PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651242}

Koszmarna adopcja

Adopting Terror
5,1 885
ocen
5,1 10 1 885

Koszmarna adopcja
powrót do forum filmu Koszmarna adopcja

Co do faktu, że Fay to na prawdę Angela, można było się domyślić gdy doktorek miał szukać jej
danych i nagle został zabity przez Kevina, tak bez powodu, skąd wiedział o nim i że chce szukać
matki. Jeszcze większą wskazówką było to, że jak doktorek szukał informacji o niej to pisało, że
ostatni zawód to pracownik społeczny. Ale jakby komuś nadal było mało i się nie pokapował, to jak
Fay mówiła że matka Mony (czyli ona sama) cierpiała na schizofrenie można było być tego pewnym,
ale zresztą chwilę potem już pokazali że to ona na prawdę. Do tego te wypytywanie o wszystko, jak
zamierzają się przed nim chronić itp., żeby potem mu o tym powiedzieć, zachęcanie do ucieczki.
Potem wszystko staje się jasne, skąd Kevin o wszystkim wiedział, skąd wiedział o tym kiedy udać
się do lekarza itp., a przede wszystkim skąd miał informację o rodzinie która adoptowała Monę.

ocenił(a) film na 4
foxmeister

Ja od początku się domyśliłam że ta blondyna to matka dziewczynki, bo gdzieś ta matka musiała być, pokazywali tylko ojca, który chce odzyskać dziecko, więc logiczne że matka musi być gdzieś blisko. A później jeszcze te różne informacje o matce Mony, plus to że Kevin o wszystkim wiedział i kto adoptował Monę i miał też inne informacje o dziecku. Więc film bardzo przewidywalny od początku do końca. Niby podobał mi się, jak wiele innych filmów, ale nie mogę wystawić mu zbyt dobrej oceny. Co do gry aktorów nie było tragedii, ale sam scenariusz jest do bani. Jakim cudem facet po wybuchu samochodu przeżył, później dostał kulkę i też jeszcze wstał? jakim cudem w ogóle był na wolności skoro zabił na początku kobietę, lub przynajmniej postrzelił próbując zabić, gdy chciała zabrać jego córkę? Dostał tylko parę miesięcy? Może miał żółte papiery i tylko w wariatkowie siedział? Ale też nie, bo była mowa że był więźniem. Nie mam pojęcia. Owszem w innych filmach też są absurdy, ale tutaj stanowczo tego za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones