PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31908}

Królowa potępionych

Queen of the Damned
6,3 38 736
ocen
6,3 10 1 38736
4,4 7
ocen krytyków
Królowa potępionych
powrót do forum filmu Królowa potępionych

Tego sie nie da ogladac jak ten syf moze miec wiecej niz 3

ocenił(a) film na 4
zegan333

Film faktycznie nie najwyższych lotów, ale i tak mam do niego jakiś taki dziwny sentyment, którego nie potrafię wytłumaczyć. Jako fanka kronik wampirów A. Rice powinam być oburzona, że wyprodukowano coś takiego. Ale jakoś nie mogę. Może przez to, że lubię odrobinę kiczu....?

ocenił(a) film na 4
hauska

Gdy byłem w 5 klasie podstawówki bardziej mi się podobał niż po latach. Film ma słaby scenariusz i nie wciąga od pierwszych minut w dodatku momentami nic się nie dzieje niektóre sceny są niepotrzebne nic nie wnoszą. Gdy poleciały napisy pomyślałem że był to źle zrealizowany horror a przecież można było napisać lepszy scenariusz.

ocenił(a) film na 1
zegan333

Popieram

ocenił(a) film na 9
sador1991

Are you kiddin' me? Serio ten film jest świetny, a soundtrack boski.

ocenił(a) film na 7
portakal

Soundtrack faktycznie,mój ulubiony <3 a co do filmu,z pewnością nie horror,zresztą kroniki Rice nie miały byc horrorami raczej,a taką "antologią" wampiryzmu,a tą role spełnia dobrze,do tego te wszechogarniające dark electro,coś wspaniałego!!!!!


eh...chyba w sumie zachwyciła mnie w tym filmie muzyka,na cała reszte mało zwracałam uwagi xD

ocenił(a) film na 1
Shrodis

Muzyka to jedyny plus tego syfu

ocenił(a) film na 8
Shrodis

to jest horror

ocenił(a) film na 1
zegan333

Bardzo słaby film to jet horror który nie przestraszy właściwie się nic nie dzieje a jeżeli nawet jest akcja to i tak królowa potępionych nudzi.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

to jest conajmniej dobry horror

hercules38

?? A w którym miejscu ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

w kazdym jak nie ogladales to nie pisz glupot

hercules38

Gdybym nie oglądał, to bym się też nie wypowiadał ;) - U mnie częściej film wywoływał, uśmiech politowania niż momenty grozy ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

nwm co tam cpasz chlopcze ale nie rob tg przy ogladaniu filmow :D

hercules38

Mnie zastanawia co ty bierzesz, skoro podoba ci praktycznie każdy horror i to nawet taki cieniutki :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

nie kazdy tylko ten ktory jest conajmniej niezly a cieniutki to jest twoj wacłąw :D

hercules38

Czyli praktycznie każdy widząc twoje oceny ;) - A ten film owszem jest bardzo cieniutki ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

bo tak jest wiekszosc horrorów jest od 6 w gore wiec je tak oceniam waflu

hercules38

?? To rozumiem wystarczy to że lubisz horrory, aby z miejsca dostał co najmniej szóstkę ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

jesli taki prezentuje poziom czyli jest niezly to dostaje

hercules38

Okej ;) -Cóż u mnie ten horror dostał trójeczkę, bo akurat zabrakło mi klimatu ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

poprostu zaruchal bys prawiku ta Akashie ale wiadomo ze by ci nie dala to dajesz 3 lol :D

hercules38

Ojjjj a ty widzę tak się na sam jej widok podnieciłeś że dałeś ósemkę ;)

ocenił(a) film na 8
zegan333

sam jestes beznadziejny gowno sie znasz osle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones