PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108083}

Królestwo niebieskie

Kingdom of Heaven
7,2 174 038
ocen
7,2 10 1 174038
6,3 18
ocen krytyków
Królestwo niebieskie
powrót do forum filmu Królestwo niebieskie

jak sie nazywa piosenka podczas ktorej krol saladin maszeruje korytarzami zdobytego zamku i nawet jest taka scena ze podnosi krzyz chrzescijanski ... jaki jest tutyl tego utworu bo nigdzie nie moge go znalesc ?? i jeszce jaki jest tutyl piosenki podczas ktorej ( to juz jest koniec fiolmu) balian patrzy na rozkwitajace drzewo , sybila wychodzi z dawnego domu kowala i wsiadaja na konie i jada przed siebie , potem mijaja grob zony baliana ... tej piosenki rowniez szukam ...

użytkownik usunięty
mailena

Nie król Saladin, tylko Sułtan Saladyn... to ma byc komentarz do filmu? Takie pytanie możesz sobie kolegom na gg pisac.

ocenił(a) film na 7
mailena

Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi o utwór pt. "Balansiya". Co do drugiego to nie wiem, ale jest wyjście a mianowicie przejrzyj sobie dokładnie napisy końcowe - po koniec masz listę utworów i ich wykonawców nie wchodzących w skład soundtracku by Hans Zimmer.

ocenił(a) film na 7
mailena

Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi o utwór pt. "Balansiya". Co do drugiego to nie wiem, ale jest wyjście a mianowicie przejrzyj sobie dokładnie napisy końcowe - po koniec masz listę utworów i ich wykonawców nie wchodzących w skład soundtracku by Hans Zimmer.

GranTaur

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"by Hans Zimmer"???!!!
Ty!
:P

ocenił(a) film na 7
msgamgee

aaaa chodziło mi rzecz jasna o Harrego Gregson-Williamsa ;)

ocenił(a) film na 7
mailena

Drugi nazywa się "Chansonetta farai vencut" a jego wykonawcą jest Raimon de Mirval.
http://www.imdb.com/title/tt0320661/soundtrack - na tej stronie masz spis wszystkich utworów nie wchodzących w skład soundtracka

GranTaur

DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mailena

dzięki za pomoc :)
a jesli chodzi o ciebie Rydwan to odwal sie ! do kolegów to ty sobie mozesz sam pisac kto i gdzie napisał ze na filmwebie nie mozna sie w komentarzach pisac jaki jest tytul tej czy innej piosenki nie pytam sie o przepis na placek tylko o muzyke do FILMU !!! ale jesli chesz to moge wystwic komentzra pod twoim adresem a brzmi on tak - idiota, zacofany i nietolernacyjny majacy wygorwany pogladn na wlasnie ego brak mu zyczliwoscie i kultury osobistej czlowiek malo myslacy nie zdolny do jakich kolwiek konforntacji pusty idiota - i co zadowowolony ??

Jeszce raz wielkie dzieki za okazala zyczliwosci i pomoc przez pozostalych uczestików mojego forum :) wielkie dzieki ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones