PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 76 972
oceny
6,8 10 1 76972
7,7 20
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Witam, poszukuje horroru o zabójcy w masce, takiej samej jak miał gość z "Krzyku" i w takim samym przebraniu, film jest horrorem psychologicznym i trzeba się domyślać, kto jest zabójcą, z tego co pamiętam ten koleś, który zabijał miał okulary, jak ktoś wie o jaki film chodzi proszę napisać, dzięki ;>.

anonim7

mozesz miec na mysli film zodiak

ocenił(a) film na 6
anonim7

myślę że to Krzyk 2

takkis

Nie, nie chodzi o te filmy.

anonim7

W takiej masce biegal morderca w Scary Movie. Wprawdzie jest to komedia ale tylko to przychodzi mi na mysl;)

Denebi

To jeśli nie ma innego typowego horroru z tą maską to widocznie mi się pomyliło :)

anonim7

Może ''Walentynki"?Też morduje gość w masce i miał okulary.

anonim7

Halloween !

Jordan66

nie kur.wa to nie to, klasyke znam na pamięć ;p

anonim7

To może Kakaowy Zabójca ?

Jordan66

Nie znam takiego filmu, w bazie też go nie ma.

anonim7

Bo to mój scenariusz.

Jordan66

To musi być dobry.

anonim7

A może ten: http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/141/d/3/jeff_the_killer_mask_by_raxx50-d5 0n2gw.jpg

Jordan66

Nie, nie, widocznie mi się coś z tym filmem popieprzyło, albo po prostu nikt go nie zna, nie wiem...

anonim7

A z którego roku mniej więcej ten horror ?

Jordan66

Nie wiem oglądałem jak byłem młodszy, jakieś 10 lat temu? (mniej więcej) więc jakiś czas temu już powstał.

anonim7

Piatek trzynastego?

Kefirrr

Nieee, znam klasykę, już nie ważne, nikt mi nie pomoże :P

anonim7

pierwszy film jaki mi przyszedł do głowy to urban legend/ulice strachu - po obejrzeniu kilku zdjęć nie wydaje mi się by o to Ci chodziło, jednak zdecydowałam się podzielić moim 'wrażeniem'.

Anima_Sola

Dzięki, może to i ten film, bo fabuła w tym samym klimacie, muszę go zobaczyć ;)

anonim7

krwawe swieta lub stara wersja czarne swieta

ocenił(a) film na 9
arek2010

Ewentualnie może chodzić o Basen, aczkolwiek nie pamiętam, czy zabójca miał okulary ;)

ocenił(a) film na 10
anonim7

KOSZMAR MINIONEJ ZIMY JESTEM PEWIEN! http://www.filmweb.pl/film/Koszmar+minionej+zimy-2002-182250

horrormasterPL1

niestety, to nie to, za nowy, w dodatku Polski więc jestem pewien, że to jakieś gówno, nawet średnia mówi sama za siebie :)

ocenił(a) film na 9
anonim7

koszmar minionego lata ?

ocenił(a) film na 5
anonim7

A zabójcą nie był czasem nauczyciel ze szkoły ? taki plackowaty koleś w okularkach ? akcja z tego co pamiętam działa się w małym miasteczku i chodziło mniej więcej o to że kiedyś grupa uczniów zgwałciła jego matkę i on teraz się mści na dzieciach tych co to zrobili.
Coś takiego kiedyś widziałem i tak jak mówisz typek latał z nożem i w przebraniu , podobnie jak w krzyku .

randalflag

Całkiem możliwe, że chodzi o ten film, a może wiesz jaki jest ego tytuł?

ocenił(a) film na 5
anonim7

No właśnie kurcze nie, też bym to sobie obejrzał , już od dawna szukam tego filmu i jak na razie lipa :( , może za niedługo ktoś rzuci tytułem albo przypadkiem sie trafi na ten film

randalflag

Oby tak było ;)

ocenił(a) film na 9
randalflag

To był film Cherry Falls - Krew niewinnych z Britanny Murphy w roli głównej.

Ale zabójca nie miał maski takiej jak w Krzyku, przebierał się za swoją matkę.

ocenił(a) film na 5
Bloodbane

Dzięki wielkie , o ten film chodziło , przed chwilą obejrzałem i tak kurcze jakoś kiedyś lepszy sie wydawał :) nie żeby lipa po całości była , tyle że schemat gonił schemat , a banał je poganiał :) ale jak to mówią - kiedyś wszystko było lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones