PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33405}

Krwawa profesja

Blood Work
6,8 14 752
oceny
6,8 10 1 14752
5,8 5
ocen krytyków
Krwawa profesja
powrót do forum filmu Krwawa profesja

Eastwood potrafi nakręcić świetny film ale czasami po prostu nie da się oglądać tych jego potworków.
Fabuła mało oryginalna, przewidywalne zakończenie i drętwe dialogi, a na deser perłki takie jak staruszek Clint ścigający z powodzeniem, przez kilka przecznic, o połowe młodszego bandziora. Trochę to wszystko przypomina motywy z Brudnego Harrego albo Żółtodzioba powtórzone po raz 'enty', dekadę lub dwie za późno.
W całym filmie nie ma ani jednej ciekawie zarysowanej postaci, są za to sceny miłosne (na szczęście stonowane)... Jak mocno popaprana musiałaby być kobieta, żeby szukać romansu ze starym umierającym dziadkiem? Widać Clint chciał ostatni raz poczuć się młodo. To tym bardziej przykre, że bardzo szanuję gościa za masę jego świetnych filmów.

Kiepścizna, ten film i strata czasu.

Aiden_Vaine

całkowicie się z Tobą zgadzam. Wszystko wtórne i przewidywalne. Dialogi drewniane, gra aktorska przeciętna ( Clint gra Clinta jak zawsze, reszta ekipy do zapomnienia ). Pomysły scenariuszowe bezsensowne (UWAGA SPOILER! mój ulubiony to chłopczyk który rozwiązuje kod nad którym przez dwa lata pracowali analitycy FBI, policji itd). No i na dodatek fatalna końcówka. Poza tym o co chodzi z tymi romansami w filmach o gliniarzach? Bo to nie pierwszy w którym emerytowane próchno spotyka się z o 30 lat młodszą kobietą. Wiem że w Hollywoodzie to normalne, ale Clint na miłość Boga zwykły glina nie jest sławny i nie ma milionów na koncie!

ocenił(a) film na 3
Aiden_Vaine

Podpisuję się pod tym.

ocenił(a) film na 6
Aiden_Vaine

Oglądałem wczoraj drugi raz.Racja,nic rewelacyjnego ale to niezły film dla mnie.Filmy Clinta ogólnie są podobne jak i jego gra.Trzeba lubić jego filmy chyba po prostu.Widziałem gorsze filmy zasługujące na 3 cz 4,ale co kto lubi ;)

ocenił(a) film na 7
walus1981

Do pewnego momentu podobał mi się wątek z Buddym, Daniels zagral dosyc dobrze swoją rolę przechodząc z postaci lekkoducha do psychopaty, nie było klęcznika ale nie zmierził mnie. Pod koniec wymiękłem kiedy latał z karabinem maszynowym, ale generalnie na plus.

Clint i scena miłosna, przez moment zamarłem ze to pociągną dalej ale całe szczęście obyło się bez scen których długo bym nie wymazał z pamięci. Nie widzę powodu aby młodsza meksykańska kobieta poleciałaby na łykającego garściami prochy rozpadającego się emeryta.

Film poprawnie zrobiony i tyle zobaczyć i za jakiś czas zapomnieć.

ocenił(a) film na 8
wujaniek

Jesteście dziwni, ja bym na niego od razu poleciała, gdyby takie 'umierające dziadki' chodziły po ulicach to nie wiadomo by było za kogo się brać najpierw. :>

A co do samego filmu, to fakt bywały lepsze, pewne schematy powtarzają się po raz kolejny, ale jeśli ktoś lubi oglądać tego typu filmy i samego Eastwooda to nie może narzekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones