PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121838}
7,6 3 605
ocen
7,6 10 1 3605
7,4 5
ocen krytyków
Korkociąg
powrót do forum filmu Korkociąg

Korki, korki kupiłem............ XD

huo_sanchez

jak dla mnie żadna rewelka.
Reżyser wparował do wariata z kamerą,nagrał tu ludzkie nieszczęście,skleił to z propagandą prl'u....
Szokujące rzeczy zawsze się ładnie sprzedają.
A akcyza vs. konsumujący alkohol, to każdy wie że to legalna mafia

ocenił(a) film na 9
sabaabes

No wiadomo że to nie jest poważny film. Ba, nie jestem pewien czy połowa scen nie jest grana, ale te sceny w ramach żartu i profilaktyki są mistrzowskie. Jako całość złożona do kupy, bo w sumie to nie ładnie śmiać się z chorych....

huo_sanchez

Znam (nie osobiście) jeden przypadek przealkoholowania i jakby ktoś nie wiedział że to przez wódę, to pomyślałby że to człowiek psychicznie ciężko chory....P A R A N O J A totalna !!!!
Także wydaję mi sie że to raczej prawdziwe, no i film należy do dokumentalnych, czyli oparty na faktach,badaniach i teoriach.
szkoda ze film nie był z napisami, bo scieżka dzwiekowa była słabej jakości.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
sabaabes

Ha, ja nie mówie że takie sceny, szcególnie w przypadku objawu abstynenckiego, sa niemożliwe, bo sam też widziałem. Ale niektórzy z tych pacjentów jakby niekoniecznie sprawiają wrażenie naturalnych, tak jakby byli podstawieni, choć oczywiście moge się mylić.

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

Którzy pacjenci wydają się Tobie ,,grani''? I dla czego wydaje się Tobie to śmieszne?

jeti

Huo_sanchez może pod dwóch latach trochę zmądrzał... kto go tam wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones