izby Reprezentantow. Wracaj do zabawy wspomniana ideologiczna kupa. Zwykli ludzie pluja na takie typy jak ty. Powywewnetrzaj sie na jakims forum patonazioli zwanych "mlodymi patriotami" a FW zostaw ludziom ktorzy lubia filmy.

_Master_of_Disaster_

Liczenie tak powyzej 10 nie sprawia ci problemu geniuszu? To sprawdz sobie"prawacka" izbe reprezentantoww wiki chociazby. Koncze ta dyskusje, bay

Szon_1972

Jestes uposledzony prawda? Podajesz KONGRES jako demokracki, a teraz zgrywasz glupa ze byla mowa o Izbie... Zal mi ciebie szympansiku.

Szon_1972

Lub po prostu jak przystalo na zindoktrynowany "prawacki" polmozg nie rozrozniasz :) BTW jesli "demokratow" uwazasz za lewakow lyknij czopki, na glowe nie pomoga ale moze sie zakrztusisz i zrobisz cos dla swiata - odejdziesz :D

Szon_1972

Dokładnie, no coś w tym jest

Krzesimirus

"Jakkolwiek tam się pisze jego nazwisko."
Brawo.

ocenił(a) film na 2
Krzesimirus

Aż w głowie się nie mieści aby z czegoś tak prostego do przeniesienia na ekran z książek Kinga jak "Komórka" zrobić taki syf... . Ale syfem nad syfami jest Mroczna Wieża to jest dopiero najgorsza ekranizacja jaka powstała w dziejach kina =]...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones