PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 676
ocen
7,5 10 1 266676
7,0 24
oceny krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

:)

ocenił(a) film na 9

zajebista bajka dla duzych i malych :)

ocenił(a) film na 10
olka19_19

Potwierdzam :-)

olka19_19

Nie można temu zaprzeczyć :-)

olka19_19

Zastanawia mnie tylko dlaczego postaci kobiece mają zbieżnego zeza... czyżby był to sposób na ożywienie oczu animowanej postaci?

Wiatrak99

Jaki zez? Nie możliwe, żebyśmy nie zauważyli. Anon będzie potrzebny, bo zna Frozen klatka po klatce.

Masz może na myśli jakąś dokładną scenę? Bo jeśli chodzi o Anne nastolatkę/średnie dziecko przy zegarze. To nie.. tam nie ma zeza.

filmomanka_6

Hmmm. w każdej. Niemal przez cały film.
http://2.bp.blogspot.com/-dnWwNqn2DwE/Upy-S-j5XLI/AAAAAAAAClc/lbgfhb6ZFIE/s1600/ frozen4.jpg
To tylko rysunek a nie screen z fimu, ale tu widac o co mi chodzi. "Ruda" ma zeza :)

ocenił(a) film na 9
Wiatrak99

hmmm a tym rysunku elsa wygląda zupełnie inaczej niż w filmie i anna z resztą też :p

ocenił(a) film na 9
Wiatrak99

Hmm. Nie zauważyłam u nikogo zezola.
:)

olka19_19

Żeby nie było ze to jakieś moje krytykanctwo, film mi się nawet podobał choć nie była to skierowana do mnie produkcja.
Ale specyficzne ułożenie oczu od razu rzuciło mi się w oczy.

Wiatrak99

Nie traktujemy tego jako krytyki (przynajmniej ja) raczej jak zagadke do rozwiazania. Bede musiala sie przyjrzec na filmie, bo plakat... sorki, ale Roszpunka miala takie same oczy.

filmomanka_6

Nie widziałem Roszpunki :) Ale właśnie dlatego o tym piszę. Ponieważ nadal specom od filmów animowanych największy problem stanowią "ludzkie" oczy, być może to ich sposób aby je ożywić i urealnić.,
Znalazłem stronę gdzie screenów z zezem jest sporo ale to link do strony z torrentami więc nie wrzucam.

Wiatrak99

Elsa zeza napewno nie ma. Dowiesc moze tego multum meskiej czesci fanow Frozen. No chyba ze przymykaja na to oko bo to nie psuje ogolnego wrazenia. Z Anka... musze popatrzec, ale nie wydaje mi sie... No nic mam powod do obejrzenia po raz kolejny :)

ocenił(a) film na 10
Wiatrak99

Według mnie to tylko twoje odczucia. Ja nie odniosłem takiego wraŻenie.

W filmie jest jedna klatka z takim easter eggiem. Ale to jedna na około 190 tysięcy klatek.

Anonim90

Nie nazwałabym tego easter eggiem, wątpię, by ktoś to zrobił specjalnie :P Takie są prawa animacji, że trzeba stosować pewne uproszczenia ;)

ihatemondays

No dobra, nie ma paranoi :)
http://zandraart.tumblr.com/post/69236776550/okay-but-why-is-everyone-in-frozen- cross-eyed-all

ocenił(a) film na 10
Wiatrak99

Ciągle nie ta klatka, o którą mi chodzi ^^

Wiatrak99

Niestety nie moglam znalezc. Ale koledze chodzi o moment w ktorym Anna uderza w konia, albo raczej kon w Anne na koniec utworu FTFTIF.

(Przepraszam Piotrus za tak jawne ujawnienie (ale gramatyczne -_-), ale za duzo szukania by bylo)

A co do zdjec... czy tylko ja tam nie widze zeza?
Wydaje mi sie ze kazdy czlowiek, jakby patrzec pod odpowiednim katem takie by mial.

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Nie gniewam się :)

ocenił(a) film na 10
ihatemondays

Nie... mówię serio. Jest taka jedna klatka, gdzie każdy by to uznał za zeza.

Anonim90

Wiadomo już, o jaki fragment ci chodzi, ale szukałam w necie i nie mogłam znaleźć. Masz link do tego screenu? ;)

ocenił(a) film na 10
ihatemondays

Nie mam :( Ale chyba każdy może poszperać i pobawić się klatkami w filmie ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones