PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 611
ocen
7,6 10 1 158611
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Ale jedno mnie dziwi: skąd Jason Bourne ma tam pistolet samopowtarzalny beretta 92SB? Kiedy i gdzie w Indiach Jason Bourne zdobył pistolet samopowtarzalny beretta 92SB? Wiem, że te oba pytania brzmią idiotycznie, ile mój cioteczny kuzyn jest scenarzystą gier komputerowych z gatunku first-person shooter i muszę znać wszystkich pozytywnych oraz negatywnych bohaterów filmu: "Krucjata Bourne'a"! Jakie modele broni palnej w tym filmie używali pozytywni bohaterowie tego filmu oraz jakie modele broni palnej w tym filmie używali negatywni bohaterowie tego filmu? Ja i mój cioteczny kuzyn bardzo czekamy na odpowiedź!

ocenił(a) film na 9
zdzichu35

Nie wiem czy Ci to pomoże, ale w Tożsamości po zabiciu "Profesora" zdobył jego broń - czy to była Beretta, nie wiem. W każdym razie to chyba tę broń miał w Indiach

ocenił(a) film na 8
zdzichu35

Nie wiem czy sprawa aktualna ale jak tak to proszę :
UWAGA SPOILER !!
Bourne : Beretta 92SB , 92FS , SIG-Sauer P-225 , Walther P-99 , Walther-PP(zostawił Abbottowi który się z niego zabił) , snajperka niezidentyfikowana na sto procent. Prawdopodobnie to K&F KS II po przeróbkach lub opcja druga dla mnie prawdopodobna PGM ULTIMA RATIO z wyfrezowanym otworem na większy pocisk. Jeśli nawet to konstrukcja sklecona na potrzeby filmu i raczej nie działająca. Jak ktoś ma jakieś lepsze pomysły w tej sprawie to chętnie wysłucham
CIA : Jakąś Berettę miał Jarda , wspomniany już Walther-PP z którego zastrzelił się Abbott , Glock-19 , HK MP5A3 , MicroUzi .
Rosjanie : Makarov PM , AKS 74 .
Niemcy : H&K G36 , Glock-17 , H&K MP5SD3.
Kirill : Walther P-99 , Sauer 202 .
Chyba wszystko

zdzichu35

Pamietajcie,ze to film i wszystko moze w nim byc nawet zielone ludziki;)

zdzichu35

Po prostu w filmie już je miał. Pomiedzy 1. a 2. częścią mija pewien niewyjaśniony ile czasu okres, więc po prostu można sobie dopowiedzieć jak zdobył te bron.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones