PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624525}

Koneser

La migliore offerta
7,9 151 668
ocen
7,9 10 1 151668
6,7 24
oceny krytyków
Koneser
powrót do forum filmu Koneser
ocenił(a) film na 10
berni_

Ja też się podłączam do pytania, bo przeszperałam już masę stron w Google i nic.
Nie ma żadnej wzmianki na jej temat. Jednak brak informacji wcale nie wyklucza jej istnienia.

ocenił(a) film na 10
bukazjadadzieci

http://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525/discussion/%22Noc+i+Dzie%C5%84%22 ,2260191

Właśnie przerzuciłam resztę wątków tutaj i najwyraźniej taka restauracja nie istnieje. A szkoda! : (

ocenił(a) film na 9
bukazjadadzieci

Dzięki wielkie, nie spojrzałem niżej na ukryte wątki i nie widziałem tego. Szkoda, bo często tam jestem, to chętnie bym zobaczył coś takiego ;)

ocenił(a) film na 8
berni_

zwiedzałam Prage pare razy i żaden przewodnik nie wspomniał o takim "wyszynku".Film jak najbardziej do obejrzenia i przemyślenia.

hoga_fw

ale możesz zobaczyć taki lokal w Polsce.... w Pszczynie (woj. śląskie :))... Wodna Wieża ...lokal robi wrażenie ....równie pieczołowicie wykonany w steampunkowej konwencji...trzeba zobaczyć na żywo zdjęcia w necie to 1/5 wrażenia...
a dodatkowe połączenie wnętrz z kuchnią molekularną potęguje doznania.... :)

bukazjadadzieci

Mogliby zbudować i by była :)

ocenił(a) film na 9
berni_

lokal naprawdę nazywa się Pivnice U Milosrdných i niestety nie jest ani trochę tak niesamowity jak filmowe Night and Day

ocenił(a) film na 8
Qracz3k

Mhm. W końcowej scenie podczas wchodzenia Virgila do restauracji na drzwiach jest kartka gdzie jej nazwę można odczytać.

ocenił(a) film na 10
Qracz3k

właśnie oglądałam zdjęcia tego lokalu w "rzeczywistej" wersji... i można się bardzo zawieść :(

bukazjadadzieci

A czego się spodziewałaś, bo chyba nie wystroju z filmu?

ocenił(a) film na 10
bemol33

spodziewałam się chociaż podobnego klimatu, jakiejś namiastki.

bukazjadadzieci

Niby dlaczego? Przecież zarówno nazwa restauracji jak i jej wystrój(zegary), to nic innego jak czysta symbolika wynikająca z treści filmu.

ocenił(a) film na 9
bemol33

Swoją drogą, ciekawe, czy taki lokal utrzymałby się na rynku.
Raczej wątpię - koszty aranżacji i konserwacji byłyby zbyt duże. A szkoda :(

ocenił(a) film na 8
aklekot

Noc i Dzień znajduje się w na ulicy Kozi 24, lokal w rzeczywistości nazywa się Pivnice u Milosrdnych. W 2:02:46 sekundzie filmu można nawet zobaczyć lustrzane odbicie tej nazwy na drzwiach :)

ocenił(a) film na 8
kihaz

niestety, wystrój wykreowany jest tylko na potrzeby filmu :(

ocenił(a) film na 8
kihaz

knajpka nawet ma stronę, która jednak mówi, że ją oficjalnie zamknięto :(

berni_

szkoda, że to tylko scenografia filmowa, byłoby niesamowite wnętrzę. Tak czy inaczej chciałam się wybrać do Pivnice u Milosrdnych aby poczuc klimat, ale bar jest już zamkniety...

ocenił(a) film na 9
berni_

Istnieje miejsce, które pewnie było inspiracją dla filmowego "Night & Day".

Nazywa się "Cross Club".

ocenił(a) film na 9
lookazh

Dzięki wielkie, na pewno warto to miejsce zobaczyć i tak tez poczynię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones