PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10868}

Kroniki portowe

The Shipping News
7,3 24 985
ocen
7,3 10 1 24985
6,4 5
ocen krytyków
Kroniki portowe
powrót do forum filmu Kroniki portowe

Ocenilam ten film 1/10 - dlaczego?

To ja moze opowiem, co tez zdazylo sie w filmie:

mezczyzna zeni sie z dziwka, ktora sprzedaje ich corke i po chwili umiera, corka cudem jest odzyskana i mezczyzna wraz ze zgwalcona przez jego ojca ciotka-lezbijka wyrusza do Nowej Funlandii, gdzie dowiaduje sie, ze jego przodkowie byli krwiozerczymi piratami, i gdzie poznaje piekna kobiete, ktora upozorowala smierc swojego meza i ktora ma chorego psychicznie syna, jedynego przyjaciela corki glownego bohatera (ktora to slyszy glosy duchow)

POLECAM!

ocenił(a) film na 1
Hasza

a jak juz sie czepiam ;)
a jak juz sie czepiam, to na calego:
czy tytul oryginalu nie brzmi moze "Shipping Stories" a nie "News" jak podaje filmweb.pl ? :)

ocenił(a) film na 8
Hasza

re: a ja juz sie czepiam
Nie, ogryginalny tytuł filmu brzmi "The Shipping News" i o ile dobrze pamiętam jest to też tytuł gazety, w której pracuje Quoyle

ocenił(a) film na 1
Ola

mea culpa
masz racje, sprawdzilam jeszcze raz i byly to "news" nie "stories" :)
pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Hasza

Niezły komentarz
Litość człowieka ogrania na myśl że po świecie chodzą tak puści i płytcy ludzie jak ty...

ocenił(a) film na 1

tez mi sie zal :)
na prawde nie widziales(as) jakiegos lepszego filmu "ambitnego"? (Ktory by wskazywal, ze ogladajacy nie jest pusty i plytki? ;))

Tak czy siak - pokaz mi glebie filmu (albo przynajmniej opisz glowne watki w inny niz ja sposob), moze sie ukorze...

pozdrawiam,

ocenił(a) film na 10
Hasza

hej hej
po malu !!!! jestes bardzo nastawiony anty co nie znaczy ze wszyscy maja od razu sie z toba zgadzac. Niemniej jednak masz prawo do takiej opini. Ale czy nie pomyslales o tym ze moze ten film wcale nie ma byc "gleboki'????? moze to ma byc po prostu taki sobie filmek , ktory sie milo oglada??? dla mnie taki byl, bardzo mi sie podobal co nie znaczy ze musial miec jakies przeslanie

ocenił(a) film na 1
Kseniucha

przepraszam :)
wiadomosc, na ktora odpisales/as jest dosc stara i bardzo powaznie pomogla mi odreagowac prywatne stresy ;)) (przepraszam)

Mimo wszystko uwazam, ze film w zalozeniach byl ambitny (obsada, rezyser, film puszczaly kina "ambitne" i te pe), ale masz racje, wystarczy go "luzniej" odbierac i wszystko jest ok -- jpo prostu nastawilam sie na cos powaznego no i przejechalam sie gleboko... :)

pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Hasza

rozumiem :)
jasne, najgorzej jest jak sie zawiedziesz, tzn jak sie nastawiasz na dramat a to komedia, jasne ze tak :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

e tam.....
Dajcie gościowi spokój. Każdemu sie podoba co innego - takie prawo w wolnym świecie. Jedni lubią strzelanki inni kroniki ....

ocenił(a) film na 8
Hasza

No tak...
Gorąco polecam Ci zapoznać się z filmem "101 Reykjavik". Tam to dopiero będziesz miała pole do popisu przy wystawianiu komentarza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones