PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 639
ocen
7,5 10 1 266639
7,0 24
oceny krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Czy ktoś spotkał się ze zdjęciami tej dziewczyny? Zastanawia mnie, czy jestem naprawdę jedyną osobą, która nie widzi aż tak wielkiego podobieństwa między nią, a Elsą.
Natomiast ludzie szaleją na jej punkcie, z tego co wiem to po tym jak nie wygrała castingu do OUAT (nawet nie jest aktorką!), wysyłali pogróżki do twórców i obrażali wybraną do roli Georginę Haig.

Thumbelina

Nie jesteś jedyną osoba, też nie widzę aż tak wielkiego podobieństwa. Jak dla mnie do dobrze że jej nie wzieli. Georgina Haig lepiej mi pasuję do roli Elsy. [ Choć ten warkocz tak trochę 2/10 :P ]

ocenił(a) film na 10
Thumbelina

Najbardziej pasuje do Elsy wdg mnie. Zdjęcie bym podał, ale jestem na telefonie.

ocenił(a) film na 10
Thumbelina

Nie rozumiem, w czym problem. Znalazłem to zdjęcie w 7 sekund.
http://images.fashiontimes.com/data/images/full/13142/anna-faith-carlson.jpg?w=6 00

ocenił(a) film na 5
Thumbelina

Moim zdaniem ma dobre ekhm... walory. Do bycia Elsą oczywiście. :)

ocenił(a) film na 10
G00N3R

Tak, tak, jasne, jasne...

G00N3R

Jak dla mnie właśnie takie ym walor nie pasują do odgrywania Elsy. [ Ale not bad trzeba przyznać :D ]

ocenił(a) film na 10
FrozenFanPL

Nie, czemu? Elsa ma... hm... dosyć duże walory.

ocenił(a) film na 5
Anonim90

Nope, lol. :D

ocenił(a) film na 10
G00N3R

Na pewno większe od Anny.

ocenił(a) film na 5
Anonim90

W ogóle zauważyłem, że disney w filmach pozytywne kobiece postacie ukazuje jako anorektyczki, a te mniej sympatyczne mają zawsze więcej "ciała". ;)

ocenił(a) film na 10
G00N3R

Nie zauważyłem, ciekawe spostrzeżenie.

G00N3R

Cóż w końcu to księżniczki w większości. Jako takie diety je obowiązywały.

Anonim90

Powiedziałbym że raczej takie standardowe, przeciętne. A Anna Faith to jednak ponad przeciętne. :P
Choć już w cosplay'u nie rzuca się aż tak w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) film na 10
Thumbelina

Wg. Mnie jest bardzo podobna do Elsy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones