PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10868}

Kroniki portowe

The Shipping News
7,3 24 985
ocen
7,3 10 1 24985
6,4 5
ocen krytyków
Kroniki portowe
powrót do forum filmu Kroniki portowe

posiada niesamowity klimat. Klimat ten budowany jest starannie i dokładnie od pierwszej do ostatniej minuty, do tego niesamowite kreacje aktorskie, zdjęcia i doskonała ścieżka dźwiękowa. Jeden z niewielu filmów, które obejrzałem więcej niż jeden raz. Daję 10/10, bezsprzecznie.

ocenił(a) film na 9
nekwan

zgadzam się w pełni! przepiękne zdjęcia i świetny K. Spacey. oglądałam ten film na trzeszczącym małym czarno białym tv kilka lat temu i już wtedy mnie urzekł, a teraz po obejrzeniu w jakości HD na dużym ekranie tylko się utwierdziłam w przekonaniu, że to jeden z moich ukochanych filmów!

ocenił(a) film na 7
basiabe2

Dokładnie! Też mnie urzekł klimat tego filmu. Ciepła historia skłaniająca do refleksji.

ocenił(a) film na 8
nekwan

Ja te, ja też. Film dla mnie był poniekąt alegorią życia, co naprawdę mnie urzekło. Wspaniała muzyka, cudowna Judi Dench, Moore i Spacey też wspaniali. Nieco zaskoczyła mnie tam obecność Blanchette, ale w takim filmie kolejna gwiazda to nie szok...

nekwan

tak klimat ma świetny :D a to nie dziwi, bo reżyserem nie jest Amerykanin :P

ocenił(a) film na 8
nekwan

zgadzam się, staranne budowanie napięcia i to bez pośpiechu. Po początku filmu spodziewałem się, że już będzie tylko gorzej, a tu masz , główny bohater ciamajda, okazuje się błyskotliwym "redaktorem" i to z charakterem. Fabuła tak ciekawa i z tak dużymi możliwościami, że i drugą część można było by nakręcić. Naprawdę fajny film, mimo tajemnic, i lekkiego dreszczyku z duchami w tle. I jeszcze jedno: Agnis wrzuca prochy swojego brata po kremacji do wychodka, po czym z ulgą na twarzy siada na desce i załatwia swoją potrzebę. No ! powiem , że niewybredny sposób okazania pogardy. Dobre!, dobre!

nekwan

W pełni się zgadzam! "wysmakowana" z "wisienką na torcie" (gra aktorską) produkcja! jednym słowem wspaniałe amerykańskie kino :) warto również przeczytać książkę. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones