PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613261}

Kronika

Chronicle
6,4 43 467
ocen
6,4 10 1 43467
7,0 11
ocen krytyków
Kronika
powrót do forum filmu Kronika

...ale zwyczajnie oglądanie tego filmu było dla mnie męczące. Być może moja ocena w tym momencie nie jest
obiektywna, ale wiem, że gdy poszedłem na ten film do kina byłem nim strasznie zawiedziony i uznałem, że już nigdy nie
pójdę do kina w ciemno na jakiś film tylko dlatego że jest o nim akurat głośno.

ocenił(a) film na 5
Kaczibuczi

Ja oglądałem w TV i stwierdzam że przez większość czasu film był najzwyczajniej nudny i ospały, w kinie pewnie bym nie wysiedział

Kaczibuczi

Generalnie fabuła interesująca - co by było gdyby człowiek przeskoczył kilka szczebli ewolucji przy problemach które nie znikają ot tak sobie

ocenił(a) film na 7
Kaczibuczi

Wypowiem się na świeżo. Film ma dosyć ciekawą fabułę, ma całkiem ciekawy pomysł (fajnie byłoby posiadać moce telekinetyczne), ale całkowicie nie podoba mi się, że jest w formie paradokumentu. W ogóle nie mogę pojąć kto normalny bierze ze sobą wszędzie kamerę... dobrze, że nie pokazywali ujęć ze sracza :P
Ogólnie film oceniam jako dobry do obejrzenia w TV, ale w życiu nie wybrałbym się na coś takiego do kina. :)

kfcboy

To trochę podkreśla, że Andrew od początku całkiem normalny nie był ;]

użytkownik usunięty
kfcboy

Pomysł fajny, przyznam. Co do kamery to była na siłę wciskana, żeby upchnąć luki fabuły jak np. scena gdy kuzynek idzie do blondynki a ta akurat kameruje drzwi, lub te wszystkie kamery ochrony i przypadkowe nagrania ludzi podczas bitwy w powietrzu.

Ilość słów "douche" oraz "idiot" użytych podczas oglądania też był nad wyraz wysoki. Pokazuje to jedno: Chcesz komuś dać super moce? Nie dawaj Amerykanom. Użyją do głupich żartów lub dominacji świata. Szkoda tylko, że obcy uznali to na pozytyw i właśnie w USA lądują najczęściej. Głupich łatwiej kontrolować, duh :)

użytkownik usunięty

Każdy człowiek prędzej czy później używałby tego żeby zdominować innych, taka natura :)

ocenił(a) film na 6
Kaczibuczi

oceniłam film na 6, ale uważam go na pomiędzy 5 a 6.
Faktycznie, pomysł fajny, telekineza jest ciekawym zagadnieniem, jednak chwilami film po prostu był okrutnie nudny. Oprócz tego nienawidzę filmów, które zamiast profesjonalnej kamery, kiedy bohaterowie nie wiedzą o jej istnieniu, zostaje utworzony przez zlepek jakiś idiotycznych urywków, robionych przez "amatorów". Kamera skacze, jak oglądam to się zastanawiam, czemu do cholery ktoś bierze kamere w każde miejsce (wiem, że w filmach zawsze to jest "wytłumaczone", ale to jest tak irracjonalne).
Film ok, lubię aktora, który grał Andrew, ale tak czy siak, zrobił się z tego w jakiejś połowie jeden wielki gniot :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones