PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1128}
7,6 12 426
ocen
7,6 10 1 12426
7,2 8
ocen krytyków
Korczak
powrót do forum filmu Korczak

Za Wajda lat 90tych nie przepadam, ale ten film wyszedl mu swietnie!Aktorzy praktycznie nienaganni(mlody W. Klata trzymal poziom!),muzyka swietna i sama historia poprostu rusza czlowieka!Jest to jeden z tych filmow, ktore winno puszczac sie na lekcjach historii miast gawedzic przez 45 min o holokauscie! POLECAM

ocenił(a) film na 9

Absolutnie zgadzam się że film powinien być puszczany na lekcjach historii , ja pierwszy raz oglądałam go gdy przygotowywaliśmy się z moją grupą teatralną do spektaklu o podobnej tematyce, pamiętam że na wszystkich zrobił piorunujące wrażenie ....

ocenił(a) film na 8
LandrynkowaKrolowa

Na lekcjach historii? Równie dobrze można oglądać "Modę na sukces" i wyciągać z tego wnioski historyczne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
adiman

No tak, śmiał mieć własne zdanie... I nawet publicznie je wypowiedzieć (fakt że w nieodpowiedniej chwili, no ale potem byłoby za późno). Zgroza!

ocenił(a) film na 9

Ten film to zasługa ZWŁASZCZA Pana Pszoniaka, a w 30% Pana Wajdy.

ocenił(a) film na 10

Oglądałem ten film po raz 2-gi, kiedyś dawno i teraz, po śmierci A. Wajdy. Jestem wstrząśnięty. Czarno-biały, wstrząsająca muzyka, nieludzcy ludzie. Obraz warszawskiego getta nie wiem czy nie straszniejszy niż w "Pianiście". Świetna gra aktorów. Można się nie zgadzać z filozofią życiową J. Korczaka, ale to co pokazuje film jest prawdziwe i potworne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones