PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114883}

Królowie Dogtown

Lords of Dogtown
7,5 11 298
ocen
7,5 10 1 11298
6,5 4
oceny krytyków
Królowie Dogtown
powrót do forum filmu Królowie Dogtown

do moderatorow

ocenił(a) film na 9

pisze tu bo niewiem jak z wami pisac, moje pytanie - Dlaczego odrzuciliscie dodanie przeze
mnie Jeremy Rennera do obsady tego filmu?, bo ze gra w tym filmie nie podlega dyskusji
pzdr dla pana blue dragon

ocenił(a) film na 7
mihas

a kogo on gral w tym filmie ? Tez jestem zdziwiony ze w obsadzie na poczatku jest jakas Nikki Reed ktora miala jakas 3-cioplanowa role oraz Shea Whigham a Ledger jest duzo duzo dalej,to jakies nieporozumienie,tak samo jak matka tego chlopaka(co sie pozniej obcial na lyso) nie doszukalem sie jej na liscie,moze jest gdzies tam na koncu bez zdjecia,ale badz co badz miala dlusza role niz Shea Whigham,czy np. Johnny Knoxville,po prostu byla wazniejsza postacia w tym filmie,bardziej znaczaca jako matka glownego bohatera.

ocenił(a) film na 9
Robson293

matke grala Rebecca De Morneay i jest na liscie, J.Renner gral krotko maly epizod, gral managera czyy tam sponsora Jaya i wystapil tylko w jednej scenie

ocenił(a) film na 8
mihas

bluedragon generalnie jest chyba od odrzucania wszystkiego.

mihas

Odrzucają po to, aby sami po jakimś czasie to dodać i zarobić punkty. Ja podejmowałem 3 próby dodania i postanowiłem sobie darować. Między innymi stronę www młodego muzyka, który zrobił ścieżkę do pewnego polskiego filmu (film kinowy). Na jednej z podstron było "strona w budowie", reszta hula normalnie. Odrzucili, podając powód: strona w budowie. Po miesiącu odrzucona witryna już figuruje w dorobku muzyka a któryś tam z tworzących stronę userów zarobił punkty, główkę czy inny czort.

ocenił(a) film na 9
perun_6

też się tak zastanawiałem czy to on czy to nie on, ale tak naprawdę to był on, w scenie zawodów w której Jay po glebie wychodzi i oddaje deskę jakiemuś młodemu z widowni, był managerem/promotorem Jay'a :) troszkę dłuższe włosy i skórzana kurtka o ile dobrze pamiętam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones