PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 530
ocen
6,4 10 1 95530
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Efekty super - dialogi, scenariusz i sama historia żenujące.

ocenił(a) film na 8
luca1985

A czego spodziewać się po monster movie ? na takie filmy idzie się żeby zobaczyć rozwałkę :)

ocenił(a) film na 8
Kadex

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 6
nea_filmweb

Fabuła bardzo dobra a efekty średnie

ocenił(a) film na 5
24h_noliffe

Trochę mniej niż średnie.

ocenił(a) film na 8
Kadex

Tak jest

użytkownik usunięty
luca1985

Uwaga - możliwe spojlery! Tak właśnie podszedłem do filmu, inaczej dałbym max 2. Natomiast dzielni amerykańscy chłopcy cały czas ogoleni, odzież czysta itp. To już standard. W pewnym momencie kilka osób miało na twarzy lekkie zadrapania, czyli nie wzięli ze sobą apteczki. Natomiast pod koniec filmu, na łódce, San i Houston - po kilkudziesięciu godzinach w dżungli - wyglądali jakby właśnie opuścili SPA. Takie rzeczy mnie wqrwiają mocno, ale przecież nie muszę oglądać.... Nie wnikam jak Kong poradził sobie z napalmem, wszak pali się na powierzchni wody, piasku itd. Krótko - efekty ok, walki Konga z przeciwnikami bardzo widowiskowe, a reszta.... niech będzie milczeniem.

ocenił(a) film na 9

Sluchaj nie wiem czego oczekiwales - racjonalnosci? Co w takich filmach jest racjonalne? Wielka malpa? A czym sie zywila? Bo drzewa wiem do czego jej sluzyly, jako wykalaczki. Mozna tak drazyc i drazyc bez sensu, stracisz czas, ja sie swietnie bawilem, dostalem to co chcialem.

marti_no

Święte słowa, film ten jest taki jaki powinien być.

ocenił(a) film na 4
marti_no

Czasem trochę takiej racjonalności by się przydało. Bo tak to wyszło, że kilkudziesięciometrowa małpa ma albo kamuflaż optyczny albo czar niewykrywalności. Po prostu nagle się pojawia choć powinno się ją widzieć i słyszeć z kilometra.
Podobnie scena walki z Kongiem i pojawienie się dużej "jaszczurki". Jest noc, jaszczurka dopada powalonego Konga plus komentarz "Kong padł, uciekamy". Następna scena w świetle dnia jaszczurka goni ludzi i nagle wyskakuje pełen sił Kong.
Co jaszczur robił przez noc z tym Kongiem? Przytulał i leczył go żeby ostatnia walka była godna?

ocenił(a) film na 9
Mitnaged

Zacznijmy moze od tego, ze 30 metrowa malpa nie ma racji bytu na swiecie to jest dopiero absurd :D

marti_no

Niemniej wypadałoby, by nawet absurdalna konwencja miała sens i nie naruszała swoich własnych zasad.

ocenił(a) film na 6
luca1985

Ej, nie narzekaj. Zdecydowanie lepszy od tego co 10 lat temu nakręcili ale też i gorszy od wersji z 76 roku.

w_ig

Dla mnie lepszy z 2005. Tegoroczny to zwykły blockbuster, jedna wielka rozpierducha, fabuła dno. Bardziej to przypominało transformery. Wygląd Konga też zdecydowanie lepszy był w 2005.

ocenił(a) film na 8
luca1985

w takich filmach zawsze czarny charakter jest do kitu....
tutaj czarny charakter był czarny dlatego tak **ujowo wyszło.

luca1985

dramat...i żal ;/

ocenił(a) film na 8
luca1985

jprd a jaka ty bys chcial historie o king kongu zenaujace jest tw pierd--olenie synus

hercules38

Ktoś kto Straszny Film 5 na 10 ocenia nie jest dla mnie partnerem do rozmowy.

ocenił(a) film na 8
luca1985

ktos kto gowno sie zna na filmach i nie pasi mu kong nie jest godny pisac ze mna

użytkownik usunięty
luca1985

"O nie, jak ktoś w ogóle śmiał ocenić przypadkowy film na ocenę niższą niż ja!? Co z tego, że to absolutnie nic nie wnosi do tematu nt filmu o King Kongu? Pośmieję się z kogoś i wyszydzę, a w treści samego tematu nie użyję ani jednego argumentu, bo taki jestem mądry!"

Tak można streścić ten ubogi wątek i twoje wypowiedzi :)

Nie wydajesz się partnerem do rozmowy, gdyż nie potrafisz poprzeć swojej opinii.
Parafrazując ciebie: "Nowy wątek na forum = super. Brak argumentów, ogólniki i sam autor - żenujące."

ocenił(a) film na 7
luca1985

Mnie bardziej ciekawi skąd wzięli taki wielki kostium goryla?

ocenił(a) film na 3
mr_wall

wielkie dzięki za ten wpis, kulturalnie i zabawnie

ocenił(a) film na 7
skiza

:D

luca1985

Sorry, ale chyba sie pomyliłeś w tym komentarzu... film właśnie świetnie i w bardzo realistyczny sposób pokazuje jakimi debilami są amerykanie XD

uki_kol

Amerykanie...latają w kosmos, Apple, Microsoft, F22, Boeing, samochody, komputery...zaiste wymyslił to naród debili. A Ty pewnie pochodzisz z narodu w którym co drugi to noblista.

ocenił(a) film na 3
luca1985

ano :)
dla inteligentnego widza to dramat... szkoda pięknych zdjęć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones