PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 260
ocen
5,1 10 1 30260
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

Hitch( czarny skrzat:P), king Kong(wielki palec rozgiatający słodką Carmen Electra), Wedding crashers(końcówka fIlmu gdzie koles chce sie wkręcić na wesele zeby poderwać druchny:P), Meet the fockers(zwariowana rodzinka Granta) , My big fat greek wedding(rodzinka Julii), Shrek( główna bohaterka dość podobna do Fiony:P), Dziennik Brighet Jones(a właściwie czerwony Julia's diary)40-years old virgin(moment depilacji pleców Julii),Serendipity(charakterys tyczne mijanie się w windzie).

Tyle skojarzyłem jak coś macie więcej to pisać!!!!!

maxim_4

Aha i jeszcze film Rize(moment jak Julia tańczy dziki taniec)

maxim_4

i Jeszcze film Wedding planer, tam jak ta para zakochanych przchodzo do kobiety i proszo o zrobienie ladnego slubu, ona nawet nazywala sie jei lo, xixi tam to fajnie jo wysmieli...........

maxim_4

Lord of the ring (czyli skopane jaja Gandalfa:P)

ocenił(a) film na 7
maxim_4

Ja jeszcze zauwazylem Desperate Housewives (kiedy stoi pod jej oknem z radiem) oczywiscie Pimp My Ride i taki program co byl ze klijent z grona eliminuje co tydzien jedna dziwczyne lecz nie pamietam jak sie nazywa, Poznaj mojego tate (motyw kota i urny z prochami)

szopek

sprostowanie :)
ten motyw z radiem nie jest z desperate housewife ale z "say anything".
http://ec1.images-amazon.com/images/P/B00003CXCI.01._PE50_.Say-Anything._SCLZZZZ ZZZ_.jpg [ec1.images-amazon.com/i...]
Nawet plaszcz dali mu ten sam :)

ocenił(a) film na 6
maxim_4

'Czego pragną kobiety" - kiedy Julia zaczyna słyszeć cudze myśli
"Kill Bill" - kiedy ona i ta dziewczyna walćzą w sklepie
"Ekstremalne Metamorfozy i ym podobne" - kiedy przekształcają Julię
"Preety Woman" - wspomnienia Granta i Andy

ocenił(a) film na 7
Viggo_2

Jak przeksztalcali Julie to mi wpadlo na mysl "Miss Agent" z Sandra Bullock

ocenił(a) film na 8
maxim_4

Jeszcze "pan i pani Smith" i motyw z młotem pneumatycznym z teledysku Bennego Benasiego "satisfaction"

maxim_4

I jeszcze wszyscy zapominaja o pamietnej scienie z along come Polli(Nadchodzi Polly) kiedy ojciec tej laski gra w kosza ze starszym Grenta.... :D:D nie ma to jak stycznosc ze spoconym grubasem grajacym w kosza:D

ocenił(a) film na 9
folciu_ldz

Władca pierścieni - hobbity próbujący sprzedać pierścień
Dziewczyna z Alabamy - Grant oświadcza się Julii
Britney Spears i Kevin Federline :D

ocenił(a) film na 5
folciu_ldz

to nie byl ojciec tej laski tylko kolega glownego bohatera

użytkownik usunięty
maxim_4

My Best Friend's Wedding (chyba) jak śpiewają przy stole.

ocenił(a) film na 9

Reklama hamburgerów z Paris Hilton
Legalna blondynka - filmik Julii
Girls Gone Wild (:D) - Julia zdziera z siebie góre od bikini na filmiku
Sposób na teściową - Julia wyobraża sobie jak wyrywa Andy silikony
Gwiezdne Wojny - Julia jako Darth Vader w salonie odnowy

i wiele innych ;)

ocenił(a) film na 7
__________

widze ze prawdziwi fanatycy z was :) ja jak ogladne to moze tez mi sie nasuna jakies skojarzenia :)

ocenił(a) film na 3
maxim_4

"Zabawy z piłką" - postać White Goodman (Ben Stiller), który gra w zbijaka.
"Honey" - gdy tańczy mniej więcej w śrdku filmu (identycznie jak w tym filmie).
No i te, które już napisaliście.

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

No i jeszcze był Spider Man (kiedy Julia gadała do swojego "starego i tłustego odbicia". To coś mówiło "w środku jesteś mną" dokładnie jak Goblin z lustra mówił do Normana Osborne'a).

lubieyaoijakch

A ten ruchomy obraz na początku z tą babką z kotami? To jest zaczerpnięte z filmów o Harrym Potterze.

Pyska

Jesteście naprawdę dziwni, że nie zauważyliście powiazania z tym obrazem...

ocenił(a) film na 5
Pyska

te koty to raczej porownuje sobie z motywem z bridget jones jak sie jej wyobrazalo, ze jest jedzona przez psy:)

maxim_4

ja jeszcze zauwazylam ze jak oni sa na kolacji to "spiewaja" fragment piosenki 50centa "candy shop" :D

ocenił(a) film na 9
karola_b

Hahaha, nieno, to był hit :D Jeszcze się nabijali z Michaela Jacksona (znowu :/) :D

ocenił(a) film na 5
__________

A o Napoleonie zapomnieliście goshhhhhh:D

Strit

jeszcze mi się wydaje ze Notting Hill
pod sam koniec kiedy on do niej mówi
"Jestem tylko zwykła dziewczyną która stoi przed chłopakiem i prosi go aby ją kochał"

ocenił(a) film na 5
Monika75

i jeszcze coś:
film- Powiedz Tak : jak poszli zaplanować wesele ( a ta "J.Lo" (hahaha))
program- Kawaler do wzięcia: jak eliminował na początku filmu kandydatki do randki i na końcu "... Czy przyjmiesz ode mnie tę różę?..."
i jeszcze był taniec z teledysku -The Chemical Brothers - Galvanize

ocenił(a) film na 5
Dareios

a jeszcze nawiązanie do "Płytki Facet" jak w restauracji jak ona była gruba on jakby tego nie widział. Tak mi sie zdaje

maxim_4

No moze nie z filmem ale nazwa jednego ze sklepów z akcji "Preete Women" nosiła nazwe BVLGARI to bardzo podobny wyraz do angielskiego "burglar" znaczy włamywacz. :D

StormS

aleś zabłysnął :P www.bulgari.com - BVLGARI to jedna najsławniejszych i najdroższych firm jubilerskich na świecie, cokolwiek Ci się kojarzy to już Twoje skojarzenia a nie zamysł twórców...

ocenił(a) film na 6
maxim_4

było też coś o bezsenność w seatle i masz wiadomość :) spotkajmy się tam gdzie meg ryan z tomem hanksem :)

ocenił(a) film na 6
laki

Z tego co czytam to chyba nikt nie wpisał american pie 3, scena w restauracji o orgazm :)

ocenił(a) film na 9
laki

American Pie 3 to było chyba wtedy jak ta matka wsadziła głowę Julii między ekhem biust :)))

ocenił(a) film na 5
__________

nie american pie, to jest poznaj moich rodzicow

laki

scena udawania orgazmu w restauracji jest z "Kiedy Harry poznał Sally"

maxim_4

Jeszcze "Castaway" kiedy grant czeka na dachu na Julię, oraz Dick i Jane: Niezły Ubaw - kiedy grant tańczy w windzie.

ocenił(a) film na 5
Olek_4

Jeszcze jest:
- Przeboje i Podboje ( gdy Grant stoi pod oknem Julii z graniem i go obrzucają śmieciami)
- jest jeszcze nabijanie sie z Michaela Jacksona ( scena z dzieckiem w tle)
- Nadchodzi Polly ( gra w kosza i jak starszy Julii wypluwa włosy)
- DodgeBall ( scena Kill Bill to co widzi Andy to Ben Stiller jak rzuca piłką w głowę Julii)
-Gruby i Chudszy ( scena gdy Julia stoi przed lustrem)

Scarface

A nie wiem czy to z tym wypluwaniem włosów nie był słynny kłaczek ze Shreka 2 :D

ocenił(a) film na 7
Olek_4

ja znalazlam pare nowych ale widze ze od mojej ostatniej wizyty juz wyplynely te tytuly :) niezly miks filmow aczkolwiek spodziewalam sie czegos smieszniejszego, wieksza szydera :)

Olek_4

Myślę, że kałaczek ze 'Shrek'a 2' to troche naciągane powiązanie, tak samo można powiedzieć 'Alf', bo też lubił koty i w pewnym odcinku zaksztusił się kłaczkiem
Mi się wydaje, że bardziej 'Mój chłopak się żęni', cała scena odbicia byłego chłopaka

maxim_4

Jeszcze "Kil Bill"- walka na katany przy wyborze sukni ślubnej

asienka__

Wszystkie które wymieniliście, a z filmu "O czym myślą kobiety" była parodia dwukrotnie: gdy słyszała myśli innych, a także prz dialogu:
-Co się dzieje gdy rycerz ratuje księźniczkę
-Ona ratuje jego

Grimor

jeszcze bylo z "powiedz tak" jak jej ojciec namawial zeby wyszla za tego nicka i ona sie zgodzila, a potem nie byli razem i z "polowanie na druhny" w koncu filmu jak sie pojawil facet na weselu.

asienka__

chyba nikt jeszcze nie pisal o Napoleone Dynamite! :)

maxim_4

Hej powiedzcie mi tytuł tej pioseneczki co Julia tańczy na początku - jako grubaska PROszĘ!!!!!! :*

ocenił(a) film na 9
anna_15

Utwór z samego początku to " Kelis-Milkshake ",A jak Julia tańczyła jak w teledysku Chemical B.to : "Twista feat.Pitbull-Get Down Hit The Floor " PEACE!!!

Zibi4

Ja dopiero ostatnio skojarzyłem (po 2 obejrzeniu filmu) co znaczy nazwisko Granta :P Mianowicie Fockyerdoder sie czyta prawie jak Fuck-your-daughter :D

max_c

Zgadza się w wersji z lektorem Grant miał na nazwisko Walicórski

ocenił(a) film na 3
maxim_4

jeszcze był fragment z 'Jak stracić chłopaka w 10 dni' z Kate Hudson i Matthew McConaughey'em wtedy jak starszy Julii przerwał ślub i pokazał jej arykuł w gazecie

ocenił(a) film na 10
maxim_4

Jeszcze "Kiedy Harry poznał Sally" - moment udawania orgazmu w restauracji ;)

maxim_4

I jeszcze "Jak stracić chłopaka w 10 dni" scena kiedy Grandt myje twarz w łazience :)

ocenił(a) film na 8
czarna_189

poznaj moich rodziców - scenka z urną
bruce - kot na sedesie
film z Gwyneth Paltrow- to ta tłusta babka na początku
Miss Agent - upiększanie bohaterki

mate21

Fil, z Gwyneth :)
Chodzi ci o "Płytki facet" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones