PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 268
ocen
5,1 10 1 30268
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

nie mam pojęcia co wy chcecie od tego filmu! film naprawdę godny polecenia jest kupa śmiechu i całkiem przyjemna fabuła jak na taki film...
oglądałem go jakieś 2 lata temu z kumplami i niemogliśmy wytrzymac ze śmiechu (ocena 7/10) moja ulubiona scena to jak ten facet śpiewał rudej jego ulubioną romantyczną piosenkę xD)

ocenił(a) film na 8
luqas17

Mi również podobał się ten film :)
A najlepsza scena [chociaż było ich jeszcze kilka] to jak kot siedział na kibelku xD w sumie widać było że to sztuczne i w ogóle ale wszyscy którzy ze mną oglądali ten film mieli niezły ubaw z tej scenki łącznie ze mną :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
kasia093

komedia tego typu ma byc smieszna prosta i trafiach do widzow hehe a scena z kotem jest the best hehehe

ocenił(a) film na 10
kasia093

kocham ten film ;D jest doslownie boooossskkkiii! uwielbiam takie absurdy. a na scenie z kotkiem na kibelku poplakalem sie ze smiechu i smialem sie jeszcze po tej scenie okolo 2min ;D niezle mi wtedy odbilo! :)

ocenił(a) film na 4
wine_bae

Można polecić ten film osobom które śmieszy robienie kupy i pierdzenie :)

użytkownik usunięty
luqas17

Zgadzam się tego typu komedia mają być pełne absurdu,idiotyzmu i głupoty a komedie romantyczną stawiam sobie najwyżej wśród takich filmów dla mnie mocna ósemka

ocenił(a) film na 7

7/10 bo mi lo sie ogladalo....ale zasmiac sie nie zasmialem

luqas17

fajna była parodia z kill billa, jak sobie telefon pomyślał xD

luqas17

A ja się nie zgodzę. To był najgorszy film jaki w życiu widziałam. Mówicie o absurdalnym humorze... Hm... ani razu film nie wywołał u mnie nawet cienia uśmiechu, jedynie obrzydzenie. WIELKIE obrzydzenie... Nikomu nie polecam filmu, chyba że dla tych, którzy gustują w najgłupszym rodzaju humoru.

luqas17

Według mnie dużo osób z tego portalu jest sztuczna jak nie wiem... Sorry, nie potraficie się śmiać i dla was wszystko musi być ambitne.

Lindsaay

Myślę, że tu wcale nie chodzi o sztuczność, raczej o kwestię gustu. A o tym jak wiadomo się nie dyskutuje. Fakt faktem, że film ten jest "głupkowaty" i Ci, którzy spodziewają się znaleźć w nim jakieś wartości, będą bardzo zawiedzeni ;(. Ale "hello"! pobudka! Ludzie to jest parodia! I do tego jedna z najlepszych, bo żeby się uśmiać wcale nie trzeba oglądać tych wszystkich pierwowzorów typu: "Poznaj moich rodziców", "Dziennik Bridget Jones", "Kill Bill" i wielu innych, z których twórcy się wyśmiewają. "Komedia Romantyczna" sama się broni tekstami! Lecz cóż, autorzy "Monthy Pytona", także nie rozweselają wszystkich, więc tak samo "komedia Romantyczna" nie wszystkich rozbawi. Mimo wszystko - GORĄCO POLECAM!

użytkownik usunięty
luqas17

Wy wszyscy chyba jaja sobie robicie!? Takiego syfu w życiu nie widziałem!

użytkownik usunięty
luqas17

Weź się lecz, człowieku!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones