PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34019}

Konwój

Convoy
7,2 12 237
ocen
7,2 10 1 12237
6,0 5
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Teraz wróciłem po latach do tego filmu i jestem zszokowany.Film jest kompletnie beznadziejny i niewyobrażalnie głupi,a co za tym idzie kosmicznie naiwny.Totalna beznadzieja.

Berith7777

Ta,to idz nakręc lepszy czopku i zobaczymy;)

ocenił(a) film na 4
Magik2000

Ciekawa opinia.Chciałem zaznaczyc,ze nie jestem z zawodu operatorem kamery ani rezyserem.

Berith7777

Czasem nie warto niszczyc niektorych wspomnien. Pozdro, piona ;)

Berith7777

Mogłeś podać argumenty a nie gadać bez sensu....

Widocznie jesteś za miękki na jazdę ciężarówką. Do pewnych rzeczy trzeba się urodzić, albo dorosnąć, mamin synek nigdy nie sądzie za wielkim kółkiem. A może twoim bohaterem jest szeryf?

Sam chętnie bym się przyłączył do tego konwoju. Ważna jest jazda a nie jej cel... :)

ocenił(a) film na 4
Dormant

Jakby co ja pisałem o filmie,a nie o kierowcach ciągników siodłowych i prowadzeniu ich-wiec kto tu gada(pisze)bezsensu?A czy ty kazdy obejrzany film uwazasz za genialny i bez wad?Nieodpowiadaj.

użytkownik usunięty
Berith7777

każdy przez coś takiego przechodzi i tyle,za pierwszym razem jest się filmem totalnie zafascynowanym a jak się wróci do niego po latach to jest jednak gorszy,a może po prostu wyrasta się z pewnych rzeczy,ja tez chce ponownie go obejrzeć ale właśnie mam wątpliwości :/

ocenił(a) film na 4

A propo filmów-są tytuły które niestarzeja sie,ten natomiast do nich nienalezy.A propo ludzi-moze jestem głupi i niepotrafie tego ogarnąc,jaki cel ma obrażanie kogoś przez internet-pewnie zaspokojenie najbardziej z prymitywnych uczuc(doznań).Mnie osobiście to smieszy,no chyba że osoba jest dorosła,no to wtedy to juz niebawi ale może człowieka-zdegustować,zażenować poirytować itd...Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Zgadzam się. Do niektórych filmów podchodzę po latach i naprawdę są tak samo dobre jak w dniu premiery, a inne trafia szlag czasu. Dam kilka przykładów filmów które mimo upływu czasu moim zdaniem niewiele się zestarzały w odbiorze Człowiek z blizną, Termiator, Obcy - decydujace starcie, Szczęki, Chłopcy z ferajny, Otchłań, Indiana Jones 2, Pluton, Nieśmiertelny itp. Są też takie które niestety trudno po latach ogladać.

ocenił(a) film na 4
Rahabiel

Zgadzam sie co do kazdego tytułu który podałes/as-jest wiele jeszcze takich filmów.Wydaje mi sie,ze film jesli jest naprawde dobry to żadna wskazówka czasu go nie zmieni na gorsze.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Odnośnie filmu Konwój miałem takie same odczucia jak ty. Film się postarzał, a to co bawiło kiedyś dziś budzi pewną konsternację, poczucie jakiegoś bliżej nie sprecyzowanego fabularnego braku. Dla wielu pewnie zostaje sentyment, nie tyle do samego filmu, co raczej do chwil które on im przypomina. Z perspektywy czasu przyznam że dobra jest jedynie scena otwierajaca z Ally McGreew w tym sportowym wózku mknącym po rozgrzanym asfalcie. Pozdrawiam i narka.

Rahabiel

No właśnie, poza pierwszą sceną która jest genialna, cała reszta jakoś się zestarzała...

użytkownik usunięty
Dormant

trudno jest zaakceptować że ktoś ma własne zdanie i wyraża je tutaj?ten portal od tego w końcu jest,czyż nie,po co w ogóle te przytyki poprawiasz sobie samopoczucie czy jakieś inne niespełnione ambicje.I daruj sobie odpowiedzi bo sam najwyraźniej jesteś jakimś mamin synkiem,
nara.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

'Zapamiętałem jako bardzo fajny film, po obejrzeniu niedawno również mi się podobał, jednak to już nie to co kiedyś...
Sama fabuła jest jakaś taka naciągana - w zasadzie ciężko powiedzieć o co w tym chodzi. Niby wolność, niby jakieś tam przesłanie, a chodzi chyba wyłącznie o pokazanie kultowych amerykańskich wielkich ciężarówek :) W zasadzie niczego więcej film nie wnosi, jednak właśnie te ciężarówki ogląda się tak fajnie.
No i ta tytułowa piosenka... Za każdym razem gdy ją słucham to mam ochotę obejrzeć film jeszcze raz :D Z tym że nie polecam C.W. McCall - Convoy, a wyszukać sobie w necie Convoy Theme Song - ma większy "pałer" od oryginału (choć nie namierzyłem w przyzwoitej jakości).

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Oj tak :) Miałem to samo. Jako młody człowiek byłem filmem zafascynowany, niestety niedawno sobie odświeżyłem i byłem w podobnym szoku do Ciebie :) Może nie warto oglądać tych filmów które w dzieciństwie wywarły na nas duży wpływ ?? Może niech zostaną w pamięci takie jak się kiedyś utrwaliły ??

ocenił(a) film na 4
gggggrzegorz

To było by dobre wyjscie,ale jako "narkoman filmowy" nie wytrzymałbym,gdy nachodzi mnie chęć na zobaczenie danego filmu;)

ocenił(a) film na 5
Berith7777

hehe w sumie racja, mnie też trudno wytrzymać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones