PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 686
ocen
7,5 10 1 266686
7,0 24
oceny krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Powiedzmy, że jest to kontynuacja wątku "Opowiadanie Zbiorowe 3"

Zapraszamy jedynie prawdziwych fanów Krainy Lodu, którzy nie znudzą się w jeden wieczór!

http://frozen.foxbond.info


Ekipa: (stan na 12-04-2014)
- _Ivy_ (Agnieszka)
- MrPaWio13 (Paweł)
- Anonim90 (Piotr)
- foxbond (Michał)
- marianna12345
- Crazy12
- filmomanka_6 (Ewa)
- Heross4 (Kuba)
- Marchewiasta


Fabuła:
Dziewięcioro obcych sobie ludzi różnymi sposobami trafia do Arendelle, gdzie jest akurat wieczór
(lato). Ludzie ci lądują w różnych miejscach i przypadkowo spotykają się przed placem głównym,
gdzie okazuje się, że mają zaproszenia na bal, który odbędzie się w królewskim zamku.
Zaproszenia te mają wszyscy prócz jednego z nich, jednak, ponieważ wszyscy się polubili, udaje
im się go wcisnąć na to przyjęcie. Elsa domyśla się, że oni są "wybranymi" jednak nic im nie
mówi. Na przyjęciu dochodzi do wypadku, który naprawia właśnie ta dziewiątka. Królowa nabiera
do nich zaufania i informuje ich o zagrożeniu wiszącym nad jej królestwem.

Postacie:
_Ivy_ (Ivy Howarth)
Szesnastoletnia, bardzo wrażliwa, bardzo nierozgarnięta blondynka z arachnofobią, poszukująca
w Arendelle normalnych ciuchów. Pomimo wszystko umie zachować powagę w razie potrzeby.
Jest także odważna i lubi porywać się z motyką na słońce. Ma w sobie mnóstwo zapału. Trafia do
Arendelle w czasie podróży najzwyklejszym autobusem. Ląduje w ciemnej, nieciekawej uliczce.

MrPaWio13 (Pablo Masta)
Miliarder - zły odpowiednik Iron Mana. Geniusz zła. Wie doskonale, co dzieje się w Arendelle,
jednak udaje, że, jak jego towarzysze, nie ma zielonego pojęcia.

Anonim90 (Piotr Kowalski)
Piętnastoletni luzak z ładowarką i telefonem bez zasięgu. Wpada w dziurę i tak oto ląduje w
królestwie Elsy.

foxbond (Foxbond)
Tajemniczy gość.

marianna12345 (Marianna Nowak)
Trzynastolatka o wielkiej wyobraźni i umiejętności logicznego myślenia. Lubi się śmiać, lecz
nigdy nie wygaduje głupot. Trafia do Arendelle dzięki upadku pod wpływem wiatru.

filmomanka_6 (Eva Blickmann)
Osiemnastoletnia Holmes w spódnicy. Trafia do Arendelle poprzez wessanie przez czarną dziurę
(?).

Heross4 (Kuba Białecki)
Siedemnastoletni chłopak. Trafia do Arendelle przez... telewizor. Ląduje w lesie, niedaleko chatki
Oakena.

Crazy12 (imię i/lub nazwisko postaci nieznane)
Ląduje w Arrendelle w czasie wypoczynku (?).

Marchewiasta (Marchewiasta)
Czternastoletnia, nieśmiała, spokojna dziewczyna. Trafia do Arrendelle przez nieszczęśliwy
incydent z drzewem.Reszta postaci stoi pod znakiem zapytania (nic o nich nie wiadomo, chyba,
że czegoś nie zauważyłam... to możliwe, proszę więc wybaczyć).


Proszę o jak najszybsze przesłanie na pw (lub mail) loginu i hasła jakie chcecie mieć w grze.
Dopuszczalne są również własne awatary, mają jak najbardziej pasować do postaci. Wymiary
150x200 (i wielokrotności)


Osoby które już to uczyniły proszę o stworzenie swojej postaci i spokojne poczekanie, aż dodam
awatar. Jak na razie jedynie "testujemy" moją platformę, pisac zaczniemy pewnie wieczorem.


Każda lokacja jest jakby oddzielnym tematem, posty nie mieszają się. Możliwe są dwa
równoległe dialogi w różnych lokacjach.

Każdy może pisać każdą postacią, jednak przy wiadomości po najechaniu na nazwę będize
widoczny nick osoby, która się pod daną postać podszywa ;)

W aplikacji są dwie główne gałęzie: (gra) i (inne). W inne można robic co się chce, w (gra)
jedynie akcje związane z zabawą.


*najbliższa aktualizacja: edycja postów;
*następna: lista on-line i akcje z nią związane

ocenił(a) film na 10
foxbond

Już? O_O

Anonim90

Ciesz się że mi się strona zacieła. Czy naprawdę nie było widać, że zaczęłam pisać?!

ocenił(a) film na 10
foxbond

*Zostały usunięte wszystkie posty*

Teraz śmieciowe sprawy prosze pisać pod gałęzią (inne)

użytkownik usunięty
foxbond

wasczarek
Szalony naukowiec, eksperymentując na własnym ciele z teleportacją i antymaterią pamiętał tylko wielkie BUM!, po czym nastała ciemność. Gdy otworzył oczy, spostrzegł, że jest w tajemniczej krainie Arendell.

ocenił(a) film na 10

Chyba nie chcesz być tym złym.

użytkownik usunięty
Anonim90

Nie, skądże znowu :).

Ta rola została już obsadzona.

Plagiat!

MrPaWio13

Spóźniłeś się :( Wasczarek już napisał

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Oj wejdą na chat i się jakoś dogadają

foxbond

wasczarek miał jakiś pomysł jak wychodziłam. Coś o dogadaniu się z PaWio. Masz racje niech lepiej się sami dogadają

ocenił(a) film na 10
foxbond

Jak wysyłacie mi na maila avatary to podpisujcie się!

Do kogo należy mail doma*****@wp.pl ?

ocenił(a) film na 10
foxbond

Aktualizacja:
*Poprawiono odświeżanie lokacji/postaci
*Poprawiono edycję opisów postaci
*Lokacje przeniesione do kosza są teraz niewidoczne

ocenił(a) film na 10
foxbond

Dobrze. To co powiesz na coś takiego: Lars. Niegdyś był strażnikiem w mieście, w kraju z którego pochodzi Hans. Silnie wierzył w swoje rycerskie ideały, lecz w ostatnim czasie, brutalnie ścierając się z rzeczywistością, przechodzi moralny kryzys. Niegdyś skory do pomocy i działania, dziś prędzej zastanowi się nad sensem swoich czynów. Poważny, z niskim poczuciem humoru, lecz zawsze uprzejmy, często zamyślony. Trafił do Arendelle jako rekompensata od braci Hansa, za jego zachowanie. Ma pomóc zachować porządek. Ma też nadzieję na znalezienie odpowiedzi na swoje pytania: czy sprawiedliwość nie jest wymysłem? Czy ludzie są dobrzy? Czy jego uczynki mogą coś zmienić?

Jak ci to wygląda i co ewentualnie zmienić "alfo i omego" :P?

ocenił(a) film na 10
andrzej_goscicki

Alfa i Omega nie ma duszy artysty dlatego raczej zadaję się na osąd innych. Chyba w szczególności _Ivy_, ale to pewnie trzeba poczekać do jutra. Tymczasem możesz mi wysłać login i hasło jakie chcesz mieć do logowania, zrobię Ci konto, wejdziesz sobie, zobaczysz jak to wygląda, możesz popisać i potworzyć sobie lokacje w (inne)->Testy

ocenił(a) film na 10
foxbond

Hmmm... _Ivy_ mi właśnie przed chwilą odpisała.

andrzej_goscicki

Ciekawa postać :-) Mógłbyś napisać dlaczego się zmienił?Ale tak bardzo prosto. :-)

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Cóż, Lars myślał kiedyś że sprawiedliwość jest niemal fizycznym bytem. Zaczął jednak dostrzegać pewne rzeczy, między innymi jego kolegów po fachu. Dostrzegł że strażnicy, a nawet prawodawcy nie zawsze tych praw przestrzegają. Dlaczego konkretnie się zmienił? Czy nie lepiej żebyś dowiedziała się od tego od samego Larsa? :P Nie, pytam poważnie. Na razie nawet nie wiem jak to wygląda. Teoretycznie jest to możliwe, żeby to on wyjawił ci swój sekret, nie?

andrzej_goscicki

Oczywiście, że jest to możliwe :-)

W takim razie czekam na te opowieść.

ocenił(a) film na 10
foxbond

Pytanie 1. W jaką porę roku wpadamy do Arendelle? 2. Magicznie pojawiają się na nas ichniejsze ciuchy, czy jakoś potem je zdobywamy? 3. (tak całkiem nie do tematu) Dlaczego Anna w piosence Love is an open door mówi Hansowi coś o kanapkach?

Marchewiasta

1. Lato
2. Mamy je już na sobie
3.Dobre pytanie

ocenił(a) film na 10
Marchewiasta

Lopez-owie mówią, że nie mieli pomysłu i wtedy córka poprosiła o kanapkę czy coś takiego ;)
Fani za to nieoficjalnie doszukują się nawiązania do Arrested Development (taki serial)

foxbond

Zapowiada się fajnie (co ja gadam, super-hiper!), tylko mój opis jest jakiś... pusty. Nie żeby mnie to zaskoczyło ;) Ale coś bym tu dodała...

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Jeszcze podaj swój login/hasło jaki chcesz mieć, awatar (na maila foxbondpl@gmail.com).



Za godzinę (może z kawałkiem, bo jeszcze zjeść muszę) będzie update:
*poprawione animacje
*bbcode [br]
*edycja postów
*poprawiony formularz do dodawania postaci

ocenił(a) film na 10
foxbond

Foxbond, nie przestajesz z poprawkami :D

foxbond

Chyba się trochę pośpieszyłam. Bo moja postać jest już w Arendelle. A od rana jeszcze nikogo nie widziałam...

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Co? Ja jestem od rana :-(

Anonim90

Serio? Przejrzałam wszystkie lokalizacje i nic się nie zmieniło. A idzie piszesz? Jesteś już "na miejscu"

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Nie, jeszcze nie.

Anonim90

Właśnie o to mi chodzi. Nie wiem, czy mnie dalej ruszyć w trasę.

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

No wiesz... ja czekam na Mariannę, by my się spotykamy jako pierwsi.

ocenił(a) film na 10
Anonim90

Marianna była na chacie koło 10:48 i sobie poszła, moze ciebie szukała

ocenił(a) film na 10
foxbond

Ach.... a ja byłem na maratonie -_-

Anonim90

Jestem i słyszę xd

ocenił(a) film na 10
marianna12345

Dobra, ja już napisałem swoje w sekcji "Las". To teraz ty :-) W tym opowiadaniu chcesz się pojawić od razu koło mnie, czy w jakiejś innej części lasu?

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

...a pytałaś się foxa, co on ma umieszczenie swojej postaci?

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

W następnej aktualizacji (nie tej co będzie zaraz) pojawi się coś w stylu listy on-line, gdzie ostatnio coś ktoś napisał etc. Ale tymczasem możecie się dogadywać na chacie:
http://client00.chat.mibbit.com/?channel=%23BorderlessEngine&server=irc.mibbit.n et

foxbond

Dobrze że jesteś. Ja jednak trochę narozrabiałam w tej lokalizacji Molo. ponieważ nie ma nawiasów i to wygląda jakbyśmy rozmawiali ze sobą. A ciebie jeszcze tam nie ma.

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Nie szkodzi, ja to poprawię (lub ty sama gdyż będzie możliwość edycji wpisów)

foxbond

Ok. Dzięki, przez to się dobijam do ciebie na wszystkie sposoby.

Dzięki. (Ta edycja to dobry pomysł)

ocenił(a) film na 10
foxbond

Już po aktualizacji

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

O_O Ty już jesteś w Arendell, a ja nawet nie zaczełem:(

Heross4

Spokojnie, Narazie jestem chora i leże na łóżku że słomy u jakiegoś rybaka. Czyli czekam na was :-)

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Dzisiaj się postaram nadgonić( Mianowicie zacząć) ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.
( Jak dzisiaj nie zaczne, to mnie chyba zabijecie! Co nie?)

ocenił(a) film na 7
foxbond

Mógłby mi ktoś, proszę, wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodzi?
W jaki sposób zamierzacie "grać" na forum? O_o
Przepraszam, może wydam się Wam tępa, ale naprawdę nic z tego nie rozumiem.

Princess_Daisy

Wiesz co, na "na opowiadanie zbiorowe 3" wszystko jest wyjaśnione.

Ps. To jest strasznie długa sprawa

ocenił(a) film na 7
filmomanka_6

Ouu.. Nie mam za bardzo czasu na czytanie czternastu stron... No cóż, będę musiała pozostać w nieświadomości. Mimo wszystko dziękuję za pomoc :)

Princess_Daisy

W takim razie skrot (uwaga z bledami)
Foxbond ztworzyl strone - gre, tzn sa tam rozne lokalizacje z Arendelle. Ale ogolna zasada jest taka sama jak na forum. Tylko tyle ze mozna pisac w dwoch roznych miejsca h jednoczesnie. Taj jak napisane wyzej kazde z nas prEnosi sie do Arendelle i tam ratukemy tatamtejszy swiat.

To takim mocnym skrotem

przeraszam za bledy chcialam zeby bylo szybciej

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Dobry skrót, po prostu każdy może pisać dowolną postacią w dowolnej lokacji. W rożnych lokacjach mogą się toczyć różne dialogi, można edytować posty etc.

W sumie można wszystko, bo jeśli czegoś nie ma to ja dorobię :-)

użytkownik usunięty
Princess_Daisy

To takie opowiadanie zbiorowe jak poprzednie, tylko każdy ma swoją postać i jest mniejszy bałagan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones