PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108083}

Królestwo niebieskie

Kingdom of Heaven
7,2 174 046
ocen
7,2 10 1 174046
6,3 18
ocen krytyków
Królestwo niebieskie
powrót do forum filmu Królestwo niebieskie

Eva Green wygląda jakoś nie zdrowo w tym filmie i twarz ma jakąś ziemistą choć w rzeczywistości
jest ładną kobietą. Jest tu sporo przekłamań historycznych np takie że Templariusze nie wieszali
swoich ludzi.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

owszem wieszali fanatykow ktorzy zwali sie templariuszami i zdobywali stroje zabijajac innych prawdziwych templariuszy.

arminvanbuuren123

Wiesz, trzeba by było zapytać historyków, jak to naprawdę było. Gorąco polecam Ci profesora Andrzeja Nowaka i jego wypowiedzi na YouTubie. Jestem przekonana iż wiele by Ci powiedział na ten temat.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

nie potrzebuje wypowiedzi historykow,czytalem wiele ksiazek i ogladalem dokumenty prosto z Jerozolimy wiec watpie zeby mieli klamac akurat na ten temat.

arminvanbuuren123

No dobrze, mimo to nadal polecam ci profesora Andrzeja Nowaka bo to prawdziwy autorytet i wybitna postać z pośród historyków. Warto go posłuchać bo to mądry facet.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Ziemista twarz? Bardzo dziwne skoro tam tyle piachu i pyłu. Wyglądałoby to bardzo realistycznie jakby miała w filmie nieskazitelną alabastrową cerę. Zastanów się co piszesz. Poza tym mogłaby być umazana błotem i tak byłaby piękna. A Twoje "nie zdrowo" piszemy razem.

hvitur

Dobrze się zastanowiłam co mam napisać. Chwilami cera Evy Green naprawdę wyglądała nieciekawie a czasem normalnie i nie wiem od czego to zależało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones