PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583}

Kręglogłowi

Kingpin
6,4 7 973
oceny
6,4 10 1 7973
5,0 6
ocen krytyków
Kręglogłowi
powrót do forum filmu Kręglogłowi

Witam!

Pamiętam jak dziś gdy oglądałem premierę "kręglogłowych" na HBO w '96 albo '97 to Roy Munson tłumaczony był jako Roy Jełop i film nabierał całkowicie innego kolorytu!!! (jeśli tak to można nazwać) - -teraz po latach wróciłem do tego filmu i jakoś tłumaczenie dosłowne (czyli tak jak się słyszy) do mnie nie przemawia i film traci na wartości!! bo jest 100 razy mnie śmieszny!

Przykład:
Ty! Munsonie - na HBO brzmiło: Ty Jełopie!
(czaicie o co mi chodzi - gra słów)

a oto definicja Munson z urban dictionary:

Munson

Derived from the film "Kingpin" starring Woody Harrelson whose characters last name is Munson. Also mentioned in the Bloodhound Gang song "Pennsylvania" the word describes someone who has everything going for them and when they reach the pinnacle of their success they do something that causes them to lose it all. Usually whatever makes that person lose it all is by a bad decision they have made driven by greed.

whitedevilattack

czy ta wersja z HBO jest gdzieś na necie, np. Ch o m i k u j bo na c d a to nawet nie ma tego filmu

ocenił(a) film na 8
Lefty_Guns

jest na c h o m i k u ale bardzo słabej jakości i dzwięk po jakimś czasie gubi obraz

whitedevilattack

nabyłem kasetę VHS i tam też jest takie tłumaczenie

ocenił(a) film na 8
Lefty_Guns

Znaczy się tłumaczą Roy Jełop?? jeśli tak to gratuluję Twój film nbrał właśnie kolorytu ;)

ocenił(a) film na 9
whitedevilattack

Wersja z HBO i VHS z Roy'em Jełopem oddaje klimat tego filmu. Tłumaczenie na wysokim poziomie! Sytuacyjny humor na najwyższym poziomie także dzięki skutecznej translacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones