PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34019}

Konwój

Convoy
7,2 12 233
oceny
7,2 10 1 12233
6,0 5
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Chciałem obejrzeć ten film już jakieś 24 lata temu ale wówczas rodzice mi nie pozwolili. Kazali wyłączyć telewizor i kłaść się spać. Gdzieś w zakamarkach pamięci hodowałem wspomnienie o Gumowej Kaczce, nie znając nawet tytułu filmu. Okazja do obejrzenia przytrafiła się dopiero teraz. Film momentami naiwny ale przyjemnie się go oglądało. Nawet po 33 latach monstrualne ciężarówki robią wrażenie.
7/10
Moja ocena byłaby ciut wyższa gdyby zakończenie było trochę inne...

galladorn

hehe - mi tez nie pozwolili :) w TV lecial w osiemdziesiatym ktoryms i po naradzie stwierdzili ze NIE, bo sa "sceny"

ocenił(a) film na 7
dewille

Bodajże to był '87 w moim przypadku:) Nie wiem czy się naradzali ale mama kazała wyłączyć telewizor i iść spać. Głupio mi było potem przed kolegami, którzy twierdzili, że film oglądali.

ocenił(a) film na 9
galladorn

Cóż - film klasyka. Nawet dla młodzieży, która - sam to wiem - klasykę ma zwykle tam, gdzie kura jajko. ;) Chyba każdy facet marzył kiedykolwiek o takich ciężarówkach, drogach wśród pustynnych nicości i braci oddanych kierowców. Marzyli, dopóki nie wsiedli do auta z ' L ' na dachu i nie zostali obtrąbieni za każdy spowolnienie ruchu przez zirytowanych kierowców. :E

ocenił(a) film na 7
IamFancy

Nic dodać nic ująć:)

ocenił(a) film na 10
galladorn

rok 86 albo 87, macie racje Panowie. Ale ten film byl tez puszczany przed poludniem jako "Film dla drugiej zmiany".
Rodzice z pewnoscia nie pozwoliliby mi go obejrzec, na szczescie tego dnia wczesnie skionczylismy szkole i kumpel (jestem mu wdzieczny do dzis) doradzil mi zebym wlaczyl telewizor bo bedzie fajny film.

Obraz ten zrobil na mnie tak niesamowite wrazenie, ze nie moglem spac po nocach. To byl ABSOLUTNIE najlepszy film jaki wtedy obejrzalem. Pozniej ogladalem go na sylwestra 1998/99 z kolegami. Juz nie ten klimat.

galladorn

>Głupio mi było potem przed kolegami, którzy twierdzili, że film oglądali.

Ja oglądałem :-)

Ale to było piękne jak w poniedziałki w szkole wszyscy przeżywali sobotni film. A kto nie widział to nie miał o czym z kumplami gadać i była kicha.

ocenił(a) film na 7
Regent

Bo to były czasy że obejrzenie filmu sensacyjnego będąc dzieckiem to już szacunek od znajomych był,a teraz w takiej podstawówce liczy sie tylko to kto ma największy lv w grze.Oczywiście też lubie czasem pograć ale chodzi tu o ten cały urok lat 90-2000.
Wszytko poszło w złym kierunku,i na dobry już chyba nie wróci.

galladorn

Teraz możesz oglądać do woli jak masz na DVD czy w innej formie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones