PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7280}

Krowy na wypasie

Barnyard
5,9 11 702
oceny
5,9 10 1 11702
5,0 5
ocen krytyków
Krowy na wypasie
powrót do forum filmu Krowy na wypasie

Wymiona !

ocenił(a) film na 8

Wszystko gra fajna baja tylko te wymiona u krowich chłopaków mnie nieco zdezorientowały. Po co to!?

ocenił(a) film na 2
sepultura_fan

Baja jak baja ale te wymiona u krów facetów to jest lekkie przegięcie ;/ tak jakby.... krowy transseksualne były... wielki minus za to ;/

DziadekRW

Bo to jest tolerancyjny film i dlatego :D

ocenił(a) film na 5
xsas

Jeśli to tolerancyjny film ^^ to jeden byczek [np] powinien mieć wymię, a nie każdy :) Tak wyszło, że na ziemi są kobiety i shemale - a gdzie mężczyźni?

schacal

mężczyźni wyginęli, tak jak w seksmisji ;)

ocenił(a) film na 6
xsas

Nieprawda!
Kopernik była kobietą!
:D

ZSGifMan

Tak, taką samą jak Grodzka :D

ocenił(a) film na 6
xsas

Brrrr!
To ja już wolę Jej Ekscelencję ;)

sepultura_fan

Jeśli robili ro Amerykanie to nie ma co się dziwić.Ostatnia rzecz na jaką by wpadli to to,że byki nie mają wymion -.-

ocenił(a) film na 1
royo_lilith

dokladnie przez to film mi sie nie podobal krowy chodza normalnie jak gdyby nigdy nic masakra!!

ocenił(a) film na 2
paaty872

nie no.... z kogo głupka robisz? chodzenie nie jest kontrowersyjne... ale przyprawianie cycków dla faceta to wypaczenie... chyba, że w swoim świecie masz jakieś inne pojęcie płci?

royo_lilith

W połowie film niemiecki czyli unijny.

sepultura_fan

Racja, te wymiona u byków to masakra! A poza tym moim zdaniem film zbyt brutalny jak na bajkę dla dzieci.

sepultura_fan

Zupełna racja!! Te wymiona to lekka przeginka. Jak pierwszy raz zobaczyłam tego byka xD To zastanawiałam się czy to jest krowa z męskim głosem, czy może byk z wymionami.

moniaaa213

Również się z tym zgadzam...:)
Już mogli tym bykom nic nie robić i zostawić je gołe, a nie doczepili im cycki :D

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

Widzę, że nie tylko mnie prześladowała ta kwestia. Bycze wymiona skutecznie psuły mi seans. Niby sprawa trywialna a przecież irytująca. Przy tym filmie pracowało mnóstwo osób. Czy żadna z nich nie wiedziała, że BYKI NIE MAJĄ WYMION?! Można sobie pomyśleć "może to trans". Ale żeby pół krowiej populacji miało zaburzenia psychoseksualne?

Birke_La_Folle

A mnie w jednym momencie coś rozbawiło w tym. Już w końcówce zauważyłam Byka... Skąd wiedziałam, ze to byk ? Brak widocznych wymion, rogi wielkie i kolczyk w nosie...

Przez cały film zastanawiałam się, jak doszło w takim razie do zbliżenia pomiędzy bohaterami głównymi o_o. Doszłam do wniosku że ta Krowa-Kobieta musiała Krowę-faceta wydoić....

Kagome0

Zapomniałam dodać :

Te wymiona pewnie dodali, żeby główny bohater wydawał się być bardziej... hmm gamoniowaty. Taki facet z wymionami nie wzbudzi takiego strachu jaki wzbudziłby silnie umięśniony byk.
Ale i tak moim zdaniem to lekka przesada. Nawet jeśli mieliby być transseksualistami - to moim zdaniem tych krowich transseksualistów byłoby tylko paru - a nie wszystkie krowy niezależnie od płci mają dojce...

Kagome0

No cóż, jeżeli główny bohater miał być gamoniowaty, to wystarczyło odkleić mu wymiona i dorobić małe rogi, bo figurę miał już idealną.
A pozostałe krowo-byki zrobić tak jak przystało, czyli figura na odwrócony trójkąt i wielkie rogi.
No a co do krowiego potomstwa, to małe dzieci się nie interesują tym co ma byc. Po prostu, dwie krówki mają małą króweczkę, a jak? to już tajemnica bociana. ;)
A nieco starsze dzieci już wiedzą, że każda krowa swego byka ma. :)

My możemy się przekonywać, że chłopaki-krowiaki to nie mają wymion tylko zmutowane... ten tego... wiecie co. :)

Birke_La_Folle

Oczywiście, że wiedzieli, ale to był interes, żeby dać te wymiona.

sepultura_fan

I właśnie przez ten motyw/niedopatrzenie/głupotę wyłączyłem film po 5 minutach :P Ktoś, kto robił animację w studio musiał nigdy nie mieć kontaktu ze zwierzętami, nawet na obrazku w książce... Dziwne tylko, że przez całą fazę produkcji nikt inny tego nie zauważył...

Keodred

To na pewno było specjalnie, nie pisz głupot, że krowy w życiu nie widział, bo to namolne gadanie.

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

I to właśnie jest, totalny szczyt głupoty, ze strony twórców filmu. Już sama nie wiem - czy oni, przypomnieli sobie o tej "drobnej" różnicy już robiąc napisy końcowe i nie mogli już niczego zmienić? Zresztą jak nikt nie mógł tego zauważyć? To tak jakby robić animację o księżniczce i pominąć fakt, że księciu niezbyt pasuje biust o.o
aż trudno przez to oglądać - zaczyna się film a ja w myślach "Ej... co jest grane?".

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

Mnie oprócz wymion u byków zastanowił fakt, że te krowy rogów nie mają... Jak na mój gust, pomijając fakt, że to bajka, te krowy za bardzo odbiegają wyglądem od prawdziwych ;)

sepultura_fan

Tak się zastanowiłem - z okazji emisji tego filmu - że możliwe jest wytłumaczenie tych wymion u byków.
Jak będziemy jeść tyle sztucznej żywności, a dodatkowo naładowanej hormonami, to też facetom "wymiona" urosną. :D

xsas

Już rosną. ;) Nie słyszeliście o biustonoszach dla facetów? Zrobiły furorę w Japonii o ile dobrze pamiętam.

sepultura_fan

To chyba miał być żart.

napruto

Lubie to. Nie zdazylem smiac sie ze wszystkiego ze smiechu :D. Czad

sepultura_fan

Wymiona, brak rogów , zęby w górnej szczęce...

sepultura_fan

O nie! Nie dość, że mają wymiona, to na dodatek nie widać im penisów!!! W końcu stoją na dwóch nogach, a to oznacza, że powinien być widoczny penis! Co tam penis. Gdzie są te wielkie, nabrzmiałe bycze jądra?!

Ludzie luzujcie pory trochę. Jak chcecie tak bardzo mieć rzetelnie przedstawioną anatomię byka to włączcie sobie Animal Planet, albo idźcie na SGGW, a nie uczepiliście tematu.

Porcelain69

Hm, udajesz, czy naprawdę nie wiesz o co wszystkim chodzi?
Przecież nikt nie mówi, że ma być widać szczegóły anatomiczne byków! (w końcu ten film jest przeznaczony głównie dla młodych widzów)
Jednak usunięcie - przede wszystkim - wymion i dodanie chociażby małych rogów dałoby inny odbiór "byków" jako facetów. A tak, to wychodzi na to, że czy to byk, czy krowa, to wyglądają tak samo - wniosek? byka też można wydoić (tak, wiem, można, jednak nie jestem pewien czy ktoś by pił takie "mleko")
Po prostu, pokazanie, że byk się jednak od krowy "trochę" różni.

sepultura_fan

Tylko, że gdybyście mieli wybór, to co wolelibyście pokazać dzieciakom na ekranie- wymiona czy klejnoty?

ciotkaEliza

Gdybym to ja tworzył taki film, to bym po prostu usunął bykom wymiona i tyle (po co miałbym im doczepiać klejnoty?)
Ba! żeby było śmieszniej to w tym filmie - jak dobrze pamiętam - jest jeden jedyny byk, który właśnie tak został zrobiony. I co? można? można!

xsas

Ale który? Bo takiego nie kojarzę

ciotkaEliza

Zobacz sobie drugi zwiastun tutaj na filmwebie, tam właśnie bawi się na rodeo -> i43tinypic. c o m /34ik7sl.jpg
No i znalazłem jeszcze coś takiego: tnij. o r g /prawdziwybyczek
A żeby nie było, to dla mnie film bardzo fajny i śmieszny, jednak byki z wymionami to raczej groteska :P

xsas

Też mi się podobał, ale te wymiona mnie ścięły z nóg.

sepultura_fan

A ja już myślałem, ze jestem jedyną osobą która to zauważyła i której to przeszkadza :) Widzę, że wiele osób to zauważyło. I mnie też to dziwi.

ocenił(a) film na 5
sepultura_fan

Bo autorzy próbowali być na siłę oryginalni dlatego :/

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

Dodatkowo zwykle chłopaki krowy - czyli byki - maja rogi, a tu nic!
Łyse puste łebki.
Tylko te same wymiona . . . dziwnie tak jakoś trans seksualnie . . .

sepultura_fan

Przestałem oglądać, gdy to zobaczyłem. Co za chory **** to wymyślił. Dzieciaki obejrzą i będą chciały byka doić.

Piramidoglowy

A Widziałeś może Epokę Lodowcową i scenę jak Sid próbował wydoić "krówkę", aby małemu nomadowi dać mleka? Ta scena była przednia. ;)
Co do dzieciaków, to one są już raczej na tyle sprytne, że zauważą iż "krówka" nie ma pewnego charakterystycznego elementu "dojnego". A byki na co dzień chyba nie biegają z wywiniętym interesem na wierzchu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones