PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33908}
7,3 80 242
oceny
7,3 10 1 80242
6,6 16
ocen krytyków
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

Witam. Jestem świeżo po seansie i musze przyznać ze film bardzo mi się podobał. Jednak nie mogę
zrozumieć jednej rzeczy - dlaczego ci co wkopali Lucjana, później go uniewinnili? Kożuchowska
mówi ze wypuścili go na wolność w zamian za milczenie. Tylko za jakie? Przecież mieli go w garści,
nic nie mógł im zrobić. Poza tą jedną rzecza jest to dla mnie film bardzo dobry, tym bardziej ze
zrobiony został w Polsce. Gdyby ktoś potrafił odpowiedzieć na moje pytanie to bardzo bym o to
prosił. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
TheDarkKnightRises

Lucek był młody, ambity, bezkompromisowy. Dla niego liczyła się tylko dobrze wykonana robota i porządek w papierach. Ci co go wkopali obawiali się, że z biegiem czasu jego działania by im zaszkodziły. A tak mięli na niego haka gdyby zaczął coś bruździć i w łatwy sposób mogli się go pozbyć. Teraz nie było to niezbędne, więc go uniewinnili, ale mają podkładkę na przyszłość.

ocenił(a) film na 7
TheDarkKnightRises

Uniewinnili go, ponieważ nie było takiego drugiego dobrego komornika w mieście. Więc jego strata byłaby odczuwalna i dla nich. Pokazali mu kto tu tak na prawdę rządzi i puki co żeby nie szalał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones