PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677512}

Kraina jutra

Tomorrowland
6,2 61 544
oceny
6,2 10 1 61544
5,6 11
ocen krytyków
Kraina jutra
powrót do forum filmu Kraina jutra

Raffey Cassidy skradła całe show reszcie aktorów,zagrała świetnie

ocenił(a) film na 7
romek_krakow

Dokładnie tak!
Mam nadzieję, że zanim mnie NFZ i ZUS zabiją, to jeszcze zobaczę ją piękną i olśniewającą na czerwonym dywanie, a zaraz potem odbierze Oscara.
Potem mogę już spokojnie umrzeć...

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

Lepiej dla niej żeby nigdy nie dostała Oscara bo Oscary podobnie jak Pokojowe nagrody Nobla są goowno warte i nie świadczą ani o talencie ani o osiągnięciach danej osoby tylko o zaangażowaniu w określone projekty polityczne i ideologiczne. Wolałbym aby rewelacyjna Raffey Cassidy została zapamiętana jako bardzo dobra aktorka grająca w nieprzeciętnych filmach. Ale znając. Disneya to zrobią z niej kolejną idiotkę-celebrytkę śpiewającą jakieś nędzne wyuzdane piosenki pop i kolejną "liderkę" pop feminizmu, wojowniczkę w sprawie supremacji LGBT, "zrozpaczoną" histeryczkę walczącą z tzw. "zmianami klimatycznymi", promotorkę kreteńskiego veganizmu lub inne pośmiewisko. Wszystko będzie zależało od sterujących nią propagandystów. Obym się mylił bo to zdecydowanie najciekawsza i najlepiej zagrana rola w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Gdyby grała ludzką dziewczynkę to tak. Grała robota.

zarazzapomnelogin

No niby tak ale i tak zagrała świetnie.

W filmie zabrakło mi pocałunku między nią a Cloonem w końcu się kochali :) Ale to by było może zbyt odważne.

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

To by pozostawiło swąd pedofilii.

zarazzapomnelogin

To właśnie bzdury i chora poprawność polityczna... No i niezrozumienie filmu - to nie było uczucie dorosłego do dziecka. Tylko uczucie dorosłego do robota. A że ten robot ma wygląd 12-letniej dziewczynki?? To by było raczej sympatyczne i ciekawe.

Może kiedyś pojawi się fajny przyjazny film z taką "odważną" sceną....

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Mogli z tego wybrnąć całując sie w czółko. Zresztą skoro to miłość homo sapiens do robota i to rozpoczęta w wieku kilku lat, to i popęd nie taki jak u dorosłych. Można kochać na rózne sposoby nie od razu z pocałunkiem francuskim ;)
Pedofilia nie tylko na poziomie treści ale i zmuszania aktorki i aktora do dwuznacznych czynności.

zarazzapomnelogin

Nadal widzę w tym tylko histerie i chorą poprawność polityczną. Gdyby to nie był film Disney'a pewnie byłby lepszy :)

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Oczekiwanie od Disneya odważnych scen to lekka naiwność:)
Skłanianie do namiętnego pocałunku Clooneya i Cassidy to przesada. Gruba.

zarazzapomnelogin

No własnie że to Disney to nie oczekiwałem.

Ale żałuję bo brakuje takiego motywu. To się aż rzucało w oczy. I nie byłaby to przesada, no i Cassidy miałaby co opowiadać do końca życia (że pocałowała Clooneya :) ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones