PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493635}

Królestwo zwierząt

Animal Kingdom
6,9 16 129
ocen
6,9 10 1 16129
7,2 13
ocen krytyków
Królestwo zwierząt
powrót do forum filmu Królestwo zwierząt

Witam,

poszukuje filmów podobnych do tego tytułu, w 2010 roku wszedł do szerokiej dystrybucji równie genialny obraz pt. "Miasto złodziei". Nie piszcie mi tylko o sztampowych dziełkach pokroju Manna "Gorączki" z gwiazdami Hollywood. Poszukuje dramatów sensacyjnych z historią przemocy jak w "Joe" oraz o rodzinach przestępczych, nie koniecznie mafijnych.

Pozdrawiam, liczę na Waszą pomoc.

ocenił(a) film na 8

"Aurora i archanioł" (2008); "W cieniu chwały" ((2008); znany, ale na wszelki wypadek - "25 godzina" (2002) ; "Zabić irlandczyka" (2011); "Blood Ties" (2013); trochę z innej bajki, (mafijny układ obejmujący członków i struktury rządu etc.) - "Układ (Close circuit 2013), "Killer Joe" (2011); "Przemytnik" (2010); głośny francuski "Prorok" (2009), na wszelki wypadek wymienić trzeba "Wschodnie obietnice" (2007) i "Historię przemocy"( 2005) - oba z genialnym Viggo Mortensenem); "Piętno przeszłości" (troche w klimacie "Królestwa zwierząt"; "Brudny glina" (2011); "Czterej bracia" (2005); "Krew z krwi, kość z kości" (1993)

użytkownik usunięty
greggreg86

Dzięki wielkie, ale te wszystkie tytuły kojarzę, chodziło mi o coś bardziej zbliżonego do "Królestwa zwierząt" albo "Miasta złodziei".
Ja bym jak już to wymienił tu bardziej ostatnie produkcje takie jak "Joe" (2013) lub "Out of Furnace" (2013)..

ocenił(a) film na 8

To może "Mud" (2012), choć to pewnie tez znasz (bardzo podobne do "Joe")

użytkownik usunięty
greggreg86

Znam i też dobry, ale nie tak dobry jak "Joe", moim skromnym zdaniem...

użytkownik usunięty

A propos, to jak nie widziałeś, to polecam belgijską produkcje nominowaną do Oscara w 2012 roku pt. "Głowa byka"...

ocenił(a) film na 8

To może genialny "Nim diabeł dowie się ,że nie żyjesz" (2007), albo "Królowie nocy" (2007)?

użytkownik usunięty
greggreg86

Też widziałem, dla mnie takie genialne nie były, ale ok spox...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones