PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731321}

Kongresmen

The Runner
4,9 3 079
ocen
4,9 10 1 3079
Kongresmen
powrót do forum filmu Kongresmen

Wreszcie ....

ocenił(a) film na 5

Wreszcie ten dobry aktor zagrał w całkiem dobrym filmie. Zagrał dobrą rolę.

ChrisKrasz

i dlatego przeciętna ocena 5, nie widzisz że coś nie gra?

ocenił(a) film na 5
Zajcevv

Napisałem swoja opinię bo tak naprawdę uważam. Natomiast co do większości.... , Większość głosowała na PO, ja nie :-)

ChrisKrasz

hehehehe , ciekawy argument tylko że wciaż dalej nie wiem czy ogladać czy nie :)

ocenił(a) film na 5
ROBERTHUNT

Warto zobaczyć w domu. Aby wyrobić sobie opinię. Zawsze możesz wyłączyć i włączyć coś innego. Bezstresowo :-) . Co do argumentu .. :-) . Tak mam że jak słyszę większość tak chciała to mnie ciarki chodzą. Pozdrawiam :-)

ChrisKrasz

dlatego jestem przeciwnikiem demokracji. :)

ocenił(a) film na 5
Neko_

Wreszcie ktoś rozsądny :-)

ChrisKrasz

marzy mi się monarchia. :-) Po prostu mam dość tego gó*na w którym przyszła nam żyć.

ChrisKrasz

miałem wybrać komentarz con_desiros ale wybrałem twój , bo dyskusia o fimie bardziej głupsza niż pod tamtym, jeżeli takiej klasy upadły anioł jak cage w ostaniej scenie odłodzony o przy najmiej dychę lat biegnie na tle komputerowego kapitolu jako wyga kogresmen mówiąc swoja młodszą twarzą do kamery tak : udało mi się zdobyc to z tyłu za mną ( niby ten kapitol ) a teraz czas na was widzowie - " ha ha wyglądam jak 20 lat temu grając twierdzę a teraz do pierwszej ligi holywood " to wybacz to się nie uda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones