PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6854}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
7,2 92 854
oceny
7,2 10 1 92854
7,2 21
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Film jest tak beznadziejny ze to mala bania...Ani razu sie nie przestraszylem....jestem ztrasznie ciekaw co wam sie w nim podobalo,bo mi nic :) Myslalem,ze chociaz pierwsza czesc bedzie jeszcze jakas :/ ale okazuje sie ze jest beznadziejna...juz widze jaka jest 7 i 8 Boze ratuj mnie od takiego kina!!!!!!!!!!! NIE POLECAM,a moja ocena to 0,5 / 10 dalem pol punkta za pomysl ze Freddy zabija we snie phi,ale szmira!!!

ocenił(a) film na 10
Don_Corleone_2

Film to klasyka. Dziwię się skąd biorą się na Filmwebie takie głupki. Powiedz to prosto w twarz Wesowi Cravenowi jeśli w ogóle znasz angielski hehe

ocenił(a) film na 8
Jason_Krueger

heh niewiem to prowokacja
klasyk i tyle 10/10

CYBORG89

Niestety ciężko mi ocenić ten film, gdyż z pewnością nie przetrwał próby czasu. W tych czasach takim filmem nawet dzieci trudno przestraszyć :/
Kiedyś owszem to był horror jak się patrzy, teraz potrafi roześmiać, gdyż wszystkie te straszne sceny wyglądają zabawnie, nie realistycznie i kiczowato.

A szkoda bo ogólnie pomysł filmu super, no i genialna postać Freddyego :D
Ale od oceny się powstrzymam.

ocenił(a) film na 9
Don_Corleone_2

Dzieciom neostrady mówimy stanowcze nie.
http://dziecineo.prv.pl/ [dziecineo.prv.pl/]

Don_Corleone_2

hehehehe 0.5/10 hehehehehehehehe, nie polecasz mówisz? to ciekawe bo film chyba zna każdy oprócz ciebie, nie moge 0.5/10 hehehehehehehehe

Don_Corleone_2

On pewnie myslal ze tam bedzie ekipa dresiarzy siedzacy na lawce na ulicy wiazowej ;)

ocenił(a) film na 10
Don_Corleone_2

Dla mnie Koszmar zawsze i wszedzie 10/10
Pierwszy horror jaki ogladalem . Kurde jak se przypomne ten strach to mi sie w glowie zaczyna krecic ;-) Kapitalny horror z wieloma plusami , dla mnie minusow brak . A ze on ocneia film na 0,5/10 , to juz jest jego prywatna sprawa , przeciez kazdy ma swoje gusta a o gustach sie nie dyskutuje ;-) . Tak samo w temacie Piatek 13-tego - jakis koles napisał , ze mu sie Piatek nie podoba to juz odrazu kilku userowpisze ze jest "glupek " "debil " i tak dalej . Panowie kazdy ma swoje gusta a o tym sie nie dyskutuje.
Pozdrawiam wszystkich fanow Fredka i nie tylko ;)

ocenił(a) film na 8
Don_Corleone_2

To prawda, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził...
To prawda, że każdy ma swój gust...
Ale jak można tak skrzywdzić coś, co jest klasykiem??????
Sorry, ale 0,5 to możesz sobie wypić...

ocenił(a) film na 10
Don_Corleone_2

gdybyś oglądał ten film w 1984 roku, pewnie byś srał ze strachu

ocenił(a) film na 9
michi468

Ja oglądałem ten film bardzo dawno, temu mialem wetedy zaletwie kilka lat i musze przyznać że cholernie sie bałem. Ale nic nie przebije tego jak kilka lat później leciał po czesku u nich w TV wtedy to sie przestraszyłem dopiero bo nie kumałem o co chodzi ;p A same obrazki były przerażające...
No ale teraz przymierzam sie żeby obejrzeć go na nowo, czy nadal bedzie straszny ? Tego nie wiem. Ale napewno utkwił mi w pamięci na zawsze...
Dlatego to jest właśnie klasyka i dlatego 10\10. Za wszystkich którzy do dziś przechodzą trałme po tym filmnie ;)

ocenił(a) film na 10
Don_Corleone_2

Człowieku widać że nie widzisz głębi tego filmu. Widocznie jesteś za młody albo za głupi żeby szydzić z klasyki horroru na której oparło się wiele innych konkretnych filmów. W latach 80' nie było lepszego horroru!! Nie obrażając tak genialnych tytułów jak chociażby Halloween do którego mam nadal wielki szacunek tak samo jak do Koszmaru. Moim zdaniem wyżej wymienione tytuły to jedne z najlepszych horrorów jakie kiedy kolwiek ujżały światło dzienne i należy im się wielki ukłon bo gdyby nie one to już od dawna by robiono takie lipy jak chociażby PREY (2007)
Także DON zastanów się co mówisz!

ocenił(a) film na 10
Dex_6

don corleone lecz sie lepiej

phil_anselmo

Autor tematu ma 100 % rację!!!
To jest film aż pożal się...

ocenił(a) film na 10
Don_Corleone_2

a co sądzisz o podtekście który został zawarty w fabule?
czy nie uważasz że przesłanie jest do dzisiaj bardzo aktualne?

Don_Corleone_2

to jest najgorszy i najbardziej żenujący horror jaki w życiu widziałem
!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones