PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724}

Kometa nad Doliną Muminków

Tanoshii Moomin Ikka: Moomin-dani no suisei
7,5 3 242
oceny
7,5 10 1 3242
Kometa nad Doliną Muminków
powrót do forum filmu Kometa nad Doliną Muminków

wie ktos czy mozna to gdzies sciągnać, kupic, jakkolwiek zdobyc?

parys88

Polecam ,,polować'' w serwisie Allegro.pl. Na pewno uda Ci się kiedyś to tam wychwycić, choć to nie lada problem.

ocenił(a) film na 9
kseroboy1234

juz probowalem nie raz:) ale bede probowal dalej:) thx za odp, narka ;)

ocenił(a) film na 10
parys88

i co jak poszukiwania? Ja także nigdzie tego nie mogę wychwycic. Ani tego kupi na żadnych aukcjach, ani na torrentach. Jeżeli ktoś bęzie miał cynka to proszę o kontakt dragonslave@wp.pl:)

ocenił(a) film na 9
dragonslave

Witam. Na Allegro niestety od długiego czasu "czatuje" lecz niestety nikt tego nie wystawia, na różnych serwisach ze sprzedażą filmow dvd, vhs, niestety nigdzie nie ma aktualnej oferty z "kometa". Udalo mi sie sciagnac komete z emule, niestety wersja fińska, na muminki.dbv.pl przymierzają sie do stworzenia napisów (gdzie sam robie synchronizacje do obcojęzycznych wersji odcinków muminków), niestety jeszcze nie ma tłumaczenia ale kto wie moze kiedys sie uda. Jak narazie musimy czekac:) pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
parys88

Hmm... jednak nie ma to jak wersja z polskim dubbingiem - co jak co, ale tu im naprawdę wyszło. W sprzedaży w ogóle mało jest japońskich muminków na dvd - tylko parę tytułów, za to pełno tych w polskiej wersji, której nie trawię... jeżeli chodzi o kometę to pamiętam parę lat temu puszczali w tvp na wielkanoc chyba...

dragonslave

Posiadam film ,,Kometa nad Dolina Muminków" ale niestety po szwedzku, kiedyś na allegro widziałem ,,Kometa..." lecz właśnie kiedy zobaczyłem film aukcja się skończyła :(

muminek26

Jeżeli jesteś fanem cudownego, animowanego serialu ,,Maminki” i chcesz zobaczyć je znów w swoim odbiorniku nie trać czasu ! wejdź na poniższy link i podpisz się !! każdy głos się liczy ! Czekamy na was !
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3744

ocenił(a) film na 10
muminek26

też mam kometę po szwedzku - "Kometen Kommer". Na stronie muminki.dbv.pl umieszczą ją na wiosnę, jednak nie wiem czy tą wersję szwedzką z polskimi napisami czy z polskim dubbingiem.

ocenił(a) film na 9
muminek26

Petycje podpisalem, co z tego wyjdzie zobaczymy, a w miedzyczasie, wlasnie dzisiaj udalo mi sie poogladac Komete z DUBBINGIEM PL! Dzieki zaprzyjaznionym userom na www.muminki.dbv.pl, udalo sie zdobyc obraz wysokiej jakosci oraz polska sciezke dzwiekowa! Wszystko zostalo poskładane do kupy, w tej chwili trwa upload, i najprawdopodobniej film bedzie mozna sciagnac za kilka tygodni z muminki.dbv.pl. Czemu za kilka tygodni? poniewaz w miedzyczasie beda sie jeszcze ukazywac odcinki II serii, a po Komecie pojawi sie kilka odcinkow z III serii!!! Wszystko to mozna sciagnac poprzez muminki.dbv.pl, dostepne sa dla zarejestrowanych uzytkownikow. (Rejestracja wstrzymana do 1 lutego z uwagi na nieobecnosc admina).

parys88

Po zakończeniu jednej petycji mam zamiar z przyjaciółmi napisać kolejną ! tym razem o filmie ,,Kometa..." jak wiadomo już wcześniej była emitowana na TVP1 może wkrótce ją zobaczymy, kto wie...

muminek26

pod poniższym linkiem znajdziecie wszystkie odcinki I serii i prawie wszystkie II serii brakuje tylko nie wiele odcinków, ale w niedługim czasie mają być wszystkie z II serii.: http://www.youtube.com/profile?user=PolishMoomin&view=videos :. Zapraszam !

parys88

helo,

jesli juz zdobyle s wersjiee filmu kometa nad dolina muminkow z dubbingiem, to prosze o kontakt , chcialbym ja zdobyc w jakis sposob,

zbignieew@o2.pl

ocenił(a) film na 9
zbignieew

Witam, owszem udalo mi sie zdobyc Komete z PLDUB w super jakosci, wraz z pomoca kilku forumowiczow z muminki.dbv.pl poskladalismy wszystko do kupy i wyszla prawdziwa perełka :P W najblizszych tygodniach Kometa bedzie dostepna do pobrania wlasnie na muminki.dbv.pl. Pozdrawiam

parys88

jakby co jestem zaintersowany zakupieniem tego filmu, bo pewnie na tej stornie jakosc bedzie nie najlepsza. Jezeli oczywiscie istnieje taka mozliwosc

zbignieew

hmmmm.... no to się Zdziwisz

ocenił(a) film na 9
zbignieew

jak napisal kolega wyzej... Film zostal stworzony przez grupe fanow, dlatego nie bedzie pobierana za to zadna oplata (to by bylo pewnie nielegalne), powiem tyle ze film wazy 564 MB, trwa ok 1.09 h, w jakosci porownywanej do dvd-wideo, udostepniona wersja nie zostanie poddana zadnej kompresji czy obnizeniu jakosci dlatego uzytkownicy dostana film w mozliwie najwyzszej jakosci jaka dysponujemy. Teraz tylko cierpliwie czekac. Pozdrawiam.

parys88

Ściągnij ,,Kometę nad Dolina Muminków" !!!
Inf. -> http://www.filmweb.pl/topic/1132527/%C5%9Aci%C4%85gnij+%2C%2CKomet%C4%99+nad+Dol in%C4%85+Mumink%C3%B3w%22+!!!.html

ocenił(a) film na 9
muminek26

hehehe wiem wiem, sam tą Komete robiłem tzn. sładałem do kupy obraz, dzwiek itp :P LOL Pozdro miłego ściągania i oglądania:)

ocenił(a) film na 10
parys88

Co zrobić gdy już sciągnę wszystkie części? Proszzę o odpowiedź.

Krzysiu

pisz, pytaj na forum -> http://www.filmweb.pl/topic/1132527/%C5%9Aci%C4%85gnij+%2C%2CKomet%C4%99+nad+Dol in%C4%85+Mumink%C3%B3w%22+!!!.html

użytkownik usunięty
muminek26

Strona nie istnieje, gdzie teraz szukać?

Tak, bo temat został usunięty. Film znajdziesz na www.moomin.npx.pl

muminek26

Zgrywałam go niegdyś z TVP1 i mam na DVD. Jakby co to backtothechildhood at yahoo peel.

DiscoStu

http://www.youtube.com/watch?v=9mmetZ2MDfA jeśli ktoś jeszcze zainteresowany

parys88

"w super jakosci"

no dźwięk w takiej super jakości że aż uszy bolą. Jak się nie ma odpowiedniego sprzętu do zgrywania to lepiej się za to w ogóle nie brać

ocenił(a) film na 10
parys88

jeśli ktoś nadal szuka tutaj można obejrzeć online i pobrać :)

japoński dubbing angielskie napisy

http://kissanime.com/Anime/Comet-in-Moominland/Movie?id=67139

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones