PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89044}

Krwawy sport

Bloodsport
7,2 48 459
ocen
7,2 10 1 48459
7,7 9
ocen krytyków
Krwawy sport
powrót do forum filmu Krwawy sport

Kiedyś byłem oczarowany ale wczoraj obejrzałem i wiele błędów pokazało mi się jak na tacy. Dialogi dziecinne, aktorstwo pozostawia wiele do życzenia i nawet sceny walk trącą sztucznością. Kilka razy ewidentnie chybione ciosy nokautowały przeciwników. Lepsze wrażenie pozostawił Quest.

ocenił(a) film na 7
piczympoom

W tym rzecz , że to jeden z tych filmów, które na wartości od dawna nie tracą tylko zyskują. Jest to niewątpliwie jeden z absolutnie topowych filmów w swoim gatunku ponieważ to na tym obrazie większość następnych jest wzorowana i nawet oglądane obecnie sceny walki, aktorstwo czy inne elementy wysoce nieprofesjonalne jak na te czasy działają tylko na jego korzyść. Film powstał w cudownych czasach i z nimi się kojarzy, miał magię. Ja sam ośmielę się rzec, że w XXI wieku nie powstała ani jedna produkcja gdzie dominującą rolę pełnią sztuki walki mogąca chociaż trochę zbliżyć się do atmosfery Krwawego sportu pomimo perfekcyjnie zrobionych walk. Krwawy sport oglądam mniej więcej raz w roku gdy natknę się na niego w tv i będę tak robił w przyszłości natomiast Przyczajony tygrys ukryty smok czy inne współczesne historyjki zdarzyły się raz i więcej ich nie obejrzę. Nie mają tego czegoś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones