PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6901}

Krzyk

7,4 2 269
ocen
7,4 10 1 2269
6,3 6
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

No dobra żartowałem, i przepraszam za to bezecne porównanie do Il Grido ;) Film jest beznadziejny, historia opowiedziana tak że aż sie nie chce oglądać. Gra aktorska (pewnie pochodna beznadziejnej reżyseri)to element komediowy tego filmu ( myślę, że pani Stalińska wzorowała sie na K. Jandzie Z Człowieka z marmuru, ale wyszło to dosyć groteskowo, a myślę, że nie o to chodziło twórcom). Muzyka pasuje jak piernik do wiatraka. To wszystko razem sprawia, że dramat głównej bohaterki obszedł mnie, jak teorie A. Macierewicza wiadomej katastrofie. Musiałem to wszystko napisać żeby odreagować stracone 1,5 godziny. Wybaczcie !!!

ocenił(a) film na 10
Vivre_sa_vie

Film jest kapitalny. Gra Stalińskiej mistrzowska. Masz bardzo dziwny sposób oceniania filmów i osób z nim związanych. Wystawienie Danucie Szaflarskiej jednej gwiazdki, sprawia, że nie można Cię poważnie traktować, poza tym dałeś po jednej gwiazdce takim świetnym aktorkom jak m.in. Maggie Smith czy Charlize Theron i dwie gwiazdki Susan Sarandon, więc pozostaje tylko westchnąć...

ocenił(a) film na 2
huppert

No straszne :)

ocenił(a) film na 8
Vivre_sa_vie

Chyba różne film oglądaliśmy! A swoją drogą to ciekawe ze to co dla jednych jest rewelacją dla innych staje sie beznadzieją . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
prg197

Tak oglądaliśmy dwa różne filmy. :)

Vivre_sa_vie

100% zgody. Gdy oglądalem początkowe sceny,zachowanie Stalińskiej mnie wręcz żenowało. Ta sztuczność postaci była nie do zniesienia. Tragedia. To nonszalanckie żucie gumy, jakieś kręcenie się, obracanie podczas chodzenia, to wszystko było bardzo nienaturalne. Ohyda i tandeta.

ocenił(a) film na 8
Vivre_sa_vie

Jeszcze musisz zjesc wiele filmowego chleba zanim odróżnisz poranny świeży bochenek od zakalca .

ocenił(a) film na 2
maciekb80

Ten film to zakalec jak cholera, ale znam ludzi którzy lubią ciasto z zakalcem. :)

ocenił(a) film na 8
Vivre_sa_vie

Towarzystwo adekwatne do obejścia - czyli rama większa od obrazu . Przełącz się dla odmiany z programów z cyklu "pierdoły z za stodoły " na rzecz czegoś wyższego . Póki co wieje od Ciebie kloaką .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones