PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 853
oceny
7,0 10 1 31853
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Znakomita scena

ocenił(a) film na 8

strzelaniny/pościgu w deszczu. Jedna z lepszych jakie widziałem.

ocenił(a) film na 6
iacob

zgadzam się - naprawdę warto. Plus ta muzyka.

ocenił(a) film na 6
kulawy503

Ja nie wyłapałam tej muzyki.. Może za cicho oglądałam, może to przez lektora, a może za mało się skupiłam (pewnie też).
Mam mieszane uczucia.. Niby ciekawy, nieoklepany, z dość dobrą obsadą, ale czegoś mi w tym filmie brakowało.

ocenił(a) film na 6
agula_131

Bo ogólnie a filmu wyszła kiszka ale ta scena.. się liczy. Teraz oglądałem "Killing them softly" gdzie była podobna scena egzekucji z samochodu ale wyszła zupełnie tandetnie. Ogólnie ten drugi film.. szkoda czasu. Nie da się zrobić drugiego "Drive" jak to mówią lubelacy "o tak o" tylko dlatego, że się ma Brada. Jedynie Ben Mendelsohn się broni z tego filmu.

ocenił(a) film na 7
iacob

no trzyma w napieciu jak cholera!

iacob

Zaczęłam oglądać, bo mój chłopak oglądał.. i wciągnęłam się. Podobał mi się bardzo :)

ocenił(a) film na 8
iacob

Całkowicie się zgadzam. Scena pościgu w deszczu jest fantastycznie zrealizowana i mimo, że widziałem w swym życiu naprawdę wiele tego typu scen, to jednak ta jest zdecydowanie najlepszą. Majstersztyk.

iacob

Sceny w trawie w koncowce filmu tez byly swietne.

ocenił(a) film na 10
iacob

Doskonałe ujęcia jakich więcej w ty, filmie

ocenił(a) film na 5
iacob

To mało widziałeś, a jeszcze mniej patrzysz.. na ekran. Jeśli jesteś kierowcą i jedziesz w deszczu, co robisz? Takich kich jest w tym filmie co niemiara.

ocenił(a) film na 10
iacob

Najlepsza scena poscigu w deszczu zaraz po tej w Królu Nowego Jorku, obie sceny epiczne.

ocenił(a) film na 5
iacob

Tylko koleś zapomniał włączyć wycieraczek - i to w czasie pościgu ...hehehe! Dobre!
Jeśli chcesz zobaczy świetne sceny pościgów samochodowych - bez upiększeń komputerowych i bez chaotycznej, teledyskowej pracy kamery to sięgnij po kino sensacyjne lat 80. Np. Żyć i umrzeć w Los Angeles czy pierwszą cześć Gliniarza z Beverly Hills.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones