PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89044}

Krwawy sport

Bloodsport
7,2 48 459
ocen
7,2 10 1 48459
7,7 9
ocen krytyków
Krwawy sport
powrót do forum filmu Krwawy sport

Wszystko wydaje się być cacy aż do momentu gdy dochodzi do ostatnich scen gdy Van Damme
walczy na ślepo. Z chwilą gdy dostał proszkiem po oczach Van Damme staje się super herosem
a jego przeciwnik kompletnym matołem który nie potrafi się bronić, nie potrafi unikać ani
blokować ciosów i wystawia twarz na kopniaki. Kiedyś za mojego dzieciństwa film mi się
strasznie podobał ale teraz z perspektywy czasu widzę niedociągnięcia.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

z tym się zgadzam chociaż film i tak super ;p

Niszczyciel2000

to klasyk kina akcji jakby zostal teraz nakrecony z obecnymi efektami to by nie bylo az tak widocznych niedociagniec

nudecroft

Mam do tego filmu duży sentyment mimo upływu lat stale do niego wracam choć nie obyło się bez przewijania nudnawych momentów.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Mimo wyraźnych niedociągnięć, film nadal mi się podoba. Jeden z lepszych filmów z Van Dammem.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

A kogo obchodzil wtedy realizm? :-)))

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

No inaczej patrzyliśmy na to kiedyś, w każdym razie nie przeszkadzało nam to wtedy że jest mało realny.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

Nie da się ukryć ;-)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

: )

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Racja, ale nie do końca, no bo przecież Bolo od początku walki dostawał w ciry dlatego uciekł się do podstępu.. No ale wiadomo niedociągnięcia są. A wczoraj akurat sobie odświeżyłem ten film po latach, da się oglądać co prawda bez takich fajerwerków jak dawniej ale spoko jest.

ocenił(a) film na 8
elaskawski

No ja mam sentyment do tego filmu mimo upływu lat nadal mi się podoba, mimo niedociągnięć.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

No własnie czemu nikt nic nie zrobil gdy Li sypie mu proszkiem po oczach? Przeciez to zagranie nie fairplay...

ocenił(a) film na 8
Barricade18

No właśnie też to zauważyłem. Może przekupił sędziów choć to mało prawdopodobne. Może faktycznie sędziowie nie zauważyli trudno powiedzieć.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Sędziowie i reszta setek ludzi? I nikt nie zaprotestował? Ale to film wiec nie szukajmy logiki xd

ocenił(a) film na 8
Barricade18

No bo ma błędy logiczne ale nie zmienię zdania co do filmu. Mordobicie i świetna muzyka.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Oj tak muzyka jest 10/10. Katuje kawałek Second Day aktualnie ale w sumie caly soundtrack jest mega :D

ocenił(a) film na 8
Barricade18

No wiem, masz dobry gust jak ja :)

ocenił(a) film na 8
nudecroft

A dziekuje :D Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
Barricade18

Ach zapomniałem FilmWeb albo jak ktoś określił FilmZjeb usunął mój wpis a była w tym treść niezgodna z regulaminem a był tam opis transakcji (kupno i sprzedaż.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones