PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 691
ocen
7,5 10 1 266691
7,0 24
oceny krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Jak brzmi niemiecki tytuł "Let it Go"?

użytkownik usunięty
mzelek_filmaniak

Germanistka ze mnie żadna, ale o ile mnie słuch nie myli, Elsa śpiewa w refrenie "Ich lass los, las jetzt los" co oznacza bodajże "Odpuszczam, odpuszczam już/teraz", zatem wnioskuję, że tytuł po niemiecku brzmi "Ich lass los", choć pewna nie jestem.

ocenił(a) film na 10

Akurat tego tytułu nie pamiętam. Ale pamiętam, że tytuł miał trochę inne słowa niż refren. Trochę poprzestawiane, jeśli się nie mylę.

Ewa by się przydała :D

A tak na serio... przecież można wszystko sprawdzić w necie.

użytkownik usunięty
Anonim90

Można, ale rano ostatnią rzeczą jaką robię jest włączanie myślenia xd

ocenił(a) film na 10

Ale to było do założyciela tematu :) Po co zakładać nowy temat, skoro jedyne, co trzeba zrobić to wpisać w wyszukiwarkę "Let it go Germany"

ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

Powinno chyba tak być Lass jetzt Los

mzelek_filmaniak

Lass jetz los

ocenił(a) film na 10
MrPaWio13

A jednak miałem rację /)

mzelek_filmaniak

Niemiecki niemieckim, ale polecam przesłuchać piosenkę w aż 25 językach (wystarczy w Youtube wpisać 'Let It Go Multi-Language Full Sequence'); albo jeszcze lepiej: we wszystkich językach. :D Pięknie brzmi nie tylko w językach germańskich (angielskim, niemieckim), ale też w skandynawskich, romańskich i słowiańskich. Ba, nawet po mandaryńsku, koreańsku czy japońsku 'Let It Go' brzmi nieziemsko. :3 Pozdrawiam.

NessMarie

Eeeem... Bardzo wielu ludzi (jak nie wszyscy stali bywalcy tutaj) widzieli "Let it go" w 25 językach ;)
(Polecam obejrzeć zakończenie przyjęcia w 40(?) językach... chyba 40)

ocenił(a) film na 10
MrPaWio13

41/42 chyba :)

ocenił(a) film na 8
Anonim90

Z tego co pamiętam to da się doliczyć do 50 :)

ocenił(a) film na 10
tomaszgr97

Z tego co pamiętam, mówi się o 42.

A może ja nie na czasie? Przez 2 tygodnie nie miałem jakiegoś porządnego dostępu do kompa :/

ocenił(a) film na 8
Anonim90

Jest kilka wykonań, które ostatecznie nie zostały "rozszerzone" do filmu - np.: Wietnamski TV, Albański, Kilka perskich, indonezyjski itd.

ocenił(a) film na 10
tomaszgr97

Faktycznie

MrPaWio13

To me serce się raduje. :3 I nie wiedziałam, bo tu nie bywam. Ale teraz już wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones