PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 686
ocen
7,5 10 1 266686
7,0 24
oceny krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

oj niedobrze

ocenił(a) film na 9

Coś ostatnio przycichło na tym forum, uzżytkownicy odkopują jedynie stare tematy. A nowe posty
stają się rzadkością. Chyba się wypaliliśmy ;P

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Nie jest tak źle...nowych tematów może nie ma (bo chyba wszystkie kwestie zostały poruszone), ale forum żyje swoim życiem :)

ocenił(a) film na 9
WielkiMou

Ja jednak odnosze wrażenie że życie tego forum obumiera. A ja będe szukał drugiego ,,swojego miejsca''.

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Według mnie źle nie jest, ale czas pokaże ile to forum przetrwa (ja się łatwo nie poddam).

ocenił(a) film na 9
WielkiMou

no dokładnie :D

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
fandisneya

Oj tam, aż tak tragicznie to nie jest. Co prawda, mieliśmy lepszy okres, aaale zawsze mogło być gorzej :) Myślałam dzisiaj nad jakimś projektem... no niestety, nic mi nie przychodzi do głowy... Mam nadzieję, że może za to ktoś inny wpadnie na coś interesującego :P

ocenił(a) film na 10

Opowiadania chodzą za mną :P Pomysł mam, rozwinięcie wymyślam...

użytkownik usunięty
Anonim90

Miałam na myśli projekt wspólny, dla kilku/kilkunastu użytkowników :P
A, i powodzenia w pisaniu ficków. Czekam na następny ;)

ocenił(a) film na 10

Hmmm... na wspólny projekt nie mam pojęcia. Wspólne op było, ale zostało źle poprowadzone. Można też zrobić jakieś fandubby, jakieś animacje, ale to trzeba więcej roboty.

ocenił(a) film na 9
Anonim90

jak co to się dołączam , tylko animacje byłoby trudno zrobić lepeij jakieś storybook czy coś , no chyba ,że ktoś umie się posłigiwać jakimś programem do tego to pewnie :D można by tworzyć koncepcje Frozen2 ;)

więcej roboty to nic , ważny efekt ;)

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

Animacją to ja mógłbym się zająć, aczkolwiek nie mam programu do tego. Polecisz mi jakiś?

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Ojoj nie zabardzo się na tym znam ale wiem, że aby zrobić taką animacje ( nie wiem właśnie czy chodzi ci o 2D czy o 3D )
potrzebujesz mieć bardzo dobry komputer no i program ( Blender jest darmowy i nawet nie potrzebuje wybitnie wydajnego komputera ).

ja się na tym nie znam, więc masz tu stronkę : http://www.akademiaprodukcji.pl/programy-do-animacji/

ocenił(a) film na 9
fandisneya

fajnie by było jakbyś zrobił jakąś (choćby 2D ) ;)

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

Nawet nie pomyślałem o animacji 3d, nie mam do tego ani umiejętności, ani sprzętu.

ocenił(a) film na 9
fandisneya

no w sumie to może za dużo , i tak zawsze chciałem zobaczyć jakby wyglądał frozen w 2D

ocenił(a) film na 5
fandisneya

Polecam painta.
A jak masz ambicje to bierz blendera, przy odpowiednich umiejętnościach możesz zrobić animację na poziomie zbliżonym do Frozen.

ocenił(a) film na 10
G00N3R

Sam Blender nie starczy :P

ocenił(a) film na 5
Anonim90

Zależy, możesz tam robić zarówno modele jak i animacje, a wszystko zmontować takim lightworksem, który też jest za darmo. Jak patrzę czasami na te best of blender to szczena opada. Kwestia talentu i zapału. ;)

ocenił(a) film na 10
G00N3R

WIem, blender to darmowe cudo. Ale nie zrobisz nim tak dobrych animacji, jak robi Disney, choćbyś nad tym siedział całe życie. Blender nie jest aż tak zaawansowany.

fandisneya

Typowy przypadek każdego forum - nie chodzi o tematy. Jeśli ludzie zaczną odchodzić/o wiele rzadziej wpadać, to wtedy forum faktycznie umrze.

fandisneya

Ale pesymista z ciebie. ;)

ocenił(a) film na 9
cloe4

Trafna uwaga, wiele osób mi to mówi. ;)

ocenił(a) film na 10
fandisneya

Ja tam wciąż przeglądam, nie mam tylko ochoty się wypowiadać. Koniec końców nie ma nic nowego, w kółko te same pytania, te same tematy.

fandisneya

Po prostu mało się dzieje, więc nie ma o czym rozmawiać. Wszystkie kwestie w filmie zostały już omówione. Większy ruch będzie, gdy nadejdzie 4 sezon OUAT, choć to raczej na forum samego serialu, wydadzą książki i Frozen wejdzie na Broadway (co trochę potrwa, Król Lew Musical został ogłoszony niedługo po premierze filmu i zajęło im to 3 lata). Lecz to oczywiste, że największego kopa forum dałoby ogłoszenie filmowej kontynuacji Krainy Lodu.

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Życie powróciło, na troche. ;)

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones