PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 110 984
oceny
7,0 10 1 110984
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

A może jednak równość ras i walka z rasizmem - nie wiem jak to nazwać. Tak czy inaczej widać jak całe multikulti ogarnia hollywood, że już nawet w filmie o wczesnym średniowieczu widzimy czarnoskórego rycerza. Ktoś powie, że to fantasy - ok. Ale to jest fantasy osadzone w średniowiecznych r e a l i a c h i nikt mi nie wmówi, że jego rola jest tam potrzebna. Nie jestem rasistą, ale uważam, że w tym filmie powinno być biało, biało i jeszcze raz biało.

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Podrzuciłeś dwie/trzy dobre opinie o TFA, więc bez problemu znajdę ci trzy złe opinie. A złych opinii jest cała masa. Nie ograniczaj się tylko do filmwebu. Do tego wiadomo przecież, że procent fanów w głosach oddanych na film jest bardzo mały. Ogromna większość to zwykli ludzie.

Skoro moja ocena jest hejtem, to każda ocena 9/10 i 10/10 jest głupim fanboystwem.

Nauczyłeś się nowego słowa "megaloman" i teraz nim szpanujesz, szkoda tylko, że w ogóle nie oddaje tej sytuacji. Gardzę tym filmidłem TFA, więc wypowiadam się o nim bardzo krytycznie i mówię tylko za siebie - gdzie tu jest oznaka megalomanii? To widzisz chyba tylko ty. Nie uważam przecież, że moja opinia to jedyna słuszna. Zacznij trochę czytać te posty.

Nie mam siły kolejny raz ci tłumaczyć, że recenzja powinna dotyczyć aspektów czysto filmowych... Pod względami czysto filmowymi, TFA to dobry film, ale totalne dno jeśli chodzi o kontynuację sagi. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Mam gdzieś, co jakiś magazyn napisał. Dla mnie TFA jest ucieleśnieniem wszystkiego, co jest złe w obecnym kinie.

Rozumiem, że mieszkańców wsi uznajesz za gorszych od mieszczan? ;) No ale ja jestem z Warszawy, więc nie wiem, czy to "polska wieś".

Na początku XXI wieku Mroczne widmo osiągnęło podobny sukces finansowy - 2. najwyższy wynik w historii, za Titaniciem. Także nie podniecaj się tak pieniędzmi, bo one o niczym nie świadczą.

Ryloth

O twojej megalomanii zacząłem pisać kiedy tylko zhejtowałeś oceną 2/10, a ty dopiero teraz zauważyłeś? Niesamowite, prawda? TY W OGÓLE KUMASZ CO SAM PISZESZ? TY W OGÓLE UMIESZ LOGICZNIE, SKŁADNIE MYŚLEĆ ? Jeśli to nie jest megalomania, to co to jest,; cytuję - "Do tego wiadomo przecież, że procent fanów w głosach oddanych na film jest bardzo mały. Ogromna większość to zwykli ludzie." Czyli "Przebudzenie" zawdzięcza 7.5/10 "NIE FANOM" ponieważ w/d ciebie "procent fanów w głosach oddanych na film jest bardzo mały." i konkludujesz "Ogromna większość to zwykli ludzie", czyli ocena 7.5/10 tylko dzięki "ZWYKŁYM LUDZIOM"? WIĘC, GDYBY ZAGŁOSOWALI TYLKO "FANI" TAK JAK TY, OCENA BYŁABY PODOBNA DO TWOJEJ, CZYLI 2/10 ponieważ "Przebudzenie" w oczach 'PRAWDZIWYCH FANÓW" TAK JAK TY, znowu cytuję "To jedna, wielka parodia i kpina, dla mnie ,czytaj: dla prawdziwych fanów> TFA to dno”. Drogi koleś, skoro ty piszesz "procent fanów w głosach oddanych na film jest bardzo mały. Ogromna większość to zwykli ludzie", to naturalnie rodzi się pytania "NIBY SKĄD TY TO WIESZ, prawda? SKĄD TY WIESZ KTO GŁOSOWAŁ i JAK ZAGŁOSOWAŁ? CZY 50,000 FANÓW "SW" NIE ZNAJDZIEMY WŚRÓD 200,000 GLOSUJĄCYCH? CZY "ŚW" JEST BARDZO SŁABA MARKĄ, ŻE 50,000 FANÓW NIE ZNAJDZIEMY POŚRÓD GLOSUJĄCYCH? Jeśli ty stwierdzasz, że ""procent fanów w głosach oddanych na film jest bardzo mały", TO MAM PRAWO ZAPYTAĆ,- A SKĄD DO CH... JAS... TY TO WIESZ? Sorki, to emocje, uwierz mi, jesteś 'CIĘŻKI" do dyskusji! Proszę na filmweb jest 27 recenzji, aż 27, I TYLKO TWOJA JEST DO BANI! Czyli w/d twojej tezy, pozostali 26 to 'ZWYKLI LUDZIE", którzy nie są 'FANAMI" 'SW", NIE ZNAJĄ SIĘ, I DLATEGO SĄ ZACHWYCENI filmem "Przebudzenie", który w/d CIEBIE, czyli w/d "PRAWDZIWEGO FANA" SERII "STAR WARS" jest (1) - ZŁĄ KONTYNUACJĄ (2) - WIELKĄ PARODIĄ (3) - WIELKĄ KPINA (4) - TOTALNYM DNEM, i dlatego 'PRAWDZIWY FAN" JAK TY, PO PROSTU GARDZI "tym filmidłem TFA. A ha, mam jeszcze jedno prośbę, proszę to skomentować, czy to też "ZWYKLI LUDZIE", LUDZIE KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIĘ NA SERII "STAR WARS", masz link; http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/award s P.S. Niby co to jest, "Rozumiem, że mieszkańców wsi uznajesz za gorszych od mieszczan? ;) No ale ja jestem z Warszawy, więc nie wiem, czy to "polska wieś". - Przecież "polska wieś" w tym zdaniu, znowu cytuję; "Koleś, "PRZEBUDZENIE" był najlepszym filmem 2016 w/d opinii - Broadcast Film Critics Association, tzn. Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich. ONI OCENIAJĄ "PRZEBUDZENIE" NA NAJLEPSZY FILM ROKU, a ty z jakiejś wsi polskiej dajesz 2/10 i wciąż dyskutujesz" BYŁA TYLKO METAFORĄ, czyli PRZENOŚNIĄ. I podtrzymuję, ponieważ nawet nasza Warszawa w stosunku do możliwości "HOLLYWOODU", jest MAŁĄ WSIĄ", i tu żaden nacjonalizm, żaden patriotyzm nie ma nic do gadania. TAKA PO PROSTU JEST PRAWDA. Więc, proszę się nie denerwować, ok? Koleś, to tylko METAFORA.... zresztą, skąd ja mam wiedzieć gdzie ty mieszkasz, z jakiej lokalizacji ty piszesz? Czy ja to Edward Snowden? Wiesz kto to, prawda? Jeśli nie, to googluj, to się dowiesz, ok? I DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ. Przecież wszystko co miałeś wytłumaczyć już wytłumaczyłeś, niech ta dyskusja tym się skończy; "Gardzę tym filmidłem TFA, więc wypowiadam się o nim bardzo krytycznie i mówię tylko za siebie". PEŁNA ZGODA! MÓWISZ TYLKO ZA SIEBIE! TAK JEST! ZA SIEBIE! ROZUMIEM, I SZANUJĘ. KROPKA, KONIEC DYSKUSJI. NAWET ŻADNEJ ODPOWIEDZI JUŻ OD CIEBIE NIE OCZEKUJĘ. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Megalomania? Poczytaj sobie w słowniku, co to słowo znaczy. Mam prawo dać nawet i 1/10 i g*wno cię to obchodzi. Wystawiając oceny nie patrzę na ogół opinii tylko na swoje własne odczucia. A moje odczucie jest takie, że TFA to dno. Jak masz problem z moją opinią, to tym gorzej dla ciebie, bo ja mam to gdzieś. Możesz sobie i 10/10 postawić, skoro tak tego bronisz.

Zgodnie z twoją logiką 9/10 oraz 10/10 to oceny fanatyków, więc na nie się nie powołuj.

Oczywiście, że na średnią przede wszystkim wpływają zwykli ludzie. Myślałeś, że jest inaczej?

Nie powiedziałem, że fani oceniają TFA jak ja, tylko że środowisko fanów jest mocno podzielone - chcesz dowodu, wejdź na grupy fb odnośnie Star Wars i poczytaj komentarze pod wątkami o TFA.

Twoje argumenty o doskonałości TFA - zarobił dużo kasy, jakiś magazyn uznał TFA za najlepszy film, a średnia jest wysoka. Nie no, to są dowody nie do podważenia ;)

http://muncheedaily.com/news/its-official-revenge-of-the-sith-is-the-best-star-w ars-movie-ever/



Ryloth

CZĘŚĆ I - TAK JAK PODEJRZEWAŁEM, TY MEGALOMAN NIE DASZ SPOKOJU. WYGLĄDA NA TO, ŻE BĘDZIESZ DALEJ BREDZIĆ DO KOŃCA ŚWIATA. O TO PROSIŁEM; "Przecież wszystko co miałeś wytłumaczyć już wytłumaczyłeś, niech ta dyskusja tym się skończy; "Gardzę tym filmidłem TFA, więc wypowiadam się o nim bardzo krytycznie i mówię tylko za siebie". PEŁNA ZGODA! MÓWISZ TYLKO ZA SIEBIE! TAK JEST! ZA SIEBIE! ROZUMIEM, I SZANUJĘ. KROPKA, KONIEC DYSKUSJI. NAWET ŻADNEJ ODPOWIEDZI JUŻ OD CIEBIE NIE OCZEKUJĘ. - KONIEC, KROPKA. I CO? DALEJ HEJTUJESZ. KOLEŚ, UWIERZ MI, TO "CZYSTY HEJT". BA, NAJGORSZY W HISTORII KINEMATOGRAFII, ALE TY ALEJ SWOJE. PISZ CO CHCESZ, PISZ ILE CHCESZ, TWOJA OCENA JEST DO BANI. Proszę; Saturn (ang. Saturn Award) – nagroda filmowa przyznawana przez Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films (NIE AKADEMIA „ZWYKŁYCH LUDZI”, prawda?) dla uhonorowania najlepszych dzieł filmowych z gatunków: science fiction, fantasy i horror. Przyznawana jest od 1972. SATURNY 2016: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (TFA) – WYGRANE 8, w tym za ‘NAJLEPSZY FILM SCI-FI ROKU i NAJLEPSZY SCENARIUSZ oraz NOMINACJE 7, A TY Z "POLSKIEJ WSI" OCENIASZ NA 2/10, i O SOBIE MÓWISZ "JA, TO PRAWDZIWY FAN "STAR WARS", a "Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films" skoro ma inne zdanie niż ty, skoro wybrali TFA jako najlepszy film roku, to tylko "AKADEMIA ZWYKŁYCH LUDZI", BA, TO "FANATYCY! Na prawdę, jesteś CIĘŻKI w dyskusji. I TO MEGA CIĘŻKI! TY ŻYJESZ W INNYM WYMIARZE CZASU! NIE W ŚWIECIE GDZIE "TFA" z budżetem $245 000 000 zarobił w Boxoffice: $2 068 223 624, pod tym względem Nr 3 wszech-czasów, z 58 nagrodami, w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE. Koleś, "PRZEBUDZENIE" był najlepszym filmem 2016 w/d opinii - Broadcast Film Critics Association, tzn. Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich. ONI OCENIAJĄ "PRZEBUDZENIE" NA NAJLEPSZY FILM ROKU, a ty z jakiejś wsi polskiej dajesz 2/10 i wciąż dyskutujesz? NO WŁAŚNIE, DLACZEGO TY WCIĄŻ DYSKUTUJESZ? PRZECIEŻ TO JUŻ TYLKO "POWTÓRKI Z ROZGRYWKI. NIC NOWEGO NIE WYMYŚLISZ.

Ryloth

CZĘŚĆ II - PRZECIEŻ TO JUŻ TYLKO "POWTÓRKI Z ROZGRYWKI. NIC NOWEGO NIE WYMYŚLISZ. JAKIŚ LINK? Proszę, dajesz link, a ja myślałem że przeczytam iż: 1. „Przebudzenie” z perspektywy uniwersum SW to jedna, wielka parodia i kpina. 2. „TFA to dno” 3. "Przebudzenie Mocy" to totalne dno i fatalna kontynuacja. 4. Dla "PRAWDZIWYCH FANÓW" „Przebudzenie" jest totalnym gwiezdnowojennym dnem i koniec”. NIC PODOBNEGO! Koleś, NIC TAKIEGO TAM NIE MA, prawda? PRZECIEŻ PRZYZNAŁEŚ SIĘ JUŻ, ŻE TWOJA OCENA NIE JEST NAJLEPSZA, IŻ MÓWISZ TYLKO ZA SIEBIE, WIĘC PO CO CIĄGNIESZ DYSKUSJĘ? PO CO? 2/10 JEST TWOJĄ OCENĄ, MASZ PRAWO DO NIEJ, PRZYTUL SIĘ DALEJ DO NIEJ, I JEST TYLKO DLA CIEBIE. CO TY JESZCZE CHCESZ? Myślisz, że przekonasz ludzi do faktu, że ty lepiej się znasz niż "Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films ", że ty to "PRAWDZIWY FAN" a oni tylko "ZWYKLI, NIE FANI"? CZEGO TY OCZEKUJESZ OD MNIE? 2/10 TWOJA OCENA? TAK JEST, ZGADZAM SIĘ. MASZ PRAWO DO NIEJ 2. ŻE 2/10 TO NIE NAJLEPSZA OCENA? TAK JEST, JAK NAJBARDZIEJ TRAFNE SPOSTRZEŻENIE. 3. I ŻE MÓWISZ TYLKO ZA SIEBIE? I ZNOWU, TAK JEST! ZGADZAM SIĘ W 100%! TAK, MÓWISZ WYŁĄCZNIE i TYLKO ZA SIEBIE! TRZY PODSTAWOWE PYTANIA, I WSZYSTKIE NA TAK, ZGODNE Z TWOIMI MYŚLAMI, WIĘC O CO CI CHODZI? CO TY WŁAŚCIWIE OCZEKUJESZ OD MNIE? NO CO? CO? CO? I JESZCZE RAZ CO?

Ryloth

CZĘŚĆ III - POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ, TAK JEST! MÓWISZ TYLKO ZA SIEBIE I SĄ DOWODY NA TO. MĄDRY, KUMATY ŚWIAT TOTALNIE INACZEJ NIŻ TY OCENIA "TFA", mian. 58 nagród, w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE, i WSZYSTKO DLA JEDNEGO FILMU, DLA FILMU KTÓRY W/D CIEBIE, czyli w/d "PRAWDZIWEGO FANA" SERII "STAR WARS" jest (1) - ZŁĄ KONTYNUACJĄ (2) - WIELKĄ PARODIĄ (3) - WIELKĄ KPINA (4) - TOTALNYM DNEM. JAK TO JEST MOŻLIWE, ok? JAKIM CUDEM TOTALNE DNO, PARODIA, KPINA "TFA" ZGARNĄŁ TE WSZYSTKIE NAGRODY? JA-KIM CUDEM PARODIA, KPINA, TOTALNE DNO ZWYCIĘŻYŁ W OCZACH „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”, i NIE TYLKO, MÓJ DROGI FILMOWY WIEŚNIAK (nie złość się, to tylko metafora, ZRESZTĄ JUŻ KUMASZ, prawda?) Z WARSZAWY. Po raz kolejny, Pozdrawiam . Czas tylko POZDRAWIAM, ALE I TAK DALEJ HEJTUJESZ! MÓJ DROGI, OCENA 2/10 DLA FILMU „Przebudzenie” JEST NAJGORSZYM FILMOWYM HEJTEM WSZECH-CZASÓW.NIESAMOWITA HISTORIA! GORSZEGO NIE ZNAJDZIESZ, I SAM DOSKONALE WIEDZIAŁEŚ, WIĘC OSZUKIWAŁEŚ Z OCENĄ 7/10. Dziś, twój tłumaczenia są tylko BREDNIAMI. W RECENZJI NIE MA DWÓCH OCEŃ tzn. JEDNA OKIEM „FANA”, DRUGA OKIEM „ZWYKŁEGO KINOMAN! NA KONIEC KAŻDEJ RECENZJI JEST TYLKO JEDNA OCENA. JEŚLI SIĘ MYLĘ, TO DAJ LINK DO DWÓCH OCEŃ POD JEDNĄ RECENZJĄ, ok? Jeśli już chciałeś być oryginalny, TO TRZEBA BYŁO O TYM WSPOMNIEĆ W TWOJEJ RECENZJI, więc z adnotacją, 7/10 daje jako blockbuster, natomiast 2/10 jako kontynuacja serii „SW”, i to by było UCZCIWE. TAK ZROBIŁEŚ? NIE! A DZIŚ BREDZISZ! KRĘCISZ! WSTYD! WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD! WIESZ, ŻE MOGĘ TAK BEZ KOŃCA! PO PROSTU UWIELBIAM EDUKOWAĆ, A TOBIE CZEKA PORZĄDNA EDUKACJA. Pozdrawiam. Znowu, prawda? Czy ostatni raz? Wątpię. Więc, czekam na twoje ble, ble, ble, i ripostę znowu wyślę, ok? ALE JESTEM NAKRĘCONY! BYŚ WIEDZIAŁ! TO DOBRE UCZUCIE! FANTASTYCZNE! Na razie, Pa, Pa :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Nadal nie wiem, po co mi powtarzasz te same rzeczy... Nie obchodzi mnie wynik kasowy, średnia ani zdanie jakiegoś czasopisma. Dla mnie TFA to gniot i zdania nie zmienię. To ty masz problem z moją oceną, nie wiedzieć czemu. Przecież ani razu nie powiedziałem, że tak należy TFA oceniać. Jeżeli nie potrafisz znieść krytyki filmów, które lubisz, to może nie wypowiadaj się na forach? I jako argumentów używaj kwestii czysto filmowych, a nie $$$, średnie ocen czy opinie z gazet. Nie masz własnego zdania?

Hejt? A czy oceny 9/10 i 10/10 to fanatyzm?

Podałem ci linka odnośnie średnich ocen. TFA ma wysoką średnią tylko dlatego, że to Star Wars. Bez tego loga prawdopodobnie nie byłby nawet w kinie zauważony, bo to film przeciętny do bólu, który nawet pod względami filmowymi niczym się nie wyróżnia, jedynie efektami i brakiem jakiejkolwiek oryginalności. No ale rzemiosło wykonane dobrze, taki dobry blockbuster na raz i do zapomnienia.

Powtarzam jeszcze raz - ja nikogo nie muszę przekonywać do swojej oceny, to TY masz z nią problem. Mój pierwszy post dotyczył filmów o Murzynach, przypominam.

Ryloth

bredzisz, a sam doskonale wiesz, zresztą sam już się przyznałeś, że to tylko i wyłącznie TWOJA SPRAWA, WIĘC Nadal nie wiem, po co mi powtarzasz te same rzeczy, prawda? DAŁBYŚ SPOKÓJ I TEMAT BY SIĘ ZAKOŃCZYŁ, ALE NIE, TY WOLISZ DALEJ POWTARZAĆ TWOJE BLE, BLE, BLE., I NAZYWASZ krytyką OCENĘ 2/10 filmu który w/d prawdziwych znawców kinematografii został wyróżniony aż 58x? NIE KOLEŚ, 2/10 JEST CZYSTYM HEJTEM, NAJGORSZYM HEJTEM W HISTORII KINA. KAŻDA SENSOWNA KRYTYKA MA SENS, ALE PISAĆ O FILMIE KTÓRY W OCZACH „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich” BYŁ NAJLEPSZYM FILMEM SCI-FI ROKU, ŻE JEST (1) - ZŁĄ KONTYNUACJĄ (2) - WIELKĄ PARODIĄ (3) - WIELKĄ KPINA (4) - TOTALNYM DNEM JEST POTĘŻNYM NIEPOROZUMIENIEM, A TEN KTÓRY TAK PISZE ŻYJE W INNYM WYMIARZE CZASU. PROSIŁEM BYŚ NAPISAŁ JAK BYŁO TO MOŻLIWE, I CO? CICHO CZA Z TWOJEJ STRONY, prawda? Mylę się? TO NAPISZ JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO DOSTAŁ 58 NAGRODY! BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO TEMATU, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? BO BĘDZIE TO WSTYD. WSTYD, I JESZCZE RAZ WSTYD. WIEC CZEKAMY NA ODPOWIEDZI. SAM WIESZ, ŻE NIE DASZ, prawda? BO TOBIE BLIŻEJ BLE, BLE, BLE, więc znowu będzie BLE, BLE, BLE, BLE W TWOIM WYKONANIU, prawda? Więc, zaraz wyślesz znowu ble, ble, ble, ble aż do końca Świata, Mr ble, ble, ble, prawda?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Dobra, ogarnij się.

TFA to gniot w świecie Star Wars i tyle mam do powiedzenia. Jeśli 2/10 to hejt, to w takim razie automatycznie potwierdzasz, że oceny 9/10 i 10/10 to fanatyzm.

Tak bronisz swojego ukochanego filmu, a nie potrafisz podać nawet jednego argumentu czysto filmowego, tylko powołujesz się na zarobki czy jakąś gazetkę. Masz w ogóle swoje zdanie?

Ryloth

ty jeszcze dyskutujesz? Przecież pisałem, że tak będzie, ale dopóki nie dostanę odpowiedzi na to pytanie, będzie cały czas teraz powtarzane aż w końcu coś napiszesz, ok? A więc; JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO DOSTAŁ 58 NAGRODY! BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO TEMATU, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII. I co z tego, że to ciągle powtarzasz "TFA to gniot w świecie Star Wars" i dodajesz, "i tyle mam do powiedzenia." - NO WŁAŚNIE, ILE RAZY JUŻ "TYLE MIAŁEŚ DO POWIEDZENIA, prawda? ILE RAZY JUŻ TO POWTARZAŁEŚ, prawda? I powtórzę twoją klasykę; "Nadal nie wiem, po co mi powtarzasz te same rzeczy, prawda? P.S - Masz problem z logicznym myśleniem, ok? Koleś 2/10 JEST HEJTEM ponieważ znacząco i to wręcz bardzo nielogicznie, ODSTAJE OD ŚREDNIEJ OCENY. Film który dostał 58 nagrody ktoś ocenia na 2/10? Mało tego, twój sposób wyrażania się o TFA, przecież TO CZYSTY HEJT! Masz tu definicję "HEJT" - "Co oznacza słowo hejt? To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. To wszelkie formy MOWY NIENAWIŚCI." Proszę, tak ty DUMNIE opisujesz FTA 1. ZŁA KONTYNUACJA (2) - WIELKA PARODIA (3) - WIELKA KPINA (4) - TOTALNE DNO. (5). GNIOT i konkludujesz, sam od siebie, bez żadnego przymusu "Gardzę tym filmidłem TFA" - MÓJ DROGI CZY TO NIE JEST MOWA NIENAWIŚCI? TYM BARDZIEJ, ŻE SĄ DOWODY IŻ TOTALNIE SIĘ MYLISZ W POSTACI: 1. Ocena 7.5/10 na 189,457 głosujących 2. Budżet $245 000 000, zarobił $2 068 223 624, pod tym względem Nr 3 wszech-czasów, 3. NAGRODY - 58 , w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE. Koleś, "PRZEBUDZENIE" był najlepszym filmem 2016 w/d opinii - Broadcast Film Critics Association, tzn. Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich, najlepszym filmem sci-fi w/d „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films”. ONI OCENIAJĄ "TFA" NA NAJLEPSZY FILM ROKU, a ty z jakiejś wsi polskiej dajesz 2/10 i wciąż dyskutujesz? Zaraz znowu napiszesz ble,ble, ble co do wyników finansowych "TFA", ale każdy rozsądny wie, że mowa jest o 2 MLD, dokładnie $2 068 223 624, i więc nie ma możliwości, ZERO MOŻLIWOŚCI, na taki wynik chyba, że ludzie którzy przyczynili się do takiego wyniku, użyję twoje słowa, sami są 1. ŹLI, NIE ZNAJĄ SIĘ NA KINO 2. SĄ WIELKĄ PARODIĄ KINOMANÓW (3) - SĄ WIELKĄ KPINĄ FANÓW SW (4) PRZECIEŻ TE OSOBY TO TOTALNE DNO i (5). GNIOT, i (6) A TY TAKIM PO PROSTU GARDZISZ! Mój drogi, osobnik czytaj "megaloman" który tak to widzi, SAM MA GNIOT POD CZASZKĄ. NIE MA INNEGO WYTŁUMACZENIA. PO PROSTU Człowiek który czuje "POGARDĘ" nie powinien zabrać się do recenzowania, nie powinien dyskutować ponieważ ta twoja POGARDA, czytaj NIENAWIŚĆ wypacza myślenie i widzenie”. Ba, ta twoja nienawiść powoduje, że mózg jest zalanym myśleniem destrukcyjnym, pogardliwym kosztem logiki i zdrowego rozsądku. I NIENAWIŚĆ zatruwa umysł, zamula mózg, że człowiek przestaje racjonalnie myśleć! I to nastąpiło w twoim przypadku. Owszem zdaję sobie sprawę, że dyskusja z tobą jest wielką utratą czasu, ale cóż, ma się ten czas < trochę :) >, więc na edukację, nie wolno żałować, prawda? Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
robertO_15_filmaniak

A teraz posłuchaj co ci mam do powiedzenia . Dowód na to że TFA zarobiło mnóstwo kasy , NIE JEST dowodem na to że to świetny film . To jest badziewie 2015 roku i najgorsza część, odgrzewany kotlet ,prequele znacznie lepsze od tego . I ten film NIE jest godny tytułu gwiezdne wojny .

Ta część powinna być całkiem nowa , a nie kopa IV części . I jeśli kogoś tu zatruwa nienawiść to zdecydowanie ciebie,i tobie podobnych fanatyków TFA .

I jak ci Ryloth pisał Ogarnij sie , TFA to gniot w seri Star warrs .

Kontynuacja powinna sie opierać na trylogii Thrawna , ale nie .... Ktoś od disneya wbił sobie do głowy ; Reset uniwersum i budowa własnego kanonu .

Kanon w TFA to filler a nie kontuacja sw .

Gokussb

Powiedział co miał powiedzieć, i co z tego wynika, że ale FILM GNIOT ZAROBI $2 068 223 624? TY WIESZ ILE TO JEST? TO PRAWIE 10 MILIARDÓW ZŁOTYCH! GNIOT OBOJĘTNIE Z JAKIEJ SERII ZAROBI 10 MILIARDÓW ZŁOTÓW? WY MACIE COŚ Z GŁOWĄ NIE TAK? TO WIĘCEJ NIŻ CAŁY ROCZNY BUDŻET MINISTERSTWA ZDROWIA W POLSCE NA LECZENIE WSZYSTKICH POLAKÓW! TAKA SUMA ZABEZPIECZYŁA DALSZE SPOKOJNE CAŁEJ POLSKIEJ KINEMATOGRAFII NA 50 LAT PRZY ROCZNYM BUDŻECIE 40,000,000 ZŁOTYCH! TAKĄ SUMĘ ZAROBIŁ JEDEN FILM "TFA"! NIE WIEM KTO i JAKI MA WYBREDNY GUST, JEDNAK NA PEWNO Z TAKIM WYNIKIEM FINANSOWYM NIE MOŻNA DYSKUTOWAĆ. PO PROSTU TEN WYNIK FINANSOWY ZBIŁA, WYTRĄCA, WRĘCZ NOKAUTUJE WSZYSTKIE "HEJTOWSKIE" KRYTYKI W STYLU "ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO" SPOWODOWANE JAK SAMI PRZYZNAJECIE "POGARDĄ DLA FILMIDŁEM "TFA". KAŻDY INTELIGENTNY TO WIE, NATOMIAST Człowiek który czuje "POGARDĘ" nie powinien zabrać się do recenzowania, nie powinien dyskutować ponieważ ta wasza POGARDA, czytaj NIENAWIŚĆ wypacza wasze myślenie. Jeśli nie mam rację, no to proszę napisać JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO DOSTAŁ 58 NAGRODY, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? P.S - Jeden Ryloth wystarczy, druga osoba z mową nienawiści, z "hathred" do "TFA" nie jest potrzebny, więc będzie to moja jedyna odpowiedź pod twoim wpisem. Jak będziesz zainteresowany dalszą rozmową, to śledź twojego "Guru" którego salutujesz "zobacz na mój odzew do tego fanatyka TFA", ok? A propos, nie jestem żadnym fanatykiem żadnego filmu, potrafię jedynie analizować wszystkie krytyki za i przeciw 'TFA", i wasze bluzgania słówkami "ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO", "GNIOT" nie ma jak do filmu "TFA", A CZY FAKTY NIE SĄ TAKIE: Gwiezdne wojny: Przebudzenie 1. Ocena 7.5/10 na 189,457 głosujących 2. Budżet $245 000 000, zarobił $2 068 223 624, pod tym względem Nr 3 wszech-czasów, 3. NAGRODY - 58 , w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE. 4. najlepszy film 2016 w/d opinii - Broadcast Film Critics Association, tzn. Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich, 5. Najlepszym filmem sci-fi w/d „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films”. ONI OCENIAJĄ "TFA" NA NAJLEPSZY FILM ROKU, A wy z małej wsi polskiej mówicie, że TO GNIOT, A KTO LEPIEJ SIĘ ZNA? WY? KRYTYCY KTÓRZY NAGRODZILI? KINOMANIE KTÓRZY ZOSTAWILI W BOXOFFICE $2 068 223 624, I NIE ŻAŁUJĄ PONIEWAŻ DALEJ FILM ŚWIETNIE SIĘ SPRZEDAJE NA BLU-RAY, DVD i 3D czy 189,457 głosujących, którzy dali średnią ocenę 7.510? O CO do chol.... jasn... wam chodzi z tym gniotem? ŚLEPI JESTEŚCIE? Nie, to wasze mniemania zw. EGO, jest za wielkie, i to koleś, się nazywa MEGALOMANIA. PRAWDA NIE OKRZYCZYCIE MOWĄ NIENAWIŚCI. PRAWDĄ NIE OKRZYCZYCIE "HEJTEM". Tyle pod twoim wpisem. Śledź twojego guru, ok?

ocenił(a) film na 8
robertO_15_filmaniak

Czy ty wogóle masz własne zdanie ????? Jak ci pisałem ; To nie jest Żaden argument, że TFA zarabia dużo kasy . Bronienie tego filmu bo dużo zarabia , to sam sobie w stopę strzelasz i swój, mózg . To ty zdecydowanie masz coś z głową i takie sprostowanie ; Ryloth nie jest moim guru, tylko moim kolegą . Obaj jesteśmy z tergo filmu NIEZADOWOLENI , i daruj sobie wciskanie kitu ; Ten film jest najlepszy bo dużo zarabia . A zresztą skoro tak bronisz tego gniota to ; Czemu nie wystawiłeś oceny ??????

Gokussb

sorki, dużo piszę, i nie jeden front, i nie czytam przed publikacją, więc, 1. "co z tego wynika, że FILM GNIOT ZAROBI $2 068 223 624? 2. TAKA SUMA ZABEZPIECZYŁABY DALSZE SPOKOJNE FUNKCJONOWANIE CAŁEJ POLSKIEJ KINEMATOGRAFII NA 50 LAT PRZY ROCZNYM BUDŻECIE 40,000,000 ZŁOTYCH! 3. PO PROSTU TEN WYNIK FINANSOWY ZBIJA, WYTRĄCA, WRĘCZ NOKAUTUJE WSZYSTKIE "HEJTOWSKIE" KRYTYKI ..... zresztą już mi się chce na poprawki, ok? Grunt, że KUMASZ, prawda? Pozdrawiam :) .... więcej nie napiszę pod twoim komentarzem, więc rób dalej gadu gadu z Rylothem, i to nie ma nic wspólnego z tym "Albo jesteś ze mną,albo jesteś moim wrogiem" ponieważ rozsądną krytykę daj się, ba należy przyjąć, natomiast TO "ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO", "GNIOT" NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z KRYTYKĄ. PO PROSTU TO MOWA NIENAWIŚCI. TYM BARDZIEJ OCENA 2/10! A CZY OCENY 6/10, 5.5/10, 5/10, BA NAWET 4.5/10 CZY 4/10 NIE SĄ OCENAMI KRYTYCZNYMI? TAKIE MOŻNA JESZCZE I NALEŻY PRZYJĄC DO WIADOMOŚCI, NATOMIAST 2/10 JEST OCENĄ JASKRAWĄ, JEST PRÓBĄ ZAISTNIENIA, TYM BARDZIEJ, ŻE NAWET 2/10 TWÓJ GURU TAK TŁUMACZY , cytuję "2/10 dla „Przebudzenie”, bo efekty były na wysokim poziomie" Czyli gdyby efekty specjalne były na średnim poziomie, dałby 1/10 lub nawet 0/10, prawda? JEST JAKIŚ SEN, JAKAŚ LOGIKA, JAKIŚ ROZUM W TEJ OCENIE 2/10? NIE! NIE! NIE! NIE MA! I DLATEGO JEST "HEJTEM" NAJGORSZY W HISTORII KINEMATOGRAFII. Więc, koleś, to nie jest kwestia "jeżeli sie wypowiadamy negatywnie , o uważanych przez nich arcydziełu, to jest sie dla nich wrogiem publicznym" po prostu WY CZUJECIE POGARDĘ DO "TFA", I SAMI OTWARCIE TO MÓWICIE, I TO JEST PROBLEM. SENSOWNA, LOGICZNA KRYTYKA NIE JEST TU PROBLEM PONIEWAŻ TO WASZE "ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO", "GNIOT" NIE JEST MA NIC WSPÓLNEGO Z ŻADNĄ LOGIKĄ, TO PO PROSTU MOWA NIENAWIŚCI. PO PROSTU "HEJT" PONIEWAŻ BARDZO PASUJE DO DEFINICJI "HEJT", czyli "Co oznacza słowo hejt? To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. To wszelkie formy MOWY NIENAWIŚCI. Tyle pod twoim wpisem :). Jak zwykle nie czytam przed publikacją, więc wybacz pomyłki jeśli są. Grunt, że rozumiesz to co napisałem, prawda? Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
robertO_15_filmaniak

Bronienie TFA bo dużo zarabia kasy, strzelasz sobie w kolano i swój mózg . Disney u mnie jest na czarnej liście za wyrzucenie kanonu i za zrobienie TFA

ocenił(a) film na 8
Ryloth

zobacz na mój odzew do tego fanatyka TFA

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Dobry odzew, ale to raczej osoba, która kieruje się opinią innych i brakuje jej własnego zdania. Skoro jakiś magazyn uznał TFA za dobry film, to znaczy że jest to dobry film wg niego ;p

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Tutaj masz racje . Ale nie stety z fanatykami TFA nie da sie do pokojowej rozmowy zacząć,ani tym bardziej gadać z nimi.

Coś mi sie wydaje że ich logika jest taka ; Albo jesteś ze mną,albo jesteś moim wrogiem .

Ująłem to w sensie takim ; Jak sie ma pozytywne opinie o TFA to jest sie dla,fanatyków TFA spoko gościem . A jeżeli sie wypowiadamy negatywnie , o uważanych przez nich arcydziełu, to jest sie dla nich wrogiem publicznym .

Co ty na to ?

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Fanatycy TFA to z reguły osoby dziwne, które same nie wiedzą, czemu podoba im się ten film i bronią go tylko dla zasady, bo "prequele"... Jeśli sprawia im przyjemność oglądanie jak cała saga została wyrzucona do kosza przez jedno filmidło, to ich sprawa. Dla mnie to masochizm.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Dla mnie także to jest masochizm. Disney u mnie jest na czarnej liście za, wyrzucenie całego kanonu ,do kosza .

Ryloth

nie jeden magazyn, tylko jestem z grupie 189,457 głosujących, którzy dali średnią ocenę 7.510, prawda? Ba, zobacz tu na FILMWEB, 17 RECENZJI, TYLKO TWOJA JEST DO BANI! NIKT TU PISZĄCYCH NIE OCENIA NA "HEJT" 2/10! Więc, nie jeden magazyn! A czy "TFA" dostał tylko 1 nagrodę od tylko "jakiegoś magazynu" czy został wyróżniony aż 58x? Nawet w dyskusji nie potrafisz trzymać się faktami, i KŁAMIESZ, prawda? A TO WSTYD! WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD! DALEJ DYSKUTUJ Z TWOIM KLONEM "Gokussb". ZRESZTĄ, SKĄD WIADOMO CZY TO NIE TWOJE DRUGIE KONTO NA FILMWEB, prawda? Dalej czekam na odpowiedzi na to pytanie; prawda? -"JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO DOSTAŁ 58 NAGRODY! BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO TEMATU, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII." PÓKI CO BRAK ODPOWIEDZI, A WIĘC, WIESZ, ŻE TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT" JEST MOWĄ NIENAWIŚCI, A WIĘC JEST "HEJTEM". CHYBA, ŻE TERAZ NAPISZ ODPOWIEDŹ, prawda?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Śmieszny jesteś ;p Wg ciebie pewnie Avatar to najlepszy film w historii, bo zarobił najwięcej ;p Jeżeli chcesz poznać moje argumenty, dlaczego TFA to gniot, to SAM PODAJ SWOJE. Dlaczego uważasz ten film za arcydzieło? Konkrety proszę. Tylko żadnych zarobków, średnich czy gazetek. Powiedz swoje zdanie i podaj argumenty czysto FILMOWE. Bo na razie to wyglądasz na osobę, która bezmyślnie podąża za tłumem i nie ma własnego zdania.

I podkreślam - TFA to gniot pod względem kontynuacji sagi, a nie kwestii czysto filmowych. W tej kwestii to poprawny tytuł, bez niczego rewelacyjnego czy oryginalnego, ale nawet dobry.

Skoro 2/10 to hejt, to 9/10 i 10/10 to zaślepienie/fanatyzm. Dzięki, że się w tym zgadzasz ;p

Ryloth

Dlaczego wkładasz słowa w moich ustach? To twój kolejny problem. Czy gdziekolwiek w czasie tej dyskusji pisałem, że "TFA" jest 3-cim najlepszym filmem w historii, NATOMIAST KOLEŚ, AVATAR TEŻ NIE JEST TOTALNYM DNEM ANI GNIOTEM. ZGADZASZ SIĘ? PONIEWAŻ JEGO WYJĄTKOWY WYNIK FINANSOWY TEŻ GO BRONI. TAK JUŻ JEST, MÓJ DROGI. MOWA JEST O WYJĄTKOWYCH WYNIKACH FINANSOWYCH, a 2,1 MILIARDY i 2,7 MILIARDY TO WYJĄTKOWE WYNIKI. WIĘC NIE MA O CZYM GADAĆ, prawda? WIE TO KAŻDY ROZSĄDNY, KUMATY, A TY DALEJ BĘDZIESZ SWOJE BLE, BLE, BLE....i będziesz milion razy POWTARZAĆ! KOGO TO INTERESUJE? NI-KO-GO! PRZECIEŻ SAM JUŻ PISAŁEŚ, ŻE TO TYLKO TWOJA WIDZI MI SIĘ, ŻE TO TYLKO TWOJA SPRAWA! ŻE, MÓWISZ TYLKO DLA SIEBIE! KOLEŚ KAPUJĘ PONIEWAŻ JUŻ CZYTAŁEM TE TWOJE OPINIE, TĄ TWOJĄ MOWĄ NIENAWIŚCI CHYBA JUŻ Z 1000x, WIĘC PO CO POWTARZASZ???? A z moim pytaniem pytaniem, CICHO-CZA! Więc,masz raz jescze "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA I TOTALNE DNO DOSTAŁ 58 NAGRODY! BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO TEMATU, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII." PÓKI CO BRAK ODPOWIEDZI, A WIĘC, WIESZ, ŻE TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT" JEST MOWĄ NIENAWIŚCI, A WIĘC JEST "HEJTEM". CHYBA, ŻE TERAZ NAPISZ ODPOWIEDŹ, prawda? P.S - NIE JESTEM FANATYKIEM "TFA", I TO NIE JEST DYSKUSJA WIELKICH ZNAWCÓW FILMÓW, zresztą w przeciwieństwie do ciebie skromnie przyznaję, że nie jest żadnym wielkim filmowym ekspertem, mój kochany megaloman, natomiast HEJT, CZYLI MOWĘ NIENAWIŚCI ROZPOZNAJĘ NA KILOMETR, A TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT" MÓJ DROGI JEST MOWĄ NIENAWIŚCI. ZRESZTĄ PRZECIEŻ SAM SIĘ PRZYZNAJESZ, ŻE "POGARDĘ MASZ DLA "TFA", czyż nie tak pisałeś? A CO TO JEST POGARDA? CZY TO NIE NIENAWIŚĆ? DAŁBYŚ SOBIE SPOKÓJ JUŻ DAWNO. ALE NIE TAKI JAK TY,prawda? TWOJE EGO i MEGALOMANIA NIE POZWOLĄ, WIĘC BĘDZIESZ DALEJ PISAŁ BLE, BLE, BLE, BLE, DALEJ BĘDZIESZ SIĘ POWTARZAĆ I EKSCYTOWAĆ SIĘ "POGARDĄ DLA "TFA". KOLEŚ, TO TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA SPRAWA, TWÓJ BÓL, I TEN BÓL JEST TYLKO DLA SIEBIE. ZROZUM TO W KOŃCU, ok? I DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ! POZDRAWIAM :) NATOMIAST JEŚLI DALEJ BĘDZIESZ "BLEBLOWAĆ" NIE WYMYŚLAJ, NIE WKŁADAJ SŁÓW W MOICH USTACH I NIE KŁAM, ok? NIGDY NIE PISAŁEM, NIGDY NIE SUGEROWAŁEM ŻE "TFA" JEST NAJLEPSZYM CZY 3-CIM CO DO NAJLEPSZYCH FILMÓW W HISTORII, prawda? I TO JEST UCZCIWA DYSKUSJA. Teraz możesz dalej przysyła te twoje ble, ble, ble, ble..... ne zawiedziesz, prawda? Trzymaj się, Mr Ble Ble.

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Naprawdę ciężko się czyta te twoje posty, to się nie dziw, że nie na wszystko chce mi się odpowiadać.

Cóż, potwierdziłeś to co mówiłem - należysz do osób, które wynik finansowy i średnią utożsamiają z jakością. Wyjątkowy WF i wysoka średnia wcale nie oznaczają, że film jest dobry.

Mówiłem, że na pytanie o tę nagrodę od dziennikarzy odpowiem ci wtedy, gdy ty podasz mi swoje FILMOWE argumenty na obronę tego filmu. Ty w ogóle widziałeś TFA na własne oczy, czy powtarzasz opinie po jakiejś gazetce i sugerujesz się średnią?

Mowę nienawiści to uprawia pis, a nie ja. Dla mnie TFA to gniot i najgorsze co mogło spotkać uniwersum Gwiezdnych wojen. Przykre, że wystarczyło pójść linią najmniejszego oporu, skasować poprzednie części i zrobić kopię "Nowej nadziei", by ludzie poszli do kin. Cóż, oznaka naszych czasów - wymagania są coraz mniejsze na to wychodzi. I tyle w tym temacie.

I jeszcze jedno - megalomanem to jesteś ty, bo masz się za lepszego od swoich rozmówców. Nawet nie potrafisz odpowiedzieć innemu użytkownikowi, który też nie lubi TFA ;)

Ryloth

po 1-sze człowiek kulturalny daje konkretną odpowiedź na pytanie, a nie grzeczny, krętacz odpowiada pytaniem na pytanie. moje dziecko jakbyś miał odpowiedź na moje pytanie, to byś już dawno wysłał, a co do twojego pytania, przecież piszę wyżej: "TO NIE JEST DYSKUSJA WIELKICH ZNAWCÓW FILMÓW, zresztą w przeciwieństwie do ciebie skromnie przyznaję, że nie jest żadnym wielkim filmowym ekspertem, mój kochany megaloman, natomiast HEJT, CZYLI MOWĘ NIENAWIŚCI ROZPOZNAJĘ NA KILOMETR, A TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT i TWOJA DUMNA POGARDA DLA "TFA" MÓJ DROGI JEST MOWĄ NIENAWIŚCI." Czy tylko PiS ma monopol na mowę nienawiści? A Niesiołowskim jest pisowcem? Palikot jest pisowcem? Właśnie, TAKIE MASZ POJĘCIA O WSZYSTKIM! Zresztą, zostawmy politykę z boku, ok? PONIEWAŻ TO NIE JEST DYSKUSJA O POLITYCE, prawda? Widzisz znowu to robisz, dokładnie tak samo zaczęła się ta dyskusja, pierwotnie o rolach czarnych w filmach, a tobie się chciało 'HEJTOWAĆ z oceną 2/10 dla "TFA". Nie mogłem darować, więc ripostowałem, i dyskusja trwa, trwa, trwa i trwa, a ty ciągle powtarzasz twoje ble, ble, ble, ble w kółko to samo! NIESAMOWITE! A teraz chcesz włączyć drugiego z zalanym mózgiem "POGARDĄ" dla "TFA" do tej dyskusji. PO CO? JEDEN TY WYSTARCZY. NIECH CZYTA MOJE ODPOWIEDZI DO CIEBIE. MYŚLISZ, ŻE NIE MAM NIC INNEGO DO ROBOTY? I TAK DUŻO CENNEGO CZASU TRACĘ NA BEZOWOCNĄ DYSKUSJĘ Z TOBĄ, BEZOWOCNA PONIEWAŻ TY TYLKO BLE, BLE, BLE....A teraz jak zwykle zapytam; "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? JA JUŻ DAŁEM CI ODPOWIEDŹ NA TWOJE PYTANIE. NIE JESTEM ZAWODOWYM KRYTYKIEM FILMOWYM, WIĘC EKSPERCKA DYSKUSJA O FILMACH NIE NALEŻY DO MOJEJ KOMPETENCJI. NATOMIAST KAŻDY WIE, ŻE TWOJA OCENA 2/10 DLA "TFA" I BLUZGANIE SŁÓWKAMI "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT" NIE JEST KONSTRUKTYWNĄ, LOGICZNĄ, SENSOWNĄ KRYTYKĄ. MOJE DZIECKO, PRZECIEŻ SAM PRZYZNAJESZ, ŻE cytuję ciebie "Gardzę tym filmidłem TFA," CZY POGARDA NIE = NIENAWIŚĆ? I TY PISZESZ, ŻE TYLKO PiS TO ROBI! NIE-SA-MO-WI-TE! TERAZ POWRÓT DO MOJEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII." PÓKI CO BRAK ODPOWIEDZI, A WIĘC, WIESZ, ŻE TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT i TWOJA DUMNA POGARDA DLA "TFA" JEST MOWĄ NIENAWIŚCI, A WIĘC JEST "HEJTEM". CHYBA, ŻE TERAZ NAPISZ ODPOWIEDŹ, prawda? NIE NAPISZESZ, Prawda? PONIEWAŻ NIE MA ŻADNEJ RACJONALNEJ ODPOWIEDZI, prawda? PRZECIEŻ WIESZ, ŻE 58x nagród nie może być dziełem przypadku, prawda? ALE TY NIE POTRAFISZ DO TEGO SIĘ PRZYZNAĆ, prawda? BO FUNDAMENT W TWOIM ZALANYM MÓZGU POGARDĄ DLA "TFA" TWOJEGO "HEJTU" z OCENĄ 2/10 RUNĘŁABY, prawda? Więc, kręcisz tym "Mówiłem, że na pytanie o tę nagrodę od dziennikarzy odpowiem ci wtedy, gdy ty podasz mi swoje FILMOWE argumenty na obronę tego filmu. Ty w ogóle widziałeś TFA na własne oczy, czy powtarzasz opinie po jakiejś gazetce i sugerujesz się średnią?" Moje dziecko, widziałem, mamy na Blu-ray i mamy w 3d. Czy nie pisałem na początku, że 'fajnie nam się oglądało, a ty hejtem ripostowałeś; "Świetnie bawili się z reguły ci, którzy nie są fanami SW." Teraz pytasz, "Ty w ogóle widziałeś TFA na własne oczy?" I CO KOLEŚ, ? ZNOWU MASZ DWÓJKĘ! TAKI DYSKUTANT Z CIEBIE! CO DO INTERPRETACJI WYNIKU FINANSOWEGO "TFA" ZARAZ WYŚLĘ. TU JEST GOTÓWKA. SKOPIUJĘ I ZARAZ WYŚLE, ok? WYBIŁEM CI Z GŁÓWKI ALUZJĘ DO AVATARU, prawda?

Ryloth

Jak należy interpretować ponad 2 MLD wyniku finansowego KAŻDEGO FILMU? CZY FILM GNIOT, KPINA, WIELKA PARODIA, ZŁA KONTYNUACJA, TOTALNE DNO ZAROBI $2 068 223 624? TY WIESZ ILE TO JEST? TO PRAWIE 10 MILIARDÓW ZŁOTYCH! GNIOT, TOTALNE DNO OBOJĘTNIE Z JAKIEJ SERII ZAROBI 10 MILIARDÓW ZŁOTYCH? TY MASZ COŚ Z GŁOWĄ NIE TAK? TO WIĘCEJ NIŻ CAŁY ROCZNY BUDŻET MINISTERSTWA ZDROWIA W POLSCE NA LECZENIE WSZYSTKICH POLAKÓW! TAKA SUMA ZABEZPIECZYŁABY DALSZE SPOKOJNE FUNKCJONOWANIE CAŁEJ POLSKIEJ KINEMATOGRAFII NA 50 LAT PRZY ROCZNYM BUDŻECIE 40,000,000 ZŁOTYCH! NA 50 LAT! 50 LAT! 50 LAT! TAKĄ SUMĘ ZAROBIŁ JEDEN FILM "TFA"! NIE WIEM KTO i JAKI MA WYBREDNY GUST, JEDNAK NA PEWNO Z TAKIM WYNIKIEM FINANSOWYM NIE MOŻNA DYSKUTOWAĆ. PO PROSTU TEN WYNIK FINANSOWY ZBIJA, WYTRĄCA, WRĘCZ NOKAUTUJE WSZYSTKIE "HEJTOWSKIE" KRYTYKI W STYLU "ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO" I "GNIOT", A WIĘC KLASYCZNA MOWA NIENAWIŚCI SPOWODOWANE JAK SAM PRZYZNAJESZ "POGARDĄ DLA FILMIDŁEM "TFA". KAŻDY INTELIGENTNY TO WIE. CZY JESTEM ZDZIWIONY, ŻE TY NIE WIESZ. Cóż, moje dziecko, mój drogi skoro od prawie miesiąca powtarzasz twoje ble, ble, ble, i nie zamierzasz zakończyć, NIE, NIE, NIE JESTEM ZDZIWIONY. PONIEWAŻ TWOJA POGARDA DLA "TFA" zatruwa umysł, zamula ci mózg, że przestajesz racjonalnie myśleć. Tobie można tylko współczuć i kciuki trzymać byś się obudził i uwolnił się z tej jak sam napisałeś 'POGARDY" dla filmidłem "TFA". NIE KOLEŚ, NIE JESTEM ZDZIWIONY, ALE MASZ WCIĄŻ JESZCZE SZANSĘ BY WIEDZIEĆ, ŻE SUMA $2 068 223 624, nie $200,00,000, nie $500,000,000, nie $800,000,000, MOWA $2,068,223,624 JEST SKUTECZNĄ OBRONĄ PRZED OCENĄ 2/10 Z POWODU "HATRED" tzn. HEJTU do "TFA", JEST SKUTECZNĄ OBRONĄ PRZED MOWĄ NIENAWIŚCI KTÓRĄ TY PREZENTUJESZ BLUZGAJĄC "TFA" SŁÓWKAMI; "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT" KAŻDY INTELIGENTNY TO WIE, A INTELIGENTNY KTÓRY POZBĘDZIE SIĘ POGARDĘ DLA "TFA" TEŻ TO ZROZUMIE. Uwierz mi. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Ja swoje powiedziałem. Dam ci odpowiedź jeśli ty mi podasz argumenty czysto filmowe. Nie trzeba być żadnym znawcą, krytykiem czy ekspertem (zresztą ja ani razu nie dałem do zrozumienia, że jestem jakimś znawcą), by wiedzieć, dlaczego dany film się aż tak uwielbia. Jeśli wiesz, to ci odpowiem. Jeśli nie, to szkoda mi tracić czas na "chorągiewkę". Zresztą jakbyś uważniej czytał posty, to częściowo podałem swoje argumenty w ostatnim poście w przedostatnim akapicie.

Brzmisz, jakbyś w ogóle nie oglądał tego filmu i mówił, że jest dobry, bo ma wysoką średnią i zysk. Tak to wygląda i sam możesz być sobie winien.

Napisałeś cały długi post o tym, że 2 miliardy muszą świadczyć o tym, że to dobry film ;) Powiedz to dowolnemu krytykowi (choć dla mnie oni nie są żadnymi autorytetami), bo ich cenisz, to zobaczysz jak zareaguje. "50 twarzy Greya" też zarobiło gigantyczną ilość pieniędzy, a to prawie ten sam poziom filmowej nieudolności.

Jako fan Star Wars mówię, że TFA to najgorsze co mogło spotkać to uniwersum. [TRIGGERED]. Znowu będziesz pisał farmazony o gazetkach i przychodach czy wreszcie powiesz coś merytorycznego o samym filmie?

O, kolejny argument za tym, jak wysoko cenione jest TFA: http://www.imdb.com/poll/uLB4Ikfqs20/results

Może akurat Gokussb powie ci to, czego mi się nie chce. On ma więcej chęci do pisania.

Ryloth

Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyżej napisałem "ALE MASZ WCIĄŻ JESZCZE SZANSĘ BY WIEDZIEĆ, ŻE SUMA $2 068 223 624, nie $200,00,000, nie $500,000,000, nie $800,000,000, MOWA $2,068,223,624, A TY MI PODAJESZ PRZYKŁAD JAKIEGOŚ 50 FACES! ILE ZAROBIŁ W BOX-OFFICE TWÓJ PRZYKŁAD? Masz tu; Pięćdziesiąt twarzy Greya w Box-office: "$570 489 358! MAM POWTÓRZYĆ? "nie $200,00,000, nie $500,000,000, nie $800,000,000, MÓWIMY O $2 068 223 624!!!!!! I WIEM, ŻE TO JEST MECZĄCE, BA BARDZO MĘCZĄCE, ALE WCIĄŻ CZEKAM NA ODPOWIEDŹ NA PYTANIE MOJE PYTANIE. A WIĘC, "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII." PÓKI CO BRAK ODPOWIEDZI, A WIĘC, WIESZ, ŻE TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT i TWOJA DUMNA POGARDA DLA "TFA" JEST MOWĄ NIENAWIŚCI, A WIĘC JEST "HEJTEM". CHYBA, ŻE TERAZ NAPISZ ODPOWIEDŹ, prawda? NIE NAPISZESZ, Prawda? PONIEWAŻ NIE MA ŻADNEJ RACJONALNEJ ODPOWIEDZI, prawda? PRZECIEŻ WIESZ, ŻE 58x nagród nie może być dziełem przypadku, prawda? ALE TY NIE POTRAFISZ DO TEGO SIĘ PRZYZNAĆ, prawda? BO FUNDAMENT TWOJEGO "HEJTU" RUNĄŁBY, prawda? P.S. TWÓJ KLON Gokussb MNIE NIE INTERESUJE, ok? KUMASZ? TO 100% FAKT! MNIE NIE IN-TE-RE-SU-JE! JEDEN Mr Ble Ble Ryloth zupełnie WY-STAR-CZY!

Ryloth

I ZNOWU DAŁEŚ JAKIŚ LINK, A JA MYŚLAŁEM, ŻE TAM ZNAJDĘ MOWĘ NIENAWIŚCI, POGARDĘ DLA "TFA" "ala Ryloth" Z MAŁEJ POLSKIEJ WSI, CZYLI BLUZGI "ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO", "GNIOT", OTWIERAM STRONĘ, I TO CZYTAM; Poll: Favorite Star Wars Film. What's your favorite Star Wars Film? Results of 5 442 votes. CZY WOLNO ZAPYTAĆ ILE TY MASZ LAT? JESZCZE CHYBA JESTEŚ DZIECKIEM, prawda? Jeśli nie, to chyba masz wciąż DZIECIĘCY UMYSŁ. Moje drogie dziecko, czas dorosnąć. Przecież link który dałeś, to nic innego tylko: "Ankieta: Ulubiony film Star Wars. Jaki jest Twój ulubiony film Star Wars? Wyniki 5 442 głosów" POWTÓRZĘ, ANKIETA NA TWÓJ ULUBIONY FILM STAR WARS&gt;&gt;&gt;&gt; ULUBIONY! ULUBIONY! I WYNIK NA BAZIE 5442 GŁOSÓW! I TY DAJESZ TO JAKO LINK? DO WYJAŚNIENIA CZEGO? CZY ULUBIONY FILM STAR WARS JEST MERITUM TEJ DYSKUSJI? BŁAGAM DZIECKO, DAJ SOBIE SPOKÓJ JUŻ. TO CIEBIE PRZERASTA! PRZE-RA-STA! WYBIÓR ULUBIONEGO FILMU STAR WARS ZESTAWIĆ Z HEJTEM, ŻE "TFA" TO ""ZŁA KONTYNUACJA", "KPINA", "WIELKA PARODIA", "TOTALNE DNO", "GNIOT". SKĄD TY SIĘ WZIĄŁEŚ?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Ty nie masz ochoty pisać normalnych postów, z akapitami i bez Caps Locka, nie masz ochoty podać mi żadnego argumentu na to, że TFA to co najmniej dobry film, więc i ja nie mam ochoty odpowiadać na pytanie o nagrody. Podaj argumenty filmowe, to i ja ci odpowiem na pytanie o 58 "nagród".

Naprawdę tak oskarżasz mnie ciągle o megalomanię, ale to ty jesteś megalomanem, bo uważasz się za lepszego od swoich dyskutantów. Sam się w tym momencie zaorałeś. Ja nie patrzę z góry na nikogo, kto ma inne zdanie niż ja. Ktoś da TFA 10/10? Spoko, mam go wyzywać od fanatyków, tak jak ty mnie od hejterów? Przecież to dziecinne.

Podałem link do ankiety na największym forum filmowym w Internecie, skoro to twoje największe autorytety. TFA jak widać jest na ostatnim miejscu.

Ale ty zdajesz sobie sprawę, że te 2 miliardy nie miały nic wspólnego z samym filmem? To zasługa świetnej kampanii marketingowej i logo "Star Wars" - najpopularniejszego uniwersum kinowego w historii. Nawet gdyby Disney wypuścił największy chłam (co w sumie zrobił wraz z premierą TFA), to i tak byłby to fenomenalny wynik finansowy. Bez loga Star Wars TFA zostałoby szybko zapomniane, bo niczym się nie wyróżnia. Ot, taki film na jedno obejrzenie. Co i tak nie zmienia fakty, że przychodów nie należy utożsamiać z jakością filmu.

Ciebie interesują tylko ci, którzy mają taką samą opinię. Śmiejesz się z ocen Goku, a tymczasem sam masz niezłą bombę na profilowym - Smoleńsk na 9 ;p Dopiero teraz zajrzałem na twój profil, czego normalnie nie robię, bo oceny użytkownika to jego sprawa i komentowanie ich jest śmieszne. Natomiast z uwagi na to, że masz oceniony tylko jeden film przez 2 lata istnienia, wnioskuję, że możesz być jakimś trollkontem albo multikontem.

Na zakończenie powtórzę, bo chyba nadal nie dotarło: W mojej opinii TFA to dobry film sci-fi, ale najgorsza możliwa kontynuacja sagi. Film ten podoba się przede wszystkim nie-fanom SW, których jest o wiele, wiele więcej niż fanów SW. Środowisko fanowskie jest mocno podzielone. Zsumuj więc pozytywne oceny nie-fanów oraz połowy fanów i będziesz znał tajemnicę wysokiej średniej. Ja natomiast krytykuję ten film tylko z punktu widzenia uniwersum Gwiezdnych wojen.

Ryloth

MASZ RACJĘ, POŁOWA 1 OCENY 10 i 1 OCENY 5 DAJE 7,5 NATOMIAST POŁOWA 1 OCENY 10 i JEDNEJ OCENY 2 DAJE 6, prawda? I ZNOWU DWÓJKĘ ZALICZYŁEŚ! DALEJ, DWIE OCENY 10 I DWIE OCENY 5, TO 30/4 TEŻ DAJE ŚREDNIĄ 7,5 TAK SAMO JAK DWIE OCENY 10 I DWIE OCENY PO 2 = 24/4 DAJE ZNOWU 6, WIĘC MOJE DZIECKO, TWOJA TEZA TO BZDURA, I PISAŁEM WCZEŚNIEJ, ŻE GDYBY FAKTYCZNIE "FANI" PODZIELALI TWOJĄ OPINIĘ, ŻE "TFA" JEST TOTALNYM DNEM, GNIOTEM, KPINĄ, WIELKĄ PARODIĄ TO NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI MATEMATYCZNEJ BY ŚREDNIA WYSZŁA 7.5, A SAM TERAZ MIMO WOLI POTWIERDZIŁEŚ. PRZECIEŻ TU WYŻEJ NAPISAŁEM, cytuję "A CZY OCENY 6/10, 5.5/10, 5/10, BA NAWET 4.5/10 CZY 4/10 NIE SĄ OCENAMI KRYTYCZNYMI? TAKIE MOŻNA JESZCZE i NALEŻY PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI, NATOMIAST 2/10 JEST OCENĄ JASKRAWĄ, JEST PRÓBĄ ZAISTNIENIA, TYM BARDZIEJ, ŻE NAWET 2/10 TY TAK UZASADNIASZ , znowu cytuję "2/10 dla „Przebudzenie”, bo efekty były na wysokim poziomie" Czyli gdyby efekty specjalne były na średnim poziomie, dałbyś 1/10 lub nawet 0/10, prawda? JEST JAKIŚ SEN, JAKAŚ LOGIKA, JAKIŚ ROZUM W TEJ OCENIE 2/10? NIE MA! TO CZYSTY "HEJT". KOLEŚ PRZECIEŻ SAM SIĘ PRZYZNAJESZ DO "HEJTU" DLA "TFA". A NIBY CO OZNACZA "Gardzę tym filmidłem TFA"? Po angielsku, "I despise <HATE> this film TFA" oraz "Na tyle potrafię powstrzymać swoją pogardę dla TFA i ble, ble, ble....", i znowu po angielsku "to a certain amount I can hold back my contempt <HATRED> for TFA that, i ble, ble ble.... " WIĘC O CZYM TY W OGÓLE GADASZ? PRZECIEŻ "HEJT" to spolszczona wersja słowa HATE, czyli nienawidzić. SAM PODKREŚLASZ, CIĄGLE POWTARZASZ, ŻE GARDZISZ "TFA" czyli YOU HATE "TFA", ŻE MASZ PO-GAR-DĘ DLA "TFA", czyli YOU FEEL HATRED FOR "TFA" i DAJESZ 2/10, A KIEDY MÓWIĄ, ŻE TO CZYSTY HEJT, TO TY PROTESTUJESZ? MOJE DZIECKO, ALBO, ALBO, prawda? PRZECIEŻ YOU HATE "TFA"! CZYŻBY JUŻ NIE? TO SĄ TWOJE SŁOWA! TAK JEST; TWOJE SŁOWA. Błagam, moje dziecko zakończ już. NAWET SIĘ ZAGUBIŁEŚ! PRZECIEŻ WIDAĆ! P.S; ŻADNA MEGALOMANIA, PO PROSTU NIE MOGĘ DYSKUTOWAĆ Z DZIECIAKAMI. NIECH DZIECI ZE SOBĄ DYSKUTUJĄ. ok? WIĘC DYSKUTUJECIE z Gokussb, ok? A FAKT, ŻE Z TOBĄ DYSKUTUJĘ, TO TERAZ JUŻ WBREW WOLI. GDYBYM WIEDZIAŁ OD POCZĄTKU :) :) .... CÓŻ, TRADYCYJNIE ZAKOŃCZĘ; "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO Ii GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII." PÓKI CO BRAK ODPOWIEDZI, A WIĘC, WIESZ, ŻE TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT i TWOJA DUMNA POGARDA DLA "TFA" JEST MOWĄ NIENAWIŚCI, A WIĘC JEST "HEJTEM". CHYBA, ŻE TERAZ NAPISZ ODPOWIEDŹ, prawda? NIE NAPISZESZ, Prawda? PONIEWAŻ NIE MA ŻADNEJ RACJONALNEJ ODPOWIEDZI, prawda? PRZECIEŻ WIESZ, ŻE 58x nagród nie może być dziełem przypadku, prawda? ALE TY NIE POTRAFISZ DO TEGO SIĘ PRZYZNAĆ, prawda? BO FUNDAMENT TWOJEGO "HEJTU" RUNĄŁBY, prawda?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Zacytuję, bo nie chce mi się powtarzać tego samego - "nie masz ochoty podać mi żadnego argumentu na to, że TFA to co najmniej dobry film, więc i ja nie mam ochoty odpowiadać na pytanie o nagrody. Podaj argumenty filmowe, to i ja ci odpowiem na pytanie o 58 "nagród"." Ewidentnie podążasz za tłumem i nie masz własnego zdania.

Czy ty udajesz że nie rozumiesz? Napisałem, że środowisko fanów jest PODZIELONE, a nie że nie lubi TFA. Mniej więcej po połowie jest zwolenników i przeciwników. A fanów w ogólnym procencie jest zdecydowana mniejszość, więc z tego wyjdzie 7,5 jeśli weźmie się pod uwagę, że nie-fani byli na ogół zadowoleni.

Powiem, że to hejt, jeśli przyznasz, iż oceny 9/10 i 10/10 dla TFA to fanatyzm.

Błagam, moje dziecko - przestań klepać te bezsensowne posty i albo udzielasz odpowiedzi na pytanie, czemu tak bronisz TFA (FILMOWE ARGUMENTY) albo się odczep, bo naprawdę szkoda mi czasu na powtarzanie tego samego i to komuś, kto kieruje się opinią tłumu. Gardzę tym gniotem - jak masz z tym problem, to zgłoś się do lekarza.

Ryloth

Przestań wreszcie pisać głupoty, ok? Mieć krytyczną oceną nie znaczy HEJTOWO ocenić na 2/10! Póki co, żaden fan, powtarzam żaden nie ocenił "TFA" na hejt 2/10. Proszę, na stronie filmweb, na 17 recenzji, tylko twoja jest do bani. Nikt tu nie daje HEJTU 2/10 (twój klon Gokussb się nie liczy), i sam nawet nie możesz znaleźć gdzie jest napisane, że"TFA" jest totalnym dnem, jest gniotem. Wyślij taką stronę, i ja zakończę dyskusję, ok? Nie link na "ANKIETA: ULUBIONY FILM Z SERII STAR WARS", ok? TAM LUDZIE, I TYLKO RAPTEM 5442, WYBIERALI SWÓJ ULUBIONY FILM Z SERII STAR WARS. I TY RADUJESZ PONIEWAŻ FILM KTÓRY GARDZISZ JEST NA OSTATNIM MIEJSCU? I CO Z TEGO, KOLEŚ? CZY Z TEGO POWODU MOŻNĄ MÓWIĆ, ŻE "TFA" NA PRÓBKĘ 5442 JEST TOTALNYM DNEM, JEST GNIOTEM? MOJE DZIECKO, NIE MOŻNA. PO PROSTU W TYM ANKIECIE "TFA" WYSZEDŁ NAJMNIEJ LUBIANY FILM Z SERII STAR WARS. TYLE ANKIETA, A TY SIĘ EKSCYTUJESZ! DLACZEGO? Czy w tej ankiecie ktoś napisał, że "TFA" jest "WIELKĄ PARODIĄ", "KPINĄ", 'TOTALNYM DNEM", "GNIOTEM"? NIE NIKT TAKIEGO "HEJTU" NIE PISAŁ. KOLEŚ, ZROZUM TO W KOŃCU, TWOJA OCENA 2/10 JEST NIEWYBACZALNY HEJTEM! WIĘC, KOLEŚ NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI MATEMATYCZNEJ BY "TFA" MIAŁ ŚREDNIĄ 7,5/10. Owszem fani są podzieleni, ale tylko osoba która gardzi filmidłem "TFA" daje 2/10, a póki co nie ma żadnego dowodu czy ktokolwiek wśród 189,457 glosujących poza tobą wysłał ocenę 2/10. Zresztą, ty <publicznie!> dałeś do tej ogólnej sumy 7/10, prawda? PRZECIEŻ TO BYŁO OSZUSTWO! BAŁEŚ SIĘ TOTALNEGO, FRONTALNEGO ATAKU NA Filmweb, prawda? WIĘC,OSZUKIWAŁEŚ Z OCENĄ 7/10, prawda? NAWET JAK SIĘ ZNAJDZIE 10,000 <czyli pokaźna suma mniejszości w naszej matematyce> OSÓB Z PODOBNYM HEJTEM CO TY DO "TFA" I TAK NIE MA MOŻLIWOŚCI MATEMATYCZNEJ BY WYSZŁO 7,5/10 PONIEWAŻ MÓJ DROGI, PRZECIEŻ GŁUPOTĄ JEST ZAŁOŻYĆ, ŻE CAŁA RESZTA, tzn. POZOSTALI DALI SAME 10 LUB 9, prawda? ALE TY NIE JESTEŚ W STANIE TEGO KUMAĆ, Prawda? Więc, będziesz dalej ble-ble-ować, prawda? Moje dziecko, niezadowolenie normalnego fana nie rodzi oceny 2/10. Taki fan nie gardzi, nie czuje POGARDY DO 'TFA". Po prostu jest niezadowolony, więc daje ocenę 6.5, może 6, albo 5.5, czy nawet 5. A jak już bardzo, bardzo, bardzo niezadowolony, to oceni na 4,5 lub nawet 4, prawda? TO JUŻ JEST NAPRAWDĘ BARDZO, BARDZO KRYTYCZNA OCENA. KILKA TYSIĘCY TAKICH OCEN, NAWET WYJDZIE Z ODDANYCH 189,457 ŚREDNIA 7,5/10. NATOMIAST OCENA 2/10 JEST PO PROSTU GŁUPOTĄ, JEST HEJTEM, I MAŁO KTO TAKĄ GŁUPIĄ OCENĘ WYSTAWIŁ. NAWET TY PUBLICZNIE TAKIEGO GŁUPKA NIE UDAWAŁEŚ. DAŁEŚ 7/10, prawda? TYLKO TU W TEJ PRYWATNEJ DYSKUSJI MASZ BEZCZELNOŚĆ PISAĆ, ŻE "TFA" JEST TOTALNYM DNEM! BA, ŻE JEST GNIOTEM! GDZIE BYŁA TWOJA ODWAGA KIEDY RECENZJĘ PISAŁEŚ? Tak, tak, tak, już się wykręcasz.... oceniłeś jako zwykły kinoman i film jako zwykły blockbuster, nie zaś z serii SW. GŁUPIA, NIELOGICZNA WYMÓWKA. WRACAJĄC DO TEMATU, - TAK JEST, MAŁO KTO TAKĄ GŁUPIĄ 2/10 OCENĘ WYSTAWIŁ. I DLATEGO ŚREDNIA WYCHODZI 7,5/10. I KOLEŚ, DLATEGO GDYBY FAKTYCZNIE DLA SPORO FANÓW "TFA" TO "GNIOT", TO "TOTALNE DNO", NIE MA MATEMATYCZNEJ MOŻLIWOŚCI BY ŚREDNIA OCENA BYŁA 7,5/10. TYLE. Na razie. I ZAKOŃCZĘ TRADYCYJNIE, PONIEWAŻ TO JA 1-SZY ZADAŁEM PYTANIE. DASZ ODPOWIEDŹ, TO CIEBIE ZASKOCZĘ, ok? WIĘC CZAS DOROSNĄĆ, moje dziecko, ok? JAK TY SOBIE TO WYOBRAŻASZ, JA 1-SZY ZAPYTAŁEM, TO TY OCZEKUJESZ, ŻE JA MAM TOBIE NAJPIERW ODPOWIADAĆ? GDZIE TU LOGIKA? Z JAKIEGO ŚWIATA TY SIĘ URWAŁEŚ? PRZECIEŻ TO JA 1-SZY ZADAŁEM PYTANIE, prawda? WIĘC O CO CI CHODZI? SPRYTNY WYBIEG? NIE, NIE, NIE MOJE DZIECKO... NIE ZE MNĄ, WIĘC CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, ok? TU MASZ PYTANIE; jest tu wyżej... zaraz skopiuję.. no, no skopiowałem, i wklejam; "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? I NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? Brak odpowiedzi oznacza, że sobie dajesz sprawę iż 2/10 dla TFA, dla filmu z 58 nagrodami to NAJBARDZIEJ ODLOTOWY HEJT w CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII." PÓKI CO BRAK ODPOWIEDZI, A WIĘC, WIESZ, ŻE TO "ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO, GNIOT i TWOJA DUMNA POGARDA DLA "TFA" JEST MOWĄ NIENAWIŚCI, A WIĘC JEST "HEJTEM". CHYBA, ŻE TERAZ NAPISZ ODPOWIEDŹ, prawda? NIE NAPISZESZ, Prawda? PONIEWAŻ NIE MA ŻADNEJ RACJONALNEJ ODPOWIEDZI, prawda? PRZECIEŻ WIESZ, ŻE 58x nagród nie może być dziełem przypadku, prawda? ALE TY NIE POTRAFISZ DO TEGO SIĘ PRZYZNAĆ, prawda? BO FUNDAMENT TWOJEGO "HEJTU" RUNĄŁBY, prawda?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Nie masz zielonego pojęcia jak oceniają TFA fani SW. Do tego sam nim nie jesteś.

Śmieszny jesteś - wg ciebie każdy, kto ocenia TFA bardzo negatywnie jest moim klonem ;p

Nie będę dostosowywał mojej oceny do średniej. Pomijając aspekty SW, to dobry film. Kiedy jednak biorę pod uwagę to, że TFA to przede wszystkim nowa część SW, to jest to gniot w świecie SW, totalne nieporozumienie. I koniec. Powtórzę: "Powiem, że to hejt, jeśli przyznasz, iż oceny 9/10 i 10/10 dla TFA to fanatyzm." Przyznajesz?

TO wszystko jest jak najbardziej logiczne, bo ja nie uznaję tego TFA jako kontynuację SW, a jako osobny film niepowiązany z uniwersum, takie nieudolne fan fiction.

Ja się ekscytuję jakąś ankietą, a ty jakimś magazynem.

Nie mam ochoty wysilać się i podawać merytorycznych argumentów komuś, kto nie ma własnego zdania i sugeruje się czymś takim jak wynik finansowy czy gazetka.

Ryloth

ciągle piszesz, że nie masz ochoty na to i na tam to, ale zamiast sobie dać na luzie, zamiast sobie już ostatecznie dać spokój, to cały czas to samo.... tylko ble, ble, ble, ble. Jak fani oceniają "TFA"? Przecież wcześniej wysłałem skróty recenzji znawców filmowych, i co? I tak dalej masz te twoje "hejtowe" urojenia. Ba, tu wyżej prosiłem; "Nikt tu nie daje HEJTU 2/10 (twój klon Gokussb się nie liczy), i sam nawet nie możesz znaleźć gdzie jest napisane, że"TFA" jest totalnym dnem, jest gniotem, jest kpiną i wielką parodią! Wyślij taką stronę, i ja zakończę dyskusję, ok? Nie link do jakiejś tam dla zabawy "ANKIETA. I co? Dałeś link? Nie dałeś, bo TAKIEJ STRONY NIE MA. PO PROSTU OCENA 2/10 JEST TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE! Błagam dziecko daj sobie spokój już..."jak oceniają TFA fani SW" pytasz? TU MASZ WYWAŻONĄ KRYTYKĘ „TFA”, LOGICZNA, SENSOWNA, A NIE „HEJT” w twoim stylu „TO KPINA”, „ZŁA KONTYNUACJA”, „WIELKA PARODIA” „TOTALNE DNO”, „GNIOT” Proszę, jak potrafią pisać autentyczni fani, a nie Ryloth z umysłem dziecięcym: wojtanowsky: 5 stycznia 2017: Recenzja kinowa Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (2016) (PRZY OKAZJI PARĘ MĄDRYCH SŁÓW NAPISAŁ O „TFA”. MOJE DZIECKO, TO SIĘ NAZYWA MĄDROŚĆ, A NIE TAM TWOJA „HEJTOWA OCENA 2/10! JASKRAWA, BEZNADZIEJNA, BEZSENSOWNA OCENA. OCENA JEDYNIE Z TWOJEJ POGARDY DLA „TFA” Proszę, pan Wojtanowsky całkiem po ludzku napisał: „Po "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" świat wyraźnie podzielił się z ocenami decyzji, o przejęciu przez Disney'a schedy po George'u Lucasie. Krytycy zarzucali monstrualnych rozmiarów kalkę "Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja", zwracali uwagę na groteskowość głównego antagonisty, a także niezliczoną ilość absurdalnych, nawet jak na świat Gwiezdnych Wojen, uproszczeń i dziur logicznych. Zwolennicy podkreślali, że J.J. Abrams zachował klimat starej trylogii, zgrabnie wprowadził nowych bohaterów, a także podjął się trudnego zadania - rozpoczęcia wątków które będą stanowić oś wydarzeń w epizodzie VIII i IX. Odkładając na bok całą tą debatę, ja przyznaję, że na "Przebudzeniu Mocy" bawiłem się bardzo dobrze i ostatecznie wyszedłem z kina usatysfakcjonowany, z jednoczesnym zrozumieniem dla krytyki. – W KOŃCU KOLEŚ, OCENY 6/10, 5.5/10, 5/10, 4.5/10, 4/10 SĄ OCENAMI BARDZO KRYTYCZNYMI, ALE 2/10 TO CZYSTY "HEJT". W ŻADNYM MOMENCIE W TEJ DYSKUSJI, NIE PISAŁEM, ŻE OCENIA "TFA" NA 10 czy 8, czy nawet 7, natomiast "HEJT" poznaję z daleka, i dlatego musiałem zareagować na twoją 'HEJTOWĄ OCENĘ 2/10! Proszę facet mówi, „Na "Przebudzeniu Mocy" bawiłem się bardzo dobrze i ostatecznie wyszedłem z kina usatysfakcjonowany, z jednoczesnym zrozumieniem dla krytyki.” TO TEŻ ZWYKŁY KINOMAN? "NIEFAN” TAK JAK TY? – PROSZĘ, TAK JAK BY WYJĄŁ MI Z UST, prawda? Fajnie się bawiłem? Czyżby nie pisałem, że fajnie się. PISAŁEM! Pisałem też, że masz prawo do własnej oceny? Pisałem. Natomiast, propagowanie, że OCENA 2/10 jest oceną słuszną dla „TFA” niezależnie od wszystkich jego błędów NIE MOŻNA TOLEROWAĆ ponieważ to ocena z ‘HEJTU”. Zresztą tu i tam powtarzasz, że GARDZISZ FILMIDŁEM ‘TFA”, więc trudno zrozumieć dlaczego się denerwujesz kiedy mówimy, że twoja ocena 2/10 jest „HEJTEM”. PRZECIEŻ MASZ POGARDĘ DLA „TFA”. Więc ocena 2/10 jest z „hatred” for „TFA”, prawda? Przecież to logiczne. DLA KUMATYCH.” P.S - Wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie, ok? Skopiować? Tym razem, daruję..... i mnie nie będzie przez kilka dni, w końcu jest sezon urlopowy, a ty masz wakacje, prawda? Więc jeśli coś wyślesz, będziesz długo czekał na odpowiedź, ale bądź 100% pewny.... NAPISZĘ. Chyba, że w końcu kumasz, że nie ma sensu dalej to ciągnąć . DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE. CZY JEST SENS TO SAMO W KÓŁKO POWTARZAĆ? JA UWAŻAM, ŻE NIE MA ŻADNEGO SENSU. BA, TO JUŻ JEST MECZĄCE! Cóż, twoja decyzja. Pozdrawiam :)

Ryloth

MASZ KOLEJNY FAN: Aragorn88: 16 grudnia 2016: recenzja kinowa Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (2016) (TAK ZACZĄŁ): Pochód "Gwiezdnych Wojen" przez kinowy ekran trwa. Rok temu fani nerwowo obgryzali paznokcie przed grudniową premierą "Przebudzenia Mocy", mając w swoich głowach zarówno optymizm, jak i obawy dotyczące tego siódmego epizodu sagi, za który zabrał się Disney. Mimo niedociągnięć scenariuszowych oraz kalki (główny zarzut) "Nowej nadziei" Lucasa, ów obraz uszczęśliwił niemal wszystkich widzów, przy okazji ustanawiając wiele rekordów finansowych. Czy "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie", będący pierwszym spin-offem uniwersum, to film tak samo dobry jak produkcja w reżyserii J.J. Abramsa?

Ryloth

A TO, NIE JEST ŻADNYM MAGAZYNEM, TYLKO AKADEMIA. CHYBA WESZ CO TO JEST AKADEMIA, prawda? JEŻELI PRZY OKAZJI WYDAJE RÓŻNE CZASOPISMA, TYM BARDZIEJ WIĘKSZA JEJ NAUKOWA WIARYGODNOŚĆ, prawda? ALE DO KOGO JA MÓWIĘ <kolejna prawda,> prawda?: Saturn (ang. Saturn Award) – nagroda filmowa przyznawana przez Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films (NIE AKADEMIA „ZWYKŁYCH LUDZI”) dla uhonorowania najlepszych dzieł filmowych z gatunków: science fiction, fantasy i horror. Przyznawana jest od 1972. SATURNY 2016: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (TFA) – WYGRANE 8, w tym za ‘NAJLEPSZY FILM SCI-FI ROKU i NAJLEPSZY SCENARIUSZ oraz NOMINACJE 7.

Ryloth

Proszę, kolejny wyważony fan (moje dziecko, czy ty tego na prawdę nie widzisz? PRZE-SA-DZI-ŁEŚ! TYLE! ALE CZAS DAĆ SOBIE SPOKÓJ, prawda? Proszę, masz: TO JUŻ SIÓDMY FAN SERII "SW"ZNAWCA TEMATU! Ty tego nie wiesz, ale jesteś ANTYFANEM! TY SZUKASZ „DZIURY”: Masz od PRAWDZIWEGO FANA „SW” - lesiu2802: MOC POWRACA! "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" ma swoje plusy, tematy będące w sferze dyskusyjnej oraz minusy. Fani czekali lata, miesiące, tygodnie, dni, godziny, minuty i w końcu sekundy na powrót Mocy. Ale takiej Mocy, która zapiera dech w piersiach. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że większość miłośników Jasnej, jak i Ciemnej Strony na pewno doczekała się kolejnego spektakularnego filmu ze świata "Star Wars" i mimo paru nieścisłości oraz rzeczy nieprzypadających każdemu widzowi do gustu, będzie on miło wspominany w najbliższych latach, o ile spin-offy czy następne epizody nie okażą się lepsze lub – w innym przypadku - gorsze, czego najnowszej serii gwiezdnej trylogii, nie życzę. Niech Moc będzie z Wami! TRADYCYJNIE MAM PYTANIE; NA PEWNO TO TEN SAM FILM „Przebudzenie” z twoją najnowszą oceną 2/10, i być może za rok 0/10? TEN SAM FILM? DZIŚ SPORO WYSYŁAM BO JAK WCZEŚNIEJ ZASYGNALIZOWAŁEM IDĘ NA URLOP, A TY DAJ SOBIE SPOKÓJ JUŻ. TO JEDYNA ROZSĄDNA DECYZJA? ALE CZY TY KUMASZ? ZASKOCZ MNIE, ok? Po raz kolejny, Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Ja nie chcę, żebyś mi cytował innych - sam też to mogę zrobić. Podaj mi SWOJE WŁASNE arguementy filmowe ;)

Ryloth

A w czym różnica? CHCIAŁEŚ FILMOWE ARGUMENTY O "TFA", DOSTAJESZ, I MARUDZISZ? JESTEŚ NIEPOPRAWNYM, ZADUFANYM W SOBIE MEGALOMANEM. Przecież mógłbym "plagiować" te różne opinie o "TFA", prawda? ALE TO DROGA NIEUCZCIWA, prawda? A POZA TYM, DOSTAJESZ KONKRETNE PORCJE CO INNI FACHOWCY z tzn. TWOJEJ LIGI, SADZĄ O "TFA", prawda? ALE Z POWODU BEZSILNOŚCI MARUDZISZ! CHCESZ MOJE! A CO TO ZMIENI? NIC! KOMPLETNIE NIC! SAM KIERUJESZ NA RÓŻNE LINKI, ZABIEGI TOTALNIE NIEUDANE, BO TO TYLKO ZABAWY ANKIETOWE. POSZUKAJ W NECIE OFICJALNEJ OPINII PODPISANEJ PRZEZ KONKRETNĄ OSOBĘ NA OBOJĘTNIE JAKIM PORTALU PODOBNEJ DO TWOJEJ, ŻE "TFA" TO 1.KPINA 2. WIELKA PARODIA 3. TOTALNA NIEUDANA KONTYNUACJA 4. TOTALNE DNO 5. GNIOT, i podziękuję za dyskusję. PÓKI CO BAWISZ SIĘ TYLKO "ANKIETAMI". Nie, koleś, kieruj na oficjalną recenzję "TFA" z oceną 2/10, ok? To podziękuje, ok? NA PEWNO WIESZ, ŻE NIGDZIE NIE MA, BO 2/10 JAK SAM PRZYZNAJESZ JEST Z POWODU "POGARDY" DLA "TFA", WIĘC JEST CZYSTYM "HEJTEM", i z tym NIE MA ŻADNEJ DYSKUSJI. Moje dziecko, ZAGALOPOWAŁEŚ, I TERAZ TRUDNO Z TEGO SIĘ WYCOFAĆ, ALE PRZECIEŻ MOŻESZ W KAŻDEJ CHWILI DAĆ SOBIE SPOKÓJ, prawda? SAM ZOBACZ , CO TY PRÓBUJESZ OSIĄGNĄĆ; PRZEKONAĆ MNIE DO HEJTU 2/10? PRZEKONAĆ MNIE, ŻE "TFA" JEST TOTALNYM DNEM, GNIOTEM? NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI! KOLEŚ, TO JEST MISSION IMPOSSIBLE! SKORO TAK, SKORO WIESZ, WIĘC PO CO CIĄGNIESZ DYSKUSJĘ? NAWET MARNUJESZ MI DNI URLOPOWE!!! Cóż, masz kolejną opinię o "TFA"; Moje dziecko, blado, oj, oj, bardzo blado wychodzisz z oceną 2/10... CO TO W OGÓLE JEST? HATE DO "TFA" BEZ DWÓCH ZDAŃ CZYSTY "HEJT". Masz: To już ósmy fan serii "SW"! Ty tego nie wiesz, ale jesteś ANTYFANEM! TY SZUKASZ „DZIURY”: Masz od PRAWDZIWEGO FANA „SW” - mehwa ocenia ten film na: 9/10 rewelacyjny: Powrót do źródła mocy: Warto to podkreślić - po 32 latach dostaliśmy film, na który czekaliśmy. Spokojnie możemy porzucić zły smak i zmieszanie, które pozostawiła za sobą Nowa Trylogia i rozkoszować się najnowszym epizodem gwiezdnej sagi. Film ten jest również przykładem „pozytywnego kroku wstecz”, nie tylko pod względem fabuły i postaci, ale też użytych efektów specjalnych. Można by zarzucić zbytnie wycofanie i podejmowanie bezpiecznych wyborów, ale właśnie taki film był potrzebny, aby rozpocząć kolejną trylogię, jednocześnie będąc listem miłosnym do klasyka z 1977 roku. Powinien zadowolić zarówno wieloletnich fanów, jak i tych, dla których będzie to pierwsze zetknięcie z "Gwiezdnymi Wojnami". Moc nas otacza, wiąże i jest też z tym filmem. TRADYCYJNIE MAM PYTANIE; NA PEWNO TO TEN SAM FILM „Przebudzenie” z twoją najnowszą oceną 2/10, i być może za rok 0/10? TEN SAM FILM?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Czekam na twoje własne zdanie. Co takiego podobało ci się w TFA? Czemu jest to wielki film?

Na razie nie robisz nic poza podążaniem za tłumem. Do tego przez dwa lata masz oceniony jedynie jeden film i do tego propagandowy. To też nie świadczy zbyt dobrze o tobie.

Ryloth

KAŻDY KUMATY NIE WIDZIAŁBY ŻADNEGO PROBLEMU. CHCIAŁEŚ FILMOWE ARGUMENTY, DOSTAJESZ, ALE I TAK DALEJ KRĘCISZ. POZA TYM, NIE ZAPOMNIJ, ŻE TO JA 1-SZY ZADAŁEM PYTANIE. MOJE DZIECKO, CZAS JUŻ DAĆ ODPOWIEDŹ, prawda? WIĘC CZAS DOROSNĄĆ, moje dziecko, ok? JAK TY SOBIE TO WYOBRAŻASZ, JA 1-SZY ZAPYTAŁEM, TO TY OCZEKUJESZ, ŻE JA MAM TOBIE NAJPIERW ODPOWIADAĆ? OK, DAJE CI FILMOWE ARGUMENTY, I TAK DALEJ MARUDZISZ. BO CHCESZ MOJE AUTORSKIE! A SKORO TO SĄ UNIWERSALNE ARGUMENTY Z KTÓRYMI SIĘ UTOŻSAMIAM, TO GDZIE PROBLEM? FILMOWE ARGUMENTY? WYSYŁAM, A TY DALEJ BLE, BLE, BLE. TO GDZIE TU LOGIKA? Z JAKIEGO ŚWIATA TY SIĘ URWAŁEŚ? WIĘC O CO CI CHODZI? SPRYTNY WYBIEG? NIE, NIE, NIE MOJE DZIECKO... NIE ZE MNĄ, WIĘC CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, ok? TU MASZ PYTANIE; jest tu wyżej... zaraz skopiuję.. no, no skopiowałem, i wklejam; "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? WIĘC KOLEŚ, KRĘCZ DALEJ. ZAPEWNIAM, ŻE BEZ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE, BĘDZIESZ CZEKAŁ DO KOŃCA ŚWIATA. 100%! TOTEŻ PONIEWAŻ WSZYSTKO JUŻ BYŁO, WSZYSTKO JUŻ SOBIE POWIEDZIELIŚMY W TEJ DYSKUSJI, TO JA MAM ŁATWE ZADANIE. WYSTARCZY TYLKO SKOPIOWAĆ JAKIŚ POST, I MAM DLA CIEBIE GOTOWA ODPOWIEDŹ. WIĘC, TEORETYCZNIE, TA DYSKUSJA JEST JUŻ DLA MNIE SKOŃCZONA. OWSZEM, ODPOWIEDZI BĘDZIESZ DOSTAWAĆ, ALE SKOPIOWANE, CHYBA, ŻE SAM TEŻ W KOŃCU ZROZUMIESZ, ŻE JEST BEZPRODUKTYWNA I BEZCELOWA prawda? BO CO DAJE? TWÓJ ODLOTOWY HEJT SIĘ NIE ZMIENI, A TY NIE DASZ ŻADNEGO DOWODU, ŻADNEGO LINKU Z POPARCIEM DLA TWOJEJ „POGARDY” DLA „TFA”. WIĘC, O CO CI CHODZI? Moje dziecko, bądź rozsądne, DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ. CZAS NAJWYŻSZY. TAK BĘDZIESZ BLE-BO-WAĆ DO KOŃCA ŚWIATA? TO MA JAKIŚ SENS? POZDRAWIAM :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Naprawdę mam wrażenie, że jesteś jakimś trollkontem. Tak trudno sklecić parę zdań? Tak trudno oceniać jakieś filmy?

Poprawka - ja nie muszę cię przekonywać do swojej opinii, to ty masz z nią problem ;)

Ryloth

KOLEJNY SPRYTNY WYBIEG? NIE, NIE, NIE MOJE DZIECKO... NIE ZE MNĄ, WIĘC CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, ok? TU MASZ PYTANIE; jest tu wyżej... zaraz skopiuję.. no, no skopiowałem, i wklejam; "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? WIĘC KOLEŚ, KRĘCZ DALEJ. ZAPEWNIAM, ŻE BEZ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE, BĘDZIESZ CZEKAŁ DO KOŃCA ŚWIATA. 100%! TOTEŻ PONIEWAŻ WSZYSTKO JUŻ BYŁO, WSZYSTKO JUŻ SOBIE POWIEDZIELIŚMY W TEJ DYSKUSJI, TO JA MAM ŁATWE ZADANIE. WYSTARCZY TYLKO SKOPIOWAĆ JAKIŚ POST, I MAM DLA CIEBIE GOTOWA ODPOWIEDŹ. WIĘC, TEORETYCZNIE, TA DYSKUSJA JEST JUŻ DLA MNIE SKOŃCZONA. OWSZEM, ODPOWIEDZI BĘDZIESZ DOSTAWAĆ, ALE SKOPIOWANE, CHYBA, ŻE SAM TEŻ W KOŃCU ZROZUMIESZ, ŻE JEST BEZPRODUKTYWNA I BEZCELOWA prawda? BO CO DAJE? TWÓJ ODLOTOWY HEJT SIĘ NIE ZMIENI, A TY NIE DASZ ŻADNEGO DOWODU, ŻADNEGO LINKU Z POPARCIEM DLA TWOJEJ „POGARDY” DLA „TFA”. WIĘC, O CO CI CHODZI? Moje dziecko, bądź rozsądne, DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ. CZAS NAJWYŻSZY. TAK BĘDZIESZ BLE-BO-WAĆ DO KOŃCA ŚWIATA? TO MA JAKIŚ SENS? POZDRAWIAM :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Moje dziecko, jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, to przestań pisać.

Ryloth

ZAWSZE MUSISZ POWTARZAĆ MOJE SŁOWA?

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

A ty zawsze musisz powtarzać swoje słowa?

Ryloth

skoro brak efektu? JA ZAWSZE DO SKUTKU!

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

To powodzenia, bo skoro ty nie chcesz powiedzieć swojego własnego zdania, to ja też nie mam zamiaru ;)

Ryloth

no i dyskusja wreszcie zakończona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones