PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96094}

Kopciuszek

Cinderella
7,3 54 576
ocen
7,3 10 1 54576
6,2 6
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Film bardzo mi się podobał, ale do szewskiej pasji doprowadzało mnie te ciągłe powtarzanie "zug-
zug" przez tę grubą mysz, Kajtka. Wiem, że inne myszy też to mówiły, ale on robił to najbardziej
irytująco.

kasiunia1599

Generalnie film byłby lepszy, gdyby zamiast poświęcać tyle uwagi tym gadającym myszom i innym zwierzęcym przyjaciołom Kopciuszka, przybliżono widzom postać księcia, narzeczonego Kopciuszka. Nie pamiętam właściwie żadnej rzeczy o nim ani żadnej jego kwestii. Już bardziej obecny był jego ojciec, który domagał się, by syn się ożenił. Za to postać Złej Macochy została świetnie przedstawiona, podobnie brzydkich sióstr Kopciuszka.

ocenił(a) film na 9
Trojden

Z tego co pamiętam książę wypowiedział może jedno zdanie w całym filmie i fakt, mogli przybliżyć bardziej jego postać zamiast tych irytujących myszy.

kasiunia1599

Śpiewa też piosenkę ;)

ocenił(a) film na 9
kasiunia1599

oglądałam wersję z oryginalnym angielskim dubbingiem i ta mysz powtarzała "gus gus", a gus to było imię grubej myszki. nie wiem na ile znaczenie w odbiorze miał dubbing, ale w moim odczuciu te myszki były mega słodkie i te głosiki w stylu chipmonksów :)
ogólnie bajka rewelacja, taka prawdziwa infantylna bajka dla dzieci - właśnie taka jak być powinna.

ocenił(a) film na 7
kasiunia1599

Mnie to momentami irytowało przedstawienie tej myszy, wrecz twórcy momentami nadmiernie korzystali z jej nieporadnosci dla emocji widza. A tak to kawał dobrej bajki, człowiek zna na wylot fabułę, a i tak się ogląda z niesłabnącym zainteresowaniem, a ostatnie minuty to nawet trochę wgniatają w fotel. Do tego jest tu mnóstwo "małych" scenek, które robią po prostu ten film wprowadzając wiele humoru i niepowtarzalnego nastroju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones