PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583309}

7,2 10 1 115652
6,2 35
ocen krytyków
Kryptonim U.N.C.L.E.
Po trwającej blisko dekadę modzie na chropowaty realizm i powagę kino szpiegowskie wraca do korzeni.... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Chociaż film Guya Ritchiego dostarcza rozrywki, to z seansu wychodzi się z poczuciem niedosytu. Nic dziwnego, zarówno obsada jak i grupa twórców stojąca po drugiej stronie kamery stanowiła zapowiedź czegoś znacznie lepszego. więcej
Jeśli ktoś wątpi, że aktor wcielający się w Supermana potrafi odegrać rolę Jamesa Bonda z lat 70. ubiegłego wieku, niech natychmiast kupi bilety do kina na Kryptonim U.N.C.L.E., gdyż odgrywa tę rolę, moim zdaniem, bardzo dobrze, a sam film jest mieszanką emocji, na szczęście, w większości pozytywnych. więcej
Historia tajnych agentów dwóch największych mocarstw świata, łączących siły w celu zneutralizowania bomby nuklearnej nie jest wydaje się szczególna. Wiele razy dane nam było oglądać podobne historie, z których niewiele godnych było zapamiętania. Jednak to, co przykuwa największą uwagę w "Kryptonimie U.N.C.L.E" Ritchiego, to nie sama szpiegowska opowieść utrzymana w komediowej tonacji, a raczej niezwykle imponująca obsada aktorska. więcej
Czego można oczekiwać po filmie, którego tytuł jest tak... kuriozalny? Może tego, co oferuje serial. Ale co jeśli ktoś nie oglądał tej produkcji z lat 60.? Ja nie oglądałem, nawet nie słyszałem o agencie Solo. No cóż, trzeba spróbować; reżyser, obsada i zwiastuny wyglądają nader interesująco. Czy się opłacało?  więcej