PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32219}

Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge
6,6 22 826
ocen
6,6 10 1 22826
4,6 8
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

Zemsta ?

ocenił(a) film na 7

Dlaczego "Zemsta Freddy'ego" ? Czy on się tu za coś mści ? Niech mi to ktoś wytłumaczy , bo nie widzę żadnego powodu dla którego można byłoby nazwać ten film akurat w ten sposób .

ocenił(a) film na 6
SlasherManiak

On sie w każdej części mści na rodzicach dzieci, którzy go zabili. Może skrócę historię. Freddy pracował jako ogrodnik w przedszkolu i zabijał tam dzieci. Został jednak uniewinniony (bądź w ogóle nie został osądzony. Są dwie wersje). Rodzice słusznie uznali, że kara mu się należy i go spalili. Następnie Krueger mści się na rodzicach zabijając nastolatków. Dlaczego nastolatków, a nie dalej dzieci? W sumie to uważam, że jest to mało sensowne ale gdyby zabijał dzieci to widzowie mogliby być po prostu oburzeni. Poza tym dzieci nie umiałyby się bronić. Niektórzy jednak tłumaczą to tym, że te dzieci urosły i dlatego zabija teraz nastolatków ;) Wiem, trochę nie na temat pisałam, ale postanowiłam o tym mimo wszystko wspomnieć ^.^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones