PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6880}

Król Lew II: Czas Simby

The Lion King II: Simba's Pride
7,5 102 032
oceny
7,5 10 1 102032
5,7 15
ocen krytyków
Król Lew II: Czas Simby
powrót do forum filmu Król Lew II: Czas Simby

Kazirodztwo? :/

użytkownik usunięty

Ja wiem, że Kovu był przygarnięty przez Skazę. Ale poniekąd Kiara i Kovu to kuzyni... :/

ocenił(a) film na 7

Nie są. ;P
Nie są biologicznie spokrewnieni, a więzów rodzinnych też nie było bo wyrzutki byli oddzieleni od lwiej ziemi. ;)

użytkownik usunięty
Nit01

Ale należeli. Kurczę dziwne to wszystko...

użytkownik usunięty

Rzeczywiście może jest to trochę dziwne, ale nie doszukujmy się w tym wszystkim czegoś takiego jak "kazirodztwo", bo chyba sami sobie przez to że tak to ujmę "psujemy" dzieciństwo...

ocenił(a) film na 9

Tak naprawdę, to gdyby Kovu był synem Skazy, to byłby wujkiem Kiary (trochę dalszym). A twórcy specjalnie taki zabieg zrobili, żeby właśnie nie było kazirodztwa (chyba tylko z dzieciaków, to Vitani I Nuka są spokrewnieni z Kiarą).

użytkownik usunięty
natka17_1998

dalej uważam, że to dziwne! :D

ocenił(a) film na 9

Może trochę, ale teoretycznie nie są powiązani ; ) Nawet jako dziecko nie zwróciłam uwagi na to że Kovu może być z rodziny.

ocenił(a) film na 9

Dla mnie zaskoczeniem niejakim był fakt, że Kovu to nie syn Skazy. Jakoś tak wizualnie skojarzenie poszło, a i zemsta godziwa byłaby... Ale w kwestiach małżeństw zdecydowanie lepiej.

ocenił(a) film na 8

Znam kolesia, którego siostra wzięła ślub z jego bratem. Pewnie dziwnie na ślubie być bratem zarówno Panny jak i Pana młodego... xD

Jak to możliwe? XD

A no... Jego matka miała syna jak związała się z jego ojcem, a on zostawił dla niej żonę(z która miał córkę).

ocenił(a) film na 10

Dziwny temat. A dlaczego? Para zakochanych miała dwóch różnych ojców i dwie różne matki. Nie ma więc mowy o kazirodztwie, nawet gdyby ich ojcowie byli braćmi (a nie byli). Obecnie takie osoby dostałyby nawet ślub w Kościele Katolickim. Co do rozumienia słowa kazirodztwo, niektórzy myślą, że niedozwolony jest związek z kimkolwiek z rodziny. Tymczasem kuzynostwo może spokojnie brać ślub i nikt nie ma nic przeciwko. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones