PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 639
ocen
7,5 10 1 266639
7,0 24
oceny krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Nie mam już kontaktu ze wszystkimi, na chat mało kto wchodzi dlatego piszę tutaj, wiem, że
większość wciąż jest tu aktywna.


Jeśli nie wiesz o co chodzi, a jesteś ciekaw - zapytaj. Nie pisz mi tylko, że bezsensownie spamię i
zawalam forum. Wciąż uważam, że tak na prawdę to ja je kilka miesięcy temu rozruszałem :)



Bez większego spoilerowania mogę powiedzieć, że tom skończył się smutno. Tak, "tom". Mieliśmy
pisać dalej, ale jakoś ludzie się rozeszli >_<

Nie wracam tu, aby błagać o kontynuację wręcz przeciwnie. Chcę przeredagować całość i ją
opublikować. Jest to dzieło wspólne, nie chcę sam o tym decydować i proszę abyście się
wypowiedzieli. Przyda się również nadzór merytoryczny czy korekta jak skończę.



Jeśli na forum pojawiła się nowa grupa osób zainteresowanych taką zabawą to służę informacją,
radą i systemem :)


Pozdrawiam


P.S. Jeśli teraz w panice wejdziesz do systemu i zaczniesz usuwac swoje posty nic to nie da -
kopia była wykonywana regularnie i oczywiście jestem w posiadaniu jej najnowszej wersji ;)

P.P.S. Jeśli ktoś nie pamięta adresu gry: http://frozen.foxbond.info i adresu chatu:
http://mibbit.com/?channel=%23BorderlessEngine&server=irc.mibbit.net

ocenił(a) film na 10
foxbond

Zapewne dopiero będziecie wracać ze szkoły (he he he), ale dla ścisłości przełączyłem wszystko na wersję bardziej przyjazną przeglądaniu, czyli po przejściu do danej lokacji zawsze czytamy od najstarszego wpisu, a nie najnowszego i został zniesiony limit wyświetlanych postów (zawsze będą widoczne wszystkie, nie trzeba używać niebieskiego przycisku do odświeżania :P)

Jakieś 7% całości już przerobiłem, zostało jedyne 60k wyrazów

ocenił(a) film na 10
foxbond

No jasne, publikuj, już myślałem, że o tym zapomniałeś :)

ocenił(a) film na 10
Anonim90

Publikuj... jak mi powiesz jak :P

ocenił(a) film na 10
foxbond

Hmmm... ten przycisk dla gościa pewnie jest trudny do zrobienia, nie?

ocenił(a) film na 10
Anonim90

Nawet jeśli każdy będzie miał dostęp to i tak nikt się nie połapie jak to czytać >_<

ocenił(a) film na 10
foxbond

Dobra, pogadamy później, mam prywatny angielski.

foxbond

No nareszcie

ocenił(a) film na 10
foxbond

Powodzenia, czekam na efekt:)

ocenił(a) film na 10
Marchewiasta

Jasne, na efekt łatwo czekać >_< pomóc nie ma komu. Po zalogowaniu do systemu pojawi się link do google docs gdzie możecie pomóc sklejać to w jedną całość. Tymczasem może jednak zrobię dostęp gościa, ale bez zakładki "POMOC" :P

foxbond

Lisq a ty nie zapomniałeś że jeszcze zostało "I żyli długo i szczęśliwie"? xD
Musimy dokończenie napisać, to potrwa w sumie tylko chwile

ocenił(a) film na 10
MrPaWio13

A piszcie se, ja już w tym nie siedzę, historia potoczyła się trochę... dziwnie.

ocenił(a) film na 10
Anonim90

Lenistwo z twojej strony, a nie dziwnie.

ocenił(a) film na 10
foxbond

Od razu nie chcę czegoś zrobić i lenistwo?

ocenił(a) film na 10
foxbond

Jakbym nie wierzyła, że dasz sobie radę, tobym pomogła :p

foxbond

Czy ja zawsze muszę się dowiadywać ostatnia przez osoby trzecie!!!!!!

Moge napisać zakończenie. I jeszcze jakby co to wszystko może przekopiować i ułożyc w kolejności..... ale to potrwa :/ a mam czas tylko dziś i jutro i nie po to pisaliśmy w ten sposób żeby teraz układać. Czy jednak tak?

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Pojaw się na chatcie to pogadamy :)

ocenił(a) film na 8
foxbond

Obrazicie się, jeśli pod koniec istnienia systemu, wbiję i zobaczę o co kaman?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Meryterk_Metsej

Jeśli masz konto to proszę bardzo >_<

aaaa nie masz więc musisz poczekać aż będzie dostęp gościa (raczej nie) lub aż przepiszemy opowiadanie wraz z filmomanką. Na razie gotowe jest jakieś 12%

foxbond

Przepraszam, z powodow odemnie nie zaleznych, jednak bardzo rzutujacych na to co sie dzieje, zaczne dopiero jutro.
Przepraszam jeszcze raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones