PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 267
ocen
5,1 10 1 30267
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

Ta komedia jest czystą parodią innych filmów.
Teraz dokładnie nie przypomnę sobie których, bo oglądałem to już dość dawno, ale na pewno Poznaj mojego tatę. Żeby zrozumieć humor tego filmu, trzeba najpierw zobaczyć filmy, z których tutaj prześmiewają się...

ocenił(a) film na 4
nawrot92

Wg mnie to z tej niby parodii wyszła kolejna, zwykła, nudna ...komedia romantyczna

nawrot92

Mam wrażenie, że niektórzy nie znają pojęcia parodii. Moje ulubione argumenty? "Absurdalna fabuła", "głupie żarty", "obrzydliwe sceny". Myślałam, że właśnie o to chodzi w tego typu filmach, ale chyba inni wiedzą lepiej ;-)

nawrot92

Nawet ze znajomością filmów źródłowych ten film to nieśmieszny syf, tak jak większość amerykańskich dennych komedii. Wydaje mi się, że trzeba po prostu lubić słabe i nieśmieszne filmy.

ocenił(a) film na 9
luk11c4

Dorzuć jeszcze, że to Żydzi chcą w ten sposób zniszczyć zachodnią cywilizację xD.

WlochatyHejter

No właśnie, dobrze, że przypomniałeś, bo zapomniałem tego dopisać. Żydzi chcą nas ogłupić takimi debilnymi filmami i przejąć nasze majątki, bo debilowi łatwiej zabrać, a biznes się kręci...

ocenił(a) film na 4
nawrot92

Film byłby nieco lepszy, gdyby nie kopiowano tak nachalnie gagów z innych komedii i dodatkowo natłok ich tutaj jest momentami nie do przyjęcia. Film jest z gatunku tak głupi, że aż… nie, nie śmieszny tylko żenujący. Znalazłem jednak kilka momentów do powiedzmy lekkiego śmiechu, a ponieważ już kiedyś widziałem to zostawię ocenę jaka wcześniej była.
Mocno średni, raczej nie polecam, bo nie ma zbytnio czego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones