PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92}

Krzyk 2

Scream 2
6,2 36 211
ocen
6,2 10 1 36211
6,1 16
ocen krytyków
Krzyk 2
powrót do forum filmu Krzyk 2

Mam pytanie. Nie oglądałem wszystkich filmów, ale na zdjęciach widzę w każdej cześci morderców
w maskach i to w każdej części te same kostiumy i maski. Dlaczego w każdej części jest ten sam
wątek- uniknąć śmierci z rąk mordercy w masce?

kamil98760

Może dlatego, że w następnych częściach następni mordercy kontynuowali "dzieło" poprzedników lub próbowali powtórzyć to co oni.

ocenił(a) film na 10
kamil98760

Bo to masz tak samo jak w Koszmarze z Ulicy Wiązów . Części masz 7, wątek jest taki sam. Uniknąć śmierci podczas snu,a tutaj masz tak samo, są 4 czesci, a watek jest taki zeby uniknąć smierci z rąk mordercy, który grasuje. Na tym polega ciąg dalszy części danego filmu, że morderca robi to samo lecz w innych okolicznościach, sytuacjach i poluje na inne ofiary. No halo.

ocenił(a) film na 6
kamil98760

Tynko, i oszukać przeznaczenie :S
Kamilu, taki rodzaj kina, każdy odzwierciedlenie innego, z tym, że jedynka jeszcze miała dobry klimat, druga część dla mnie była słaba, trzecią i czwartą już oglądałem, ale czas przypomnieć sobie jak ogląda się seriami ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones