PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459786}

Kopciuszek: Roztańczona historia

Another Cinderella Story
6,2 41 271
ocen
6,2 10 1 41271
Kopciuszek: Roztańczona historia
powrót do forum filmu Kopciuszek: Roztańczona historia

absurd!

ocenił(a) film na 3

Absurdem są sceny,w której JP szuka Mary. W kolejce ustawia się cały rząd dziewczyn. Widzimy
tam dziewczyny o blond włosach oraz dziewczyne w stylu emo,która ma krótko ścięte włosy. No
przepraszam bardzo,już bez przesady.. Na dobrą sprawe,to doskonale było widać ,kto krył się pod
maską na tym balu.. A szczególnie to,iż dziewczyna (Mary),w której zakochał się JP podczas balu
miała długie i brązowe włosy. Podczas całego tego szukania jej,mógł od razy wyeliminować te
,które nie pasują do wyglądu tej,z którą tańczył na balu.Ha,kolejnym absurdem w tym filmie jest
fakt,iż na przesłuchania do konkursu tanecznego dostały się dwie przyrodnie siostry głownej
bohaterki (Mary),haha.

ocenił(a) film na 7
Sawucha

zgadzam się ;]

ocenił(a) film na 6
Sawucha

nie slyszalas o perukach i farbie do wlosow?
a siostry mogly sie dostac przez znajomosci matki, albo dla beki - w polskich programach tez czesto wpuszczaja jakichs totalnych pajacow zeby sie mozna bylo posmiac
po trzecie to jest komedia jest to

ocenił(a) film na 7
uncut

Chciałam coś napisać, ale @uncut zrobił/a to za mnie. A do tego jest do amerykańska komedia dla nastolatek, można się spodziewać wszystkiego :)

Sawucha

Do tego już idzie się przyzwyczaić, bo szczerze powiedziawszy tak chyba było w innych kopciuszkach. Ale fakt - idiotyczne.
Dla mnie kolejnym absurdem był fakt, iż Joey musiał byc sporo starszy od Mary, bo przecież ta niby jako dziecko była jego fanką. Tymczasem chodzą razem do liceum. -.-'

Hatra

Dlaczego od razu absurd? Sama reporterka w tv mówi, że JP wraca do szkoły - czyli dla robienia kariery możemy spokojnie zakładać, że nie skończył liceum, więc może chodzić z Mary do jednej szkoły (w końcu mógł mieć indywidualny tok nauczania).
Co do włosów - kolor, długość - jak ktoś już zauważył, istnieją jednodniowe farby, na bal maskowy można założyć perukę.
Nawet w oryginalnym Kopciuszku do przymierzania stanęły panny z dużymi stopami - dlaczego jedna siostra obcięła palce, a druga piętę?

ocenił(a) film na 2
Hatra

A w rzeczywistości między aktorami jest 10 lat różnicy.

Sawucha

ta emo coś miała w sobie ;)

ocenił(a) film na 10
Sawucha

Dokładnie to samo chciałam napisać :)

ocenił(a) film na 10
Sawucha

Też się zgadzam :)

Sawucha

Przecież macocha powiedziała przez telefon że Mary ma połamane nogi więc jej kandydaturę do konkursu odrzucili automatycznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones