PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108690}

Król Lew 3: Hakuna Matata

The Lion King 1 1/2
7,1 58 329
ocen
7,1 10 1 58329
5,3 10
ocen krytyków
Król Lew 3: Hakuna Matata
powrót do forum filmu Król Lew 3: Hakuna Matata

Fajne

ocenił(a) film na 8

Najlepsza część "Króla lwa"Dużo lepsze, śmieszniejsze i ciekawsze niż "jedynka"

ocenił(a) film na 7
Merkura

Może i była śmieszniejsza ale nie miała klimatu..."Król lew" to świętość!:D

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

Miał klimat tylko, że inny niż w pierwszych dwóch częściach.

ocenił(a) film na 7
Merkura

Moim zdaniem całkowicie poddał się modzie zapoczątkowanej przez Shreka. Nie ważne przesłanie, byle tylko widownia mogła się pośmiać, czasami nawet nie na poziomie. Chociaż przyznam że muzyka świetna- szczególnie Sunrise, Sunset.

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

A czy wszystko musi mieć te przesłanie? To, że jakiś film nie uczy, że "zawsze należy być sobą" to znaczy, że nie jest warty oglądania? Ten film należy traktować z przymrużeniem oka. 2 części miały wzruszać, a "trójka" miała śmieszyć.
A co to znaczy pośmiać się nie na poziomie?

ocenił(a) film na 7
Merkura

Akurat w tej bajce humor nie był taki prostacki, ale coraz więcej pojawia się takich...niesmacznych. Bądź co bądź bajki są też dla dzieci a taki np. Sezon na misia... Film to sztuka i musi coś z sobą nieść. Jak nie walory duchowe to chociaż plastyczne(mówię w tym przypadku ogólnie).

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

Dlatego trzeba sprawdzić co się nadaje dla dzieci, a co dla starszego widza. A "Sezon na Misia" nie jest przeznaczony ani dla dzieci, ani dla dorosłych. Ten film jest taki nijaki. :/

ocenił(a) film na 7
Merkura

Mam taki "problem"(ale i wielki przywilej) że mam młodszą siostrę i wiele filmów oglądamy razem. "Król lew 3" nam się podobał(tak na 7, bez szaleństw) ale co do innych, nowszych produkcji...Z tym filmem jest trochę tak, że jednak wchodzi w polemikę z częścią 1szą, która nie ukrywam, jest częścią mojego życia. Na niej się wychowywałam. Dlatego dokrętka wzbudza we mnie takie a nie inne uczucia. To tak trochę jak z "Ostatnim kuszeniem Chrystusa" czy "Kodem Leonarda Da Vinci". Oczywiście przesada w porównaniu gruba, ale mniej więcej sens zachowany...

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

Nie chcę tu nikogo obrazić, ale wydaję mi się, że fani "Króla Lwa" nie umieją podejść do tego filmu z dystansem. Nie należy brać tego filmu na poważnie, bo to przecież tylko parodia, żeby się pośmiać i zapomnieć.

ocenił(a) film na 7
Merkura

Nie obrażasz.:) Ale to jest trochę jak z fanami Zmierzchu...Buntują się przeciw świetnemu "Zmrokowi".:D Po Twoim wyborze filmów wnioskuję że lubisz się pośmiać i masz dystans do takich spraw. I bardzo dobrze! Ale czy sama nigdy nie miałaś podobnej sytuacji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones