PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658013}

Koszmar matki

A Mother's Nightmare
6,3 5 684
oceny
6,3 10 1 5684
Koszmar matki
powrót do forum filmu Koszmar matki

Totalna porazka

ocenił(a) film na 1

Scenariusz to jeden wielki absurd. Jedynie koncowka wyjasniala dlaczego ona to robila.
Dawno nie ocenilem filmu na 2/10 ale ten film na taka ocene zasluguje.

ocenił(a) film na 1
sol4me

Przykro mi, że tak skrytykowałem ten film, ale dawno mnie tak żaden nie zdenerwował. A oglądanie filmów powinno być przyjemnością, czyż nie? : )

ocenił(a) film na 4
xan35

Rany,ale wzbudzles sensacje tym tematem hehe czytam i czytam te wypowiedzi,ale juz mnie znudzily,dlatego moze sie wypowiem,wlasnie sobie obejrzalam i tez przyznaje racje ze kiepski ten film i rzeczywiscie rowzniez zdziwiona bylam faktem zachowania tego Chrisa,panienka oskarzyla go o gwalt,zlecila pobiciem,a ten jak gdyby nigdy nic leci do niej o kulach ehehe ;p w dodatku sama juz nie wiem czy bylo to na autentycznych wydarzeniach czy nie,ale jesli bylo to koles byl tez jakis nienormalny hehe ;).
A najlepsza to koncowka jak to zwykle w takim kinie bywa sobie znalazla nastepna 'ofiare; :)

Vanja_8

Chris zaraz po depresji zakochał się w Vanessie. Miał tylko 16 lat więc, była jego pierwszą partnerką seksualną więc mimo wszystko miał do niej zaufanie i sentyment. Po oskarżeniu o gwałt Vanessa dzwoni do niego i mówi mu, że to jest prawda i jest bardzo przekonywująca. Miała przewagę nad Chrisem, który nie pamiętał niczego z tamtego wieczoru i który zawsze obawiał się że po alkoholu będzie zachowywał się jak ojciec który bił matkę.
Więc może dlatego do niej poleciał, czuł się częściowo winny i darzył ją wielkim uczuciem ;)

ocenił(a) film na 3
xan35

na początku myślałem, że dam 5 no ale niestety zrobił się tak niesamowicie absurdalny, że zjechałem do 2 ale ostatecznie dałem 3 za role vanessy i można powiedzieć, że za końcówkę :d raczej film dla <=15 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones